Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

25 marca 2023

Parafianin z Kasiny Wielkiej

Matko Boża w cudownym Obrazie błagam uzdrów naszego księdza Maciaszka, żeby odzyskał zdrowie i siły do dalszej służby Panu Bogu i Tobie Matko. Przytul go do swego Serca i ożyw je.

25 marca 2023

Anonim

Matko Najmilsza, proszę o łaskę powrotu do mojej pracy.

24 marca 2023

Agata

Matko ukochana chcę Ci z całego serca podziękować. Byłaś przy mnie przez ten trudny dla mnie tydzień. Mam to już za sobą i z Twoja opieka i stawiennictwem. Prosze Cię pomóż mi walczyć z tym złym człowiekiem. On niszczy mnie i moje zdrowie. Pomóż mi Matko wydostać się z tego okrucieństwa.

24 marca 2023

Ela

Proszę o modlitwę za mojego męża o czystość nawrócenie i dary Ducha Świętego. Dla mnie o cierpliwość, miłość i wyzbycie się zazdrości.

24 marca 2023

Krzysztof

Chcę podziękować Bobu Ojcu za wszystko co codziennie otrzymuję za dar żucia, moje małżeństwo małżonkę Bernadete, syna i synową oraz za dar który otrzymaliśmy od Pana Boga wnuka Franciszka. Chcę prosić Boga Ojca o wybaczenie wszystkich moich grzechów, proszę o nawrócenie wszystkich grzeszników oraz za syna i synową o powrót do mocnej i żywej wiary. Chcę prosić Boga Ojca bym był lepszym ojcem mężem i dziatkiem. A naszą Panią i Królowa prosić o obronę i wstawienia się do jego Syna Pana naszego Jezusa Chrystusa

24 marca 2023

Cecylia

Matko Boża Częstochowska proszę o uzdrowienie mojego syna Pawła, o łaskę spowiedzi dla syna Andrzeja, o uzdrowienie mnie z cukrzycy i pomoc dla księdza Rafała w jego problemach i opiekę Twoją Maryjo.

24 marca 2023

Twoja czcicielka

Najlepsza z Matek.Dziękuję za Twoją opiekę,za to,że jesteś z nami.Maryjo Matko Kochana powierzam Ci intencję Tobie i Panu Bogu wiadomą. Ufam,że mnie wysłuchasz i pomożesz.

23 marca 2023

Małgorzata

Najukochańsza Mateńko, błagam Cię o dar zdrowia i cud mowy dla mojego ukochanego Wnusia Aleksandra. Błagam Cię też o cud miłości rodziców dla tego niepełnosprawnego dziecka. JEZUSIE SYNU DAWIDA ULITUJ SIĘ NAD TĄ KRUSZYNĄ....
1 2 3 991

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie