Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

16 listopada 2018

niewolnik Maryi

Matko Boża Częstochowska, Matko Kapłanów proszę o błogosławieństwo Boże, przemianę serca i życia oraz wszelkie łaski potrzebne do tej przemiany dla ks. Wiesława Maciaszka. Pod Twoją obronę uciekamy się...

16 listopada 2018

Kornelia

Proszę Cię Matko Boża o łaskę zdrowia dla mojego chrześniaka,by po chorobie jaką przeszedł guz mózgu wytwarzał się u niego hormon wzrostu by mógł normalnie rosnąć i rozwijać się.

16 listopada 2018

Dominika

Błagam o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, powrotu mojego męża do mnie i pojednania między nami.Proszę aby mąż przestał się gniewać na mnie.

16 listopada 2018

Anonim

Maryjo błagam Cię uzdrowienie moja córkę Natalka

15 listopada 2018

Hanna

Maryjo proszę uzdrów moją Kochaną Mamę Kazię która jest w szpitalu i ma bardzo chore serce, poleć ją swojemu kochanemu Synowi Jezusowi, uratuj ją, błagam Cię Matko Boska.

15 listopada 2018

Jadwiga

O Matuchno otocz opieką mojego brata Józefa,daj pomocną dłoń dobrych ludzi i wyproś Mu łaskę zdrowia duszy i ciała.O Św.Józefie módl się za Nim.

15 listopada 2018

mama

Maryjo błagam Cię o uzdrowienie mojej córki Natalki z choroby psychicznej błaga Ciebie mama

13 listopada 2018

administratorzy

Matko Boża Jasnogórska! Na wzgórzu Brzegowa stoisz otwierasz szeroko ramiona i dzieci przyciskasz do łona o Matko Niepokalana! Otwierasz Serce na żale chorych, zmartwionych i biednych ocierasz strumienie łez rzewnych Swą łaską O Matko!
1 2 3 287

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie