Aktualności

2017-01-05 09:27

Ogłoszenia Parafialne w Kasinie Wielkiej

II Niedziela Zwykła

Liturgiczny Rok B

14 styczeń 2018

Intencje Mszalne 14 – 21 styczeń

CMENTARZ PARAFIALNY w KASINIE WIELKIEJ

Szopka Góralska w Kaplicy Na Brzegu

  1. Dziś chrzciny i składka na potrzeby kościoła. W II niedzielę grudnia na potrzeby kościoła zebrałem 9318 zł. Razem w tym roku zebrałem 174 042 zł 4 gr – wykaz zbiórki w 2017 roku.

  2. Dziękuje za przygotowanie kościoła na niedzielę osiedlu Bierowce i proszę o przygotowanie na następną niedzielę i święta osiedle Gargasy i Spyrki.

  3. W środę po Mszy św. o godz. 17:00 nowenna do Matki Boskiej Częstochowskiej.

  4. Dziękuję za przyjęcie po kolędzie.

  5. W piątek o godz. 17:00 Msza św. za zmarłych w ostatnim roku i koronka do Miłosierdzia Bożego

Składka na potrzeby kościoła w roku 2017 zbierana w II niedzielę miesiąca

***      ***      ***

Kościół Parafialny w Kasinie Wielkiej wybudowany – ” jako wotum wdzięczności Matce Boskiej Jasnogórskiej, której obraz od dawna czczony jest w Kaplicy Na Brzegu” – za proboszczowania Ś.P. Ks. Kanonika Mariana Juraszka

***      ***      ***

Wszystkim nawiedzającym Kaplicę Na Brzegu z cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej życzymy dobrego tygodnia, a także wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia, prosząc Matkę Bożą Częstochowską w Kaplicy Na Brzegu o potrzebne łaski i błogosławieństwa.

Chwała Maryi Dziewicy i Jej Niepokalanemu Poczęciu!

† † †

Zmarłych z naszych rodzin, dobroczyńców, przyjaciół  polecamy Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Im wieczne spoczywanie, a światłość wiekuista niech Im świeci na wieki. Amen.

czytaj więcej...