Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

27 lutego 2021

Maria

Matko Boża błagam proś Boga o cud uzdrowienia męża Henryka który jest ciężko chory

25 lutego 2021

Krystyna

Matko Boża bardzo dziękuję za wszystkie łaski .jakie otrzymała i otrzymuje moja rodzina .Proszę okryj moich bliskich osoby . które znam .spotykam Swoim Płaszczem slSwej Opieki .Kiedyś tak bardzo prosiłam abym mogła się schronić.Mam Szkaplerz on mnie chroni za co bardzo dziękuję.bo wiem .że mnie prowadzisz.podobnie jak Ryszarda.Wiele razy upadam.Pomagasz mi wstać i iść dalej.Bog Zapłać.Prosze o łaskę dalszego prowadzenia i opieki.

25 lutego 2021

Agnieszka

Błagam Maryjo, uproś u Pana Boga, abym nigdy nie straciła wiary, mimo wielu przeciwności. Proszę o łaskę miłosierdzia dla mojej ukochanej śp. Babci oraz zbawienie dla niej. Bądź Maryjo szczególnie z tymi, którzy Ciebie potrzebują: chorzy, cierpiący, samotni, krzywdzeni,opuszczeni,doświadczający okrucieństw przemocy i wojen. Przepraszam Cię Maryjo, z głębi serca, za zło, które uczyniłam innym ludziom i Bogu.

24 lutego 2021

Sylwia

Matko Boza, dziękuję Ci za to że jesteś i za Twoje nieustające wstawiennictwo. Matko Boza, proszę o Twoja dalsza nieustająca pomoc. Wyblagaj mi u Twojego miłosiernego Syna, cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego w moich intencjach. Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

24 lutego 2021

Anonim

Matko Boża, Jezu Chryste dziękuję z całego serca że zostały wysłuchane moje prośby. Moja córka wraca do domu. Chwała Panu.

24 lutego 2021

Anonim

Matko Boża dziękuję Tobie za wszystkie łaski proszę aby mój mąż się nawrócił i zrozumiał że my jego rodzina bardzo go kochamy.

23 lutego 2021

Malgorzata

BARDZO PROSZĘ O ŁASKE UZDROWIENIA DLA CIEZKO CHOREJ KLAUDII I DOROTY

23 lutego 2021

Agnieszka

Proszę o cudowne uzdrowienie z raka dla mojego ukochanego Dorona . Amen
1 2 3 606

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie