Aktualności

2022-09-02 16:17

Tajemnica Mojego Niepokalanego Serca – Maryja

Czcijcie Moje Niepokalane Serce, najmilsi. Kościół zaprasza was do kontemplowania tajemnicy miłości i miłosierdzia, ukrytej w Moim Niepokalanym Sercu. Gdy czcicie Moje Serce, oddajecie cześć Przenajświętszej Trójcy. Ona w nim otrzymuje Swą największą chwałę, gdyż uczyniła z Mego niebieskiego ogrodu miejsce Swego Boskiego upodobania. W Nim Ojciec odzwierciedla się z radością. Słowo kładzie się w Nim jak w drogocennej kołysce. Duch Święty płonie w Nim najczystszą światłością Swej Boskiej Miłości.

 

Gdy czcicie Moje Niepokalane Serce, oddajecie cześć również waszej Mamie. W nim bowiem zawiera się tajemnica szczególnego umiłowania Mnie przez Boga i wyjątkowych łask, jakimi Mnie przyozdobił. I tak otaczacie czcią szczególny przywilej Mojego Niepokalanego Poczęcia, Boskiego Macierzyństwa, wzięcia Mnie z ciałem do Nieba, Mojej pełni łaski i stałego Dziewictwa. Drogą Mojego Serca dojdziecie do zrozumienia i rozkoszowania się Boskim Arcydziełem, którym jest wasza Niebieska Mama.

 

Jeśli pokochacie Moje Serce, zostaniecie przyobleczeni Moją macierzyńską miłością i Moim niepokalanym miłosierdziem. W największej głębi Mojego Niepokalanego Serca dokonuje się cud, który wypełniam codziennie dla was, czyniąc was coraz bardziej podobnymi do Mnie i przemieniając wasze dusze na Mój obraz.

 

Przekazuję wam również Mojego ducha, abyście mogli prawdziwie wzrastać w Moim życiu i stawać się dziś znakiem obecności waszej Niebieskiej Mamy. Kształtuję w was czystość umysłu, serca i ciała, dlatego rozsiewacie wokół siebie blask Mojego Niepokalanego Światła.

 

Jeśli wynagrodzicie Memu zbolałemu Niepokalanemu Sercu, staniecie się przyczyną Mojej wielkiej radości i pociechy. Będę mogła działać poprzez was w tych latach, aby zrealizować plan ocalenia.

 

Jest to plan, który zachowuję jeszcze w tajemnicy. Ujawniam go jedynie Moim małym, przyjmującym Moje zaproszenie do oddawania czci, kochania, wynagradzania. Są oni prowadzeni przeze Mnie do coraz lepszego zrozumienia wielkiej tajemnicy miłości i miłosierdzia Mojego Niepokalanego Serca.

 

30.06.1984, Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi

 

źródło:

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

POWRÓT DO CZYTELNI

***

Różaniec ze św. Janem Pawłem II

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwik Maria Grignion de Montforty

Fałszywi czciciele Najświętszej Maryi Panny

Mała koronka do Najświętszej Dziewicy

Ludwik Maria Grignion de Montfort’a: „Kto nie ma Maryi za Matkę, ten nie ma Boga za Ojca”

Ks. Piotr Glas              

czytaj więcej...