Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

19 marca 2019

Anonim

Maryjo Matko Niepokalana proszę Cię pokornie Wstaw się do Trójcy Przenajświętszej za Przemysławem o łaskę nawrócenia,zdrowie duchowe i fizyczne,wyjście z nałogu,pomoc finansową oraz o miłość w rodzinie,pomyślną wizytę lekarską.

19 marca 2019

Anna

Matko Boża Przenajświętsza miej mnie w swojej opiece oraz moją siostrę i szwagra. Daj nam wiarę w uzdrowienie z nieuleczalnej choroby,bądź przy nas i czuwaj nad nami.Wiem że Ty jesteś miłością i nie odtrącisz nas w Tobie jedyna nadzieja.

18 marca 2019

Barbara

Matko Pani w kaplicy na Brzegu ,bardzo Cię kocham i proszę o Twą pomoc błogosław córce i jej narzeczonemu, synowi ,mezowi i mi,uratuj naszą rodzinę,proszę o miłość i madrosc która zwycięża zło amen.

18 marca 2019

Iza

Błagam o modlitwę o zdrowie dla mojej cierpiącej mamusi.

18 marca 2019

Barbara

Matuchno ratuj moje dziecko i mnie, przyjdź do nas Matuchno nie zostawiaj nas , pomóż rozwiązać ten węzeł, zabierz ten strach i bezsilnosc

18 marca 2019

Anonimowo

Boże o łaskę zdrowia dla mojej córeczki, Matuchno wstaw się u Twojego Syna, aby zlitował się nad moja corunia, żeby Dobry Bóg nam pomógł rozwiązać ten węzeł, bo lekarze niestety nie mogą nam pomoc

18 marca 2019

Edyta

Matko Boża poprzyj swoim potężnym wstawiennictwem modły św.Rity, aby Pan Jezus ofiarował w swym miłosierdziu łaskę zdrowia dla mojego ciężko chorego syna Dawida.

18 marca 2019

Tomasz

Matko moja ukochana , Niepokalanie Poczęta Maryjo błagam Cię o miłosierdzie Twego syna i łaskę zdrowia dla Magdaleny , moich synów Jakuba , Mateusza , Gabriela , żony Katarzyny i mnie samego oraz pozostałych członków rodziny , otocz Matko płaszczem swej miłości i opieki , Kochano Mamo Proszę Pomóż nam ulituj się nad nami i wyproś u Syna Twego naszego Pana Jezusa Chrystusa potrzebne łaski , Twój oddany na zawsze sługa Tomasz . Matko Wspieraj Proszę
1 2 3 4 358

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie