Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

13 lipca 2020

AGNIESZKA

Mateńko błagam Cię uzdrów moją mamusię. Błagam upros dla niej szczęśliwy powrót do zdrowia. Błagam Cię o cud.

13 lipca 2020

Izabela i Mariusz

Matko Boska lekarko duszy i ciała ,Twojej opiece powierzamy Marcina który walczy o życie. Daj mu siły ,uproś u Syna swego wszelkie łaski by mógł wrócic do swoich rodziców i do nas przyjaciół którzy tak gorliwie się modlą o jego zdrowie.Mateczko kochana miej go w swojej opiece .

13 lipca 2020

Maria

O uzdrowienie duszy i ciała dla Moniki

12 lipca 2020

Filip

Proszę o zdrowie dla Bożeny i całej rodziny

12 lipca 2020

Czcicielka

Mateczko najukochańsza Błogosław naszej ojczyźnie Polsce ,proszę o cud i dobrego prezydenta i zgodę, Kocham Cię Królowo amen.💕🌹🙏🕊️

12 lipca 2020

Izabela

Módlmy się w intencji szesnastoletniego Marcina, ktory stracił wiare i targnął się na własne życie. Lekarze,rodzina,przyjaciele walczą o jego życie,o powrót do zdrowia. Matko Nieustającej Pomocy ,Uzdrowicielko Chorych wyproś wszelkie łaski u Syna swego.Niech dobry Bóg okaże mu swe miłosierdzie.

12 lipca 2020

Alicja

Matko Boska Czestochowska,Matko kochana blagam Cie o cud uzdrowienia dla mojego tatusia Tadeusza, ktory walczy o zycie w szpitalu. Zmiluj sie nad nami! Prosze o modlitwe!

11 lipca 2020

PIOTR

Proszę o łaskę wyzdrowienia z choroby nowotworowej i powikłań po Koronawirusie , Boże bądź miłosierny
1 2 3 517

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie