Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

20 września 2020

Lech

Prosba o ulge w ciezkiej chorobie i cierpieniu

20 września 2020

Filip

Proszę o zdrowie dla mamy Bożeny i całej rodziny oraz zbawienie dla taty , cioci Danki i zmarłych z rodziny oraz dla zmarlego kolegi Roberta Handkowskiego

18 września 2020

Eugeniusz

Prośba o powrót do zdrowia

17 września 2020

Grażyna

Matko najmilsza błagam o litość i łaskę dla mojego męża żeby nie cierpiał i błagam Mateńko pozostaw go jeszcze tu z nami .Dziękuje Matko Różańcowa.

17 września 2020

Renata

Dziękuję za wszystkie łaski i proszę o łaskę zdrowia dla mnie I aby sprawy domowe się poukładały.Proszę Mateńko wstaw się w mojej intencji u Twojego Syna,Chwała Tobie Maryjo i Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję

16 września 2020

Elżbieta

Matko Boska Częstochowska proszę Cię o uratowanie i usprawnienie moich rąk po wypadku.O łaskę szczęśliwego porodu dla córki, Zdrowie dla matki i dziecka. O siły i cierpliwość dla wszystkich chorych i obłożnie leżących.Miejdo .Miej litość dla wszystkich grzeszników.Daj mi sił żebym jutro że złamanymi rękami mogła objechać do Częstochowy i pokłonić się Marzekami żej i prosić osobiście o uzdrowienie. Matuchno uproś u syna łaskę zdrowia dla mnie. Bądź wolą Twoja.Jezu ufam Tobie.

16 września 2020

Sylwia

Matko Boza,prosze ..... Prosze abym,we wszystkich moich intencjach,doswiadczyla Boga milosiernego,zywego i dzialajacego z cala moca i zwyciezajacego. Prosze o skuteczna,zywa,nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Prosze o Twoje skuteczne, zywe, nieustajace, wstawiennictwo,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Polecam cala moja Rodzine i wszystkich tych,ktorzy na mojej drodze. Prosze o modlitwe uwielbienia i dziekczynienia,we wszystkich moich intencjach. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.

16 września 2020

Anna

Matko Boza prosimy za Tomasza w miesiacu urodzin o Boze Laski.O zdrowie dla Ani,o dobra diagnoze,o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,za Grazyne,Piotra .O zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich,Kazmierkowskich. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .
1 2 3 542

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie