Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

21 września 2021

Urszula

Matko Boska Częstochowska, która w Kaplicy Na Brzegu tyle łask dałaś ludziom wyprosić u Siebie błagam Cię o zdrowie o uwolnienie od choroby nowotworowej i wszystkie potrzebne łaski dla mnie.

20 września 2021

Danuta

Maryjo Uzdrowienie Chorych proszę o łaskę ustania moich dolegliwości neuropatycznych. Dziękuję Maryjo za opiekę, polecam Twojemu wstawiennictwu siebie,całą rodzinę i bliskich.Wypraszaj nam odpuszczenie grzechów oraz potrzebne łaski u naszego Pana Jezusa Chrystusa.

20 września 2021

Renata

Matko Boża otocz opieką całą naszą rodzinę, jej relacje i trudności, chorobę syna Marcina i trudności szkolne syna Krzysztofa.

19 września 2021

Ela

Matko Boża błagam Cię o szczęśliwą operację mojej mamy i powrót do zdrowia.

18 września 2021

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Józefa Wydrę z Kasinie Wielkiej z os. Mistarze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

18 września 2021

Iwona

Intencją w imieniu mojego taty Adama,o szybki powrót do zdrowia i do nas

18 września 2021

Małgorzata

O uzdrowienie ducha i ciała. O dobre wyniki badań na onkologii. O uwolnienie od lęku. Bóg zapłać

17 września 2021

Anonim

o Jezu uzdrow moja corke,oczysc i zdejmij z niej ten ciezar ,nich bedzie radosna,szesliwa i kochana,o Boze pomoz Matko wyblagaj amen,otul nas twa miloscia daj spokojna noc,radosny poranek amen.
1 2 3 702

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie