Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

13 lutego 2014

Wierni kibice Justyny

Dziękujemy Ci Najdroższa Pani Jasnogórska w Tym Cudownym Obrazie w Kaplicy Na Brzegu, że wysłuchałaś naszych modlitw. Dziękujemy Ci za tak piękny, chyba najwspanialszy złoty medal olimpijski. Miej Justynę w swojej opiece :)

12 lutego 2014

Faustyna

Dziękuję Matce Bożej za wstawiennictwo i wysłuchaną prośbę zawodową dla mojego znajomego :-)

9 lutego 2014

Karolina

Matko Boża Częstochowska , miej w opiece mojego wujka Ś.P ks Mariana Juraszka . Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci .

9 lutego 2014

Karolina

Matko Boska Częstochowska , módl się za mojego wujka Ś.P Kś Mariana Juraszka miej go w swojej opiece i moją rodzinę

9 lutego 2014

Anonim

Pani Częstochowska dziękuje, że mnie wysłuchałaś i dobrze mi poszło na studiach. Proszę Cię o dalszą Twoją opatrzność i opiekę.

7 lutego 2014

Anonim

Matko Boża Częstochowska w kaplicy Na Brzegu proszę Cię o pozytywne zdanie egzaminu i zaliczenie przedmiotu.

6 lutego 2014

J.K

Cudami słynąca Matko Boża dziękuję ci za otrzymane dotychczas łaski, a proszę w wiadomej Ci intencji. Miej mnie w swojej opiece, wiem że Ty wszystko możesz, jednakże z pokorą poddam się Woli Bożej .

6 lutego 2014

Jan

Podziękowanie dla Matki Bożej Częstochowskiej w 58 rocznicę ślubu rodziców oraz prośba o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich i całej rodziny.
1 385 386 387 388 389 395

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie