Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

19 listopada 2016

DANUTA

, WDZIECZNOSC I PODZIEKOWANIE,WIELKIE DZIEKI ZA SZCZESLIWIE ZAKONCZONE PORODY MOICH COREK..MARYJO MIEJ W OPIECE MOJE DZIECI I MOJE WNUCZKI KUBUSIA I MAJECZKE..JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE..

19 listopada 2016

mama

Mateczko kochana dziękuję za okazane łaski i proszę o dalszą opiekę nad chorą córką i jej synkiem ,bo dzięki tobie wyniki wychodzą dobre gózek zmniejsza się Prosze o modlitwę i Boże Błogosławieństwo

18 listopada 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Władysława Skowronka z Kasiny Wielkiej z osiedla Drągówka. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

18 listopada 2016

Oddana Tobie

Kochana Matko tak bardzo się boję, ta osoba sobie nie radzi a ja jestem odpowiedzialna za to. Pozwól zrozumieć, natchnąć dobrą myślą oby nic się nie stało. Mateńko kochana oby nic się nie stało. Czuwaj nad nami proszę i błagam Najdroższe Serce Twoje ta łaskawe i dobre dla mnie.

18 listopada 2016

DANUTA

O SZCZESLIWE ROZWIAZANIE DLA MOJEJ CORKI AGATY, MARYJO MIEJ W OPIECE RODZACA AGATKE...

16 listopada 2016

Anonim

O MATKO Miłosierdzia wez w swoje dobre i czule ręce Piotra który pogubił się w życiu pomóż mu odnalężć swoją drogę--mmama

14 listopada 2016

Sebastian

Proszę o modlitwę w intencji: jedności mojej rodziny i odstąpienia żony od decyzji i wycofania się z rozwodu i pozbawienia naszych dzieci ich kochającego ojca lub też powrotu do mojego życia szczęścia, radości, miłości i błogosławieństwa Bożego oraz założenia nowej szczęśliwej rodziny zgodnie z wolą i decyzją Boga Ojca Wszechmogącego Stworzyciela Nieba i Ziemi Wszystkich Istot Widzialnych i Niewidzialnych i Jego Umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, Amen. Sebastian

11 listopada 2016

Twój Sługa

Matko Boża Częstochowska, proszę o opiekę dla naszej całej rodziny. Tych co są w Polsce jak i tych, którzy przebywają za granicą. Módl się za nami kochana Mateczko, Mamusiu. Twój na zawsze wierny sługa.
1 385 386 387 388 389 456

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie