Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

30 listopada 2020

Matka Irena

Prosze O modlitwę o cud uzdrowienia dla naszej córki Ani, która jest na intensywnej terapii w śpiączce farmakologiczne..

29 listopada 2020

Filip

Proszę o zdrowie dla mamy Bożeny i całej rodziny , życie wieczne dla Jacka i zmarłych z rodziny i bliskich

28 listopada 2020

Anonim

Matko Boża proszę Cię o opamietanie dla mojego męża. W Tobie Maryjo nasza nadzieja.

28 listopada 2020

Gosia

MATKO BOŻA PROSZĘ CIĘ O UZDROWIENIE MOJEGO BRATA

27 listopada 2020

Jacek

Matko Boża, pokornie Ciebie błagam o uzdrowienie mojej ciężko chorej mamy. Daj jej siłę, aby zwyciężyła chorobę i dalej żyła dla nas, dla Ciebie. Ty możesz wszystko. Amen.

26 listopada 2020

Iwona

Proszę o modlitwę, o światło Ducha Świętego ,aby rozświetliło duszę mojego konającego ojca . Niech Mama nasza Święta otoczy go swoim ramieniem kiedy ostatni raz zamknie oczy tak żeby prosto trafił w objęcia Jezusa .

26 listopada 2020

Mariusz

NAJUKOCHAŃSZA MATECZKO BOŻA BŁAGAM CIĘ O SIŁĘ DO WALKI Z CHOROBĄ MOJEGO PIOTRKA ZEBY WYZDROWIAŁ I MIAŁ SIŁĘ PROSZĘ CIĘ MATUCHNO BŁAGAM MIEJ GO W SWOJEJ OPIECE CHROŃ GO POMÓŻ MU POKONAĆ CHOROBĘ

25 listopada 2020

administratorzy strony

Matko Boża Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Bronisławę Poradzisz z Węglówki. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
1 2 3 563

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie