Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

8 kwietnia 2020

Sylwia

Matko Boża,Matko moja,proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa. Proszę o łaskę uzdrowienia,łaskę dobrego zdrowia i długiego życia dla mojego Ojca Walentego. Proszę Cię o łaskę uzdrowienia,łaskę dobrego zdrowia dla mnie. Prosze o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę Cię o łaskę,unicestwienia koronawirusa.Prosze o laska skutecznej ochrony,przed ta choroba,dla mnie,dla mojej Rodziny,dla tych,co na mojej drodze,dla całej Polski i całego Świata. Proszę Cię Matulo,na chwale Boża, o zwycięstwo we wszystkich moich intencjach,które nosze w swoim sercu. Proszę abym zobaczyła,w swoich intencjach,Boga żywego,działającego z cala swoja mocą. Matko Boża,Ja Cię o to wszystko proszę i jednocześnie dziękuję Tobie i Twojemu Synowi,za to zwyciestwo. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz

8 kwietnia 2020

Anonim

Matko przenajświętsza opiekuj się moim synem Jasiem i Jurkiem oraz mężem.Całą moją rodziną. Uwolnij wszystkich członków mojej rodziny i ludzi na świecie od chorób.Z całego serca proszę o zdrowie dla syna mojego ukochanego Jasia i Jurka oraz męża.

8 kwietnia 2020

Anonim

Matko przenajświętsza proszę o uzdrowienie ciała i duszy synaJanka z choroby nowotworowej i pomyślny wynik badania. Maryjo dotknij swoimi rękami mojego syna Jasia od głowy do stóp przez całe ciało aby uzdrowić jego ciało i duszę z choroby nowotworowej.

8 kwietnia 2020

Agnieszka

Matko moja najcudowniejsza proszę o uzdrowienie ciała i duszy syna Janka z choroby nowotworowej.Proszę o opiekę i dobry wynik badania.spraw żeby nie było przerzutów choroby.Proszę Cię Maryjo z całego serca.

6 kwietnia 2020

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

6 kwietnia 2020

Agnieszka

Matko Przenajświętsza proszę o uzdrowienie ciała i duszy syna Janka z choroby nowotworowej i pomyślny wynik badania PET/CT. Dziękuję i proszę o zdrowie dla syna mojego ukochanego. Kocham Cię Maryjo i proszę o pomoc dla mojego syna.

6 kwietnia 2020

Agnieszka

Prośbą o uzdrowienie ciała i duszy syna Janka z choroby nowotworowej, o dobry wynik badania po wycięciu guzka z brzucha, żeby nie było przerzutów.

5 kwietnia 2020

Ewa

Matko Boża proszę cię o wstawienictwo i modlitwę w chorobie za moją mamę i całą rodzinę
1 2 3 482

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie