Aktualności

2017-01-05 09:27

Ogłoszenia Parafialne w Kasinie Wielkiej

V Niedziela Wielkiego Postu (Czarna)                                     III Niedziela Miesiąca

Liturgiczny Rok B

18 marzec 2018

Intencje Mszalne 18 – 25 marzec

CMENTARZ PARAFIALNY w KASINIE WIELKIEJ

Wielki Post 2018

Droga Krzyżowa z Maryją

Droga Krzyżowa ks. Piotr Pawlukiewicz

Gorzkie Żale

Męka Pana naszego Jezusa Chrystusa wg. św. Łukasza – audio

Dekoracja Wielki Post 2018 rok

  1. Po Mszy św. o 10:30 Droga Krzyżowa, a o 14:45 Gorzkie Żale z kazanie pasyjnym, Msza św. bez kazania i nauka stanowa dla mężczyzn.  Dziś na Gorzkich Żalach będzie składka na kwiaty do Grobu Bożego.

  2. Dziękuje za przygotowanie kościoła na niedzielę osiedlu Pńskie domy po lewej stronie drogi od Remizy w górę proszę o przygotowanie na następną niedzielę osiedle Pańskie domy po prawej stronie drogi od Remizy w górę.

  3. W piątek o 16:30 Droga Krzyżowa i o 17:00 Msza św.

  4. W sobotę o godz. 9:00 wyjazd do chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

  5. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:30 przed kościołem poświęcenie palm i procesja z palmami do kościoła. Po Mszy św. konkurs na najładniejszą palmę z nagrodami.Rozpoczęliśmy rekolekcje – Program Rekolekcji

  6. W II niedzielę lutego na potrzeby kościoła zebrałem 8619 zł. Wykaz zbiórki w 2018 roku.

***      ***      ***

Kościół Parafialny w Kasinie Wielkiej wybudowany – ” jako wotum wdzięczności Matce Boskiej Jasnogórskiej, której obraz od dawna czczony jest w Kaplicy Na Brzegu” – za proboszczowania Ś.P. Ks. Kanonika Mariana Juraszka

***      ***      ***

Wszystkim nawiedzającym Kaplicę Na Brzegu z cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej życzymy dobrego tygodnia, a także wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia, prosząc Matkę Bożą Częstochowską w Kaplicy Na Brzegu o potrzebne łaski i błogosławieństwa.

Chwała Maryi Dziewicy i Jej Niepokalanemu Poczęciu!

† † †

Zmarłych z naszych rodzin, dobroczyńców, przyjaciół polecamy Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Im wieczne spoczywanie, a światłość wiekuista niech Im świeci na wieki. Amen.

czytaj więcej...