Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

17 stycznia 2022

Aleksandra

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, proszę Cię Matuchno o wyzdrowienie Justynki i o zdrowie dla całej naszej rodziny

17 stycznia 2022

Mama

Matko Boża Częstochowska proszę o uzdrowienie syna Łukasza oraz o zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny, Proszę o też o uwolnienie Jana, Rafała Haliny, Reni i Urszuli z raka i przerzutow

17 stycznia 2022

Jadwiga

Tobie Matuchno powierzam siebie,moją rodzinę i przyjaciół.Powiedz Jezusowi o nas i proś o łaskę uzdrowienia.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami,błagam przyjdź nam na ratunek.Wyprowadź też chorego syna z trudnej sytuacji zdrowotnej i finansowej.Jezu Najlepszy Lekarzu ufamy Tobie,Ty się Tym zajmij.

16 stycznia 2022

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Marię Micek z Kasinie Wielkiej z os. Rogi. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

16 stycznia 2022

Ilona - mama

Proszę o uzdrowienie syna Arka z udaru i paraliżu 4 kończynowego , o miłość i zgodę w rodzinie. Amen

15 stycznia 2022

Anonim

Matko kochana zwycieska pani jasnogorska ,blagam pomoz mojemu synowi ,niech twa reka i milosirne serce ujarzmi nieludzki ryk krzyk ojca henryka by nie poniewieral wiecej i niszczyl zdrowie mojemu synowi ,blagam Matko daj spokojna noc synowi i mnie opiatanie uzdrowienie corki ,o matko kochana ,daj mi tez spokojna noc i w koncu radosne poranki i dni amen.

15 stycznia 2022

Urszula

Matko Boska bardzo dziękuję za wszystko co dla mnie do tej pory wyprosiłaś u swojego Syna Pana Jezusa Chrystusa oraz Jego Ojca błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej i łaski o które proszę w pokornej modlitwie Tobie tyłko wiadomej.

14 stycznia 2022

Anonim

Boze kochany w twa boska dlon i serce oddaje bol moj mojego syna ,zabliznij rany i bol stres lek z powodowny ojcem alkocholikiem ,otworz serce i sumienie ojca na wyrzadzone krzywdy synowi i mnie i corki prosze pomoz,daj zdrowie isily synowi dobra prace szacunek dzieci do matki,w twe rece oddaje te osoby ,oczysc syna z pomowien pomz we wszystkimdaj mi tez zdrowie pokieruj bym nigdy nie zostala bez pieniedzy poprowadz wskaz droge moze cos mam napisac daj zdrowie corce ulecz ,kochany Ojcze daj noc wypoczynku radosnego wstawnia.amen
1 2 3 761

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie