Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

27 marca 2016

Maria

O Miłosierdzie i pomoc w beznadziejnej sprawie zawodowej i beznadziejnej sprawie osobistej

20 marca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Józefa Drąga z osiedla Cygale. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

20 marca 2016

Anonim

mateczko kochana prosze cie o cud uzdrowienia mojego małego wnusia aby dobrze sie rozwijał i zaczął chodzic prosze o modlitwe i Boże błogosławienstwoz

20 marca 2016

JOLANTA MARIA

Matko Boska Częstochowska wyproś dla mnie i moich bliskich wszelkie łaski, wstawiaj się za nami i błogosław nam.

19 marca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Władysława Skowronka z osiedla Skowronki. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

18 marca 2016

Anonim

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu proszę o modlitwę w moich intencjach. Proszę o modlitwę za moich najbliższych żywych, Św.P. i za mnie. Mamo nasza módl się za nami , wstawiaj się za nami , błogosław nam . Matko Boska proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące.

17 marca 2016

Jadwiga

Matko Boża Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu proszę o modlitwę w intencji chorego Adama,wyproś szczęśliwą operację i powrót do zdrowia.Czuwaj nad Nim i strapioną rodziną,daj wiarę i nadzieję.

17 marca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Franciszka Kaletkę z osiedla Miśtarze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.
1 1 013 1 014 1 015 1 016 1 017 1 060

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie