Podziękowania, prośby

26 maja 2017

Anonim

Matuchno kochana dziękuję Ci za wszyskie otrzymane łaski i proszę Cię miej w swojej opiece sprawę dobrze Ci wiadomą

25 maja 2017

Mama

Matko Milosiernego Pana błagami wyproś cud uzdrowienia dla mojego synka Huberta. BŁAGAM Cię Matko

24 maja 2017

Ewelina

Dziekuje za to ze zyje i ze operacja sie powiodla mimo przykrych zdarzen jakich doznalam dziekuje i prosze o zdrowie i blogoslawienstwo na dalszy czas :)

24 maja 2017

Anonim

Dziękuję

24 maja 2017

Ewelina

Proszę o modlitwe o uzdrowienie dla 8 miesiecznej bratanicy mojej przyjciolki ktora jest po operacji w ciezkim stanie na Oiomie :( aby z tego mala Michalinka wyszla prosze o modlitwe :(.

23 maja 2017

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Janinę Skowronek z Kasiny Wielkiej z osiedla Cygale. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

23 maja 2017

Jadwiga

Otocz nas Matko swoją opieką,wspieraj na każdy dzień,wypraszaj łaskę zdrowia duszy i ciała,umacniaj w wierze i miłości.Miłosierna Matko Boża przyczyń się za nami a zmarłym śp rodzicom i krewnym wyproś łaskę życia wiecznego.

23 maja 2017

Mariusz

Proszę Cię Święta Maryjo o całkowite uzdrowienie twojego biednego sługi. Proszę o oczyszczenie mojego umysłu z wszystkich negatywnych i nadmiernych myśli i uczuć. Chwała Tobie Pani Amen
1 2 3 109

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie