Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

18 marca 2016

Anonim

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu proszę o modlitwę w moich intencjach. Proszę o modlitwę za moich najbliższych żywych, Św.P. i za mnie. Mamo nasza módl się za nami , wstawiaj się za nami , błogosław nam . Matko Boska proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące.

17 marca 2016

Jadwiga

Matko Boża Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu proszę o modlitwę w intencji chorego Adama,wyproś szczęśliwą operację i powrót do zdrowia.Czuwaj nad Nim i strapioną rodziną,daj wiarę i nadzieję.

17 marca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Franciszka Kaletkę z osiedla Miśtarze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

16 marca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Stefanię Nowak z osiedla Bednarze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

16 marca 2016

Anonim

Matko boska czestochoeska prosze o szczescie i wszelkie laski dla mojej calej rodziny

16 marca 2016

Anonim

Prośba o modlitwę w moich intencjach. Matko Boska wyproś dla moich najbliższych zmarłych u Twojego Miłosiernego Syna wieczne szczęście w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj im wieczne spoczywanie.

14 marca 2016

Twoja Służebnica

Mateczko Częstochowska z Brzegu Dziękuję Ci za wszelkie łaski, jakimi obdarzasz mnie i moich najbliższych.Proszę daj nam zdrowie, siły, dodaj otuchy i wytrwałości w codziennych trudach życia.Ty Jedna tylko wiesz, jak czasem jest mi ciężko i źle na sercu, Ty Jedna tylko wiesz jak ciężko dźwiga się ciężar po stracie najdroższej osoby. Dzięki Tobie Mateczko wierze i ufam, że kiedyś TAM W NIEBIOSACH zobaczę Moją Mamę.

14 marca 2016

Jadwiga

Matko Boża Ty znasz nasze troski i kłopoty,przygarnij nas pod płaszcz swej opieki i nam pobłogosław,a zmarłym z rodzin naszych wyproś łaskę życia wiecznego.Miłosierna Matko Boża przyczyń się za nami.
1 385 386 387 388 389 431

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie