Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

26 maja 2019

Jadwiga

Otocz nas Matko swą cudowną opieką,wspieraj na każdy dzień,uzdrów dusze i ciało,bo trapią nas liczne choroby,umocnij w wierze i miłości.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami.

26 maja 2019

Anonim

MATEŃKO Najukochańsza w Kaplicy na Brzegu wszystkiego najlepszego z okazji dnia MATKI,kochamy Cię bardzo i dziękujemy za Twą opiekę i pomoc ,weź nas ponownie i otocz opieka w szczególności . moje dzieci Emilie i Mateusza ,męża i mnie ,Kocham Cię Krolowo amen.

25 maja 2019

administratorzy strony

Matko Boża Jasnogórska! Na wzgórzu Brzegowa stoisz otwierasz szeroko ramiona i dzieci przyciskasz do łona o Matko Niepokalana! Otwierasz Serce na żale chorych, zmartwionych i biednych ocierasz strumienie łez rzewnych Swą łaską O Matko!

25 maja 2019

ag.

Maryjo, proszę opiekuj się zawsze o.Erwinem.

24 maja 2019

Mama

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy na Brzegu proszę Cię o dar uzdrowienia dla dwu miesięcznego Marcina otocz go swoją matczyną opieką. Proszę postaw na jego drodze dobrych lekarzy aby nie cierpiał w chorobie. Błagam Cię o łaski dla naszej całej rodziny, proszę otocz nas swoją matczyną miłością i daj nam łaskę zdrowia i siły na pokonywanie życiowych trudności. Matko Boża dopomóż. Amen

24 maja 2019

Twoja Służebnica

Matko ratuj!!!!!

24 maja 2019

MARIA

NAJSWIETSZA MATKO prosze zeslij dary DUCHA SWIETEGO na mnie i moja rodzine opiekuj sie moimi wnukami prowadz je prosta droga .ZA WSZYSTKO DOBRO BOG ZAPLAC

24 maja 2019

Anonim

Bardzo proszę o modlitwę za córkę która leży w szpitalu i cierpi z powodu nerwicy lekowej.Wypros Mateczko łaski dla niej i jej nienarodzonego dziecka aby urodziło się zdrowe. Mateczko módl się za uzdrowienie chorych i cierpiących. .
1 2 3 380

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie