Podziękowania, prośby

O wszelkich łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Boskiej Jasnogórskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

20 września 2017

Jadwiga

Ciebie o Matko proszę wyprostuj ścieżki życiowe moich synów,spraw,aby żyli w wierze i miłości,otocz Ich dobrymi ludźmi i pomagaj w pracy.Miłosierna Matko Boża przyczyń się za nami.

20 września 2017

Mama

Kochana Matko w Kaplicy na Brzegu, Matko Miłosierdzia proszę Cię pomóż mojemu synowi w poniedziałek. To dziecko jest tak daleko od domu. Jako matka mogę tylko wspierać je modlitwą a gdy jest sytuacja trudna prosić Cię o pomoc. Ten dzień ma zadecydować czy dostanie pracę. Tak długo się uczył niech wreszcie otrzyma to do czego się przygotowywał. To młody człowiek, chętny do pracy o którą tak bardzo trudno. Już dość tego czasu kiedy nie mógł znaleźć swojego miejsca. Tak bardzo Cię proszę moja Kochana Matko przyjm i pomóż w tej trudnej sytuacji. Dziękuję Ci za to co do tej pory otrzymałam.

19 września 2017

Anonim

Proszę. Cie o zdrowie dla brata i mamy

19 września 2017

Lidia z Leżajska

Najdroższa Matuchno proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej bardzo chorej siostry Elżbiety a mnie daj siły i zdrowie abym mogła się nią opiekować.

18 września 2017

Twoja Służebnica

Matko pomóż, ocal, nie pozwól to okropne.Ty wiesz ..........................

18 września 2017

Anonim

O zdrowie dla kochanego Emila syna brata oraz narzeczonego który walczy ze zdrowiem ciężko w szpitalu Boże dopomóż by wyszedł z tego cało

16 września 2017

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Józefę Kubowicz z Kasiny Wielkiej z osiedla Chęcie. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

15 września 2017

jola

Matko pomoz odnalezc droge do ciebie mojemu synowi marcinowi by nawrocil sie ze zle obranej drogi
1 2 3 132

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie