Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

16 maja 2016

Anonim

Z wielką radością i wdzięcznością dziekuję Ci Matko Boża za łaskę i dar wytrwania czterech lat w abstynencji od alkoholu i uzależnienia od palenia papierosów.Dziekuję za tych wszystkich ludzi ktorych postawilas na mojej drodze życia aby mi byli wsparciem i przykładem.Dziekuję za wszystkie modlitwy w mojej intencji.Proszę o modlitwę w intencji darów ducha świętego albowiem bez nich znów trafię na bezdroża życia. Alkoholik

15 maja 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Józefa Pietrzaka z osiedla Pietry. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

13 maja 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Józefa Para z osiedla Ceklarze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

11 maja 2016

Jadwiga

Dziękuję Ci Matuchno i proszę o dalsze wstawiennictwo za nami .Wielka Matko Boża pomagaj nam nieustannie.

11 maja 2016

Gabrysia

Matko proszę pomóż mi zdać egzamin na prawo jazdy,bo ja już nie mam siły do niego podchodzić.Nie opuszczaj mnie .

8 maja 2016

Basia

Matko Boża Miłosierna,miej w swej matczynej opiece moją ciężko chorą bratową Danusię, którą jutro zawozimy na radioterapię.Daj jej siłę, wiarę i powrót do zdrowia.Wysłuchaj próśb wszystkich modlących się za Nią.

8 maja 2016

Jadwiga

O Matuchno zwróć swe oblicze na mnie i moich najbliższych ,przyjdź nam z pomocą.Uzdrowienie chorych,pocieszycielko strapionych módl się za nami.Miłosierna Matko Boża przyczyń się za nami.

5 maja 2016

Ewa

Maryjo proszę cię o łaskę zdrowia i znalezienie lepszej pracy i wszelkie potrzebne łaski i pomyślność w nauce.
1 386 387 388 389 390 436

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie