Podziękowania, prośby

O wszelkich łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Boskiej Jasnogórskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

17 listopada 2017

Maria

Mateczko Najświętsza,dziękuję za bardzo dużą poprawę na zdrowiu u naszego syna Piotra.Dziękujemy za otrzymane wszystkie łaski których doswiadczamy w całej rodzinie.Mateczko Najświętsza, błagamy Cię nie opuszczaj nas.

16 listopada 2017

Aleksandra

Mateczko Boza pokornie prosze o uzdrowienie mnie z choroby jelit . Prosze tez o modlitwe bym mogla spotkac znowu Piotra i by nasze serca polaczyly sie na zawsze przed twoim synem .Z calego serca dziekuje za otrzymane laski

15 listopada 2017

K.

Matko Boża, miej w opiece Administratorów tej strony i odwiedzających ją Twoich Czcicieli. Wyproś o Matko potrzebne Im łaski i siły w pokonywaniu codziennych trudów.

15 listopada 2017

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Jana Puto z Kasiny Wielkiej z osiedla Puty. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

15 listopada 2017

Janina

Proszę o zdrowie z nieuleczalnej choroby.Miej w opiece moja rodzinę ,która cierpi razem ze mna

15 listopada 2017

janina

Daj mi siły Maryjo w walce z nieuleczalna chorobą.Nie opuszczaj mnie.Pomóz moim dzieciom ,które cierpią ze mna.

15 listopada 2017

Malgosia

Maryjo, proszę o zdrowie dla Zygmunta, który bardzo cierpi. O ducha radości.

15 listopada 2017

Babcia

Matko Najświetsza, błagamy Cię pomóż moim wnukom wrócić na prawą drogę wiary ,aby założyli katolickie rodziny, Mateczko Swięta tylko w Tobie nadzieja.
1 2 3 142

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie