Podziękowania, prośby

O wszelkich łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Boskiej Jasnogórskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

20 stycznia 2018

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska! W Tym Cudownym Obrazie w Kaplicy Na Brzegu, Dziękujemy Tobie Pani za całe życie, a zwłaszcza kapłańskie Ś.P. Ks. Kanonika Mariana Juraszka. To co pozostawił po sobie ciężką pracą zwłaszcza w Kasinie Wielkiej ofiarujemy – Tobie Pani Częstochowska. Prosimy Cię przez Twoje Niepokalane Serce wyproś u Twojego Najmiłosierniejszego Syna Jezusa Chrystusa wieczne szczęście w Domu naszego Jedynego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Jezu, Maryjo Ufamy Tobie!

18 stycznia 2018

Aneta

Maryjo, błagam wypros uzdrowienie mojego taty Krzysztofa

18 stycznia 2018

Anonim

Matko Boża daj mi siłę w mojej choroby, miej również w opiece mojego syna i moja siostre

15 stycznia 2018

tato

Kochana Matko uzdrów mojego Syneczka z choroby. Błagam Cię. Jeśli trzeba proszę na mnie przenieś jego chorobę. Kocham Cię.

15 stycznia 2018

Dorota

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Michala

15 stycznia 2018

Twoja córka

Matko moja Ukochana powstrzymaj tego człowieka żeby nie stworzył problemu z którego ciężko będzie wyjść.Błagam moja Matko

15 stycznia 2018

Anonim

Kochana Mateczko zawsze byłaś przy mnie i pomagałaś mi w trudnych chwilach proszę Cię o zdrowie miłość i dobre relacje w naszej rodzinie nie opuszczaj nas Kochana Mateczko i miej w opiece moje dzieci i wnuki

15 stycznia 2018

Iwona

Prośba o modlitwę o zdrowie Basi i żeby miała siłę walczyć z chorobą oraz za wsparcie dla rodziny by przetrwała ten trudny czas.
1 2 3 155

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie