Podziękowania, prośby

O wszelkich łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

15 lipca 2018

Twoje dziecko

Matenko Boza proszę Cie o uzdrowienie z choroby dla mnie i mojego brata.Wierzymy Najświętsza Pani ze nie opuscisz nas i wysluchasz naszych prozb.opiekuj się nami i naszymi rodzinami.

14 lipca 2018

Irena

Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego syna.Matko upros łaskę u Boga Ojca o zdrowie.Bog Zapłać!

14 lipca 2018

irena

Matko Boska Częstochowska,proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojego syna Marcina z ciężkiej choroby szpiku i krwi.Matko upros u Twojego Syna zdrowie dla mojego jedynego syna.Pozwol mu cieszyć się życiem ,ma dla kogo żyć,niech patrzy jak rośnie jego córka.Matko nie opuszczaj go w tej okropnej chorobie.Wierze w cud uzdrowienią dzięki Tobie Matko.Wstawiaj się za nim u Ojca Niebieskiego.

14 lipca 2018

Jadwiga

Otocz nas Matko swą cudowną opieką,proś Boga za nami chorymi i strapionymi.

14 lipca 2018

Rodzice

Matko Boska Częstochowska❤ błagamy Cię o wstawiennictwo i uzdrowienie naszej córeczki z tej strasznej choroby nowotworowej proszę wstaw się za nią Matko nadzieja w tobie.Niech cieszy się macierzystwem niedawno urodziła syna.Błagamy Cię Matko Niebieska Uzdrowicielko o cudowne uzdrowienie naszej córki😇

14 lipca 2018

Grażyna

Matko Boża Częstochowska z Kasiny proszę o uzdrowienie z choroby Jakuba i Karoliny Grażyna

14 lipca 2018

Justyna

Błagam o modlitwę w intencji o cudowne uzdrowieinie mojego Sąsiada Jana Łukasika z jego ciężkiej choroby. Oby łaskawy Bóg pozwolił mu wrócić do nas wszystkich o własnych siłach. Szczęść Boże !

13 lipca 2018

Anonim

Podziękowanie z udzielone łaski oraz prośbą o uzdrowienie mojego męża z raka
1 2 3 226

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie