Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

23 stycznia 2022

administratorzy strony

Najukochańsza, Najmiłosierniejsza i Najlepsza Matko Boża Częstochowska w cudownym Obrazie w Kaplicy Na Brzegu, polecamy Tobie nasza Droga Pani Jasnogórska Śp. Księdza Kanonika Mariana Juraszka, Twojego wiernego syna kapłana, który przez swoją posługę w naszej Parafii Kasina Wielka, wypełnił swoje posłannictwo, a tym samym wypełnił Wolę Bożą. Dziękujemy Ci Królowo za jego życie, za jego kapłaństwo, za jego talenty, które otrzymał od Ducha Świętego, i które spożytkował na wypełnienie Woli Bożej, a nie własnej. Prosimy Cię Matko Miłosierdzia i Matko Kapłanów, abyś przyjęła go do wiecznej radości, gdzie ufamy i my kiedyś wraz z Śp. Ks. Kanonikiem będziemy się radować w Twoich wiecznych Przybytkach. DOBRY JEZU A NASZ PANIE, DAJ MU WICZNE SPOCZYWANIE…

23 stycznia 2022

Ela

Dziękuję za pozytywne wyniki egzaminu Jolki i proszę o o pomoc na następne lata nauki i pracy dla niej.

23 stycznia 2022

EWA

Podziekowania za pomoc Matki Bożej przy egzaminie i prośba o pomoc na dalsze lata nauki i pracy dla Joli.

23 stycznia 2022

Ewa

Podziękowanie za pomoc i opiekę Matki Bożej dla Jolki w czasie egzaminów zawodowych,oraz w roku szkolnym.Prośba o dalszą opiekę Matki Najświętszej i Błogosławieństwo Boże dla Joli w całym roku szkolnym, oraz w następnych latach nauki i pracy.

23 stycznia 2022

EWA

Podziekowanie za dotychczasową pomoc i opiekę Maski Bożej dla mnie i moich bliskich. Prośba o dalszą opiekę Matki Najświętrzej oraz Błogosławieństwo Boże dla Całej rodziny. Prośba o zdrowie dla mnie i moich bliskich. Aby Ci z nas, którzy chorują na covid, pokonali chorobę i wrócili do pełni sił i zdrowia. By mogli żyć i służyć innym.

22 stycznia 2022

Anonim

Proszę o łaskę Chrztu Św dla Laury i dobrych wierzących rodziców chrzesnych

22 stycznia 2022

Witek

prosze w mojej intencji.

22 stycznia 2022

Ewa

Dziękuję Ci Matko Boska Zawadzka za otrzymane łaski za Twoje przyczyną. Jednocześnie proszę o Dar uzdrowienia z koronawirusa mnie,oraz zdrowie Twoją opiekę i Błogosławieństwo Boże dla moich bliskich i całej rodziny.
1 2 3 766

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie