Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

17 marca 2014

Sługa

Maryjo proszę Cię o dobry tydzień w pracy! Miej mnie w swojej opiece kochana Pani!

15 marca 2014

Córka

Matko, nie mogę przyjść osobiście... Proszę Cię o Twoje Błogosławieństwo dla mojego Przyjaciela. Wyciągnij go z kłopotów, daj wiarę i spraw by znalazł pracę. Matko przytul....

10 marca 2014

Sługa

Matko Boska Częstochowska z Brzegu proszę Cię o zdrowie i Boże błogosławieństwo, miej mnie w swojej opiece.

5 marca 2014

Stanisław

Dziękuję Ci Matko za opiekę oraz uzdrowienie w mojej chorobie.Proszę o łaskę wytrwania w moich postanowieniach wiary i modlitwie.Miej w opiece moją rodzinę i bliskich.

4 marca 2014

J.K

Cudowna Matko Boża Brzegowa proszę Cie o wstawiennictwo w pomyślnym rozwiązaniu mojego problemu. Strzeż moją rodzinę i miej nas w swojej opiece.

4 marca 2014

Sługa

Proszę Matko o Boże błogosławieństwo w pracy.

28 lutego 2014

Śąsiedzi

Matko Boska z Brzegu, wspomnij na swojego sługę Świętej Pamięci Józefa Nowaka. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj mu wieczne spoczywanie.

27 lutego 2014

JAN

MARYJO NAJLEPSZA NASZA MATKO DZIEKUJE CI ZA ŁASKI KTÓRE NIUSTANNIE WYPRASZASZ NAM U BOGA DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘSLIWY PRZEBIEG OPERACJI I PROSZĘ O ZAGOJENIE RAN MOJEGO CIAŁA I POWRÓT DO ZDROWIA I PEŁNI SIŁ
1 454 455 456 457 458 468

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie