Aktualności

2022-07-25 16:20

św. Joachim i Anna Rodzice Najświętszej Maryi Panny – 26 lipiec

Wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny, naszej Królowej i Matki. To dzień, w którym jeszcze bardziej możemy zawierzyć się naszej Wspaniałej i Pięknej Matce Jasnogórskiej w Kaplicy Na Brzegu. Bo dzień ten jest nie tylko radością Maryi, ale tych wszystkich, którzy każdego dnia stoją u Jej Oblicza wpatrując się i proszą o łaski.

DODAJ INTENCJE, PROŚBĘ LUB PODZIĘKOWANIE DO MATKI BOŻEJ

W tym dniu Maryja jest jeszcze bardziej hojna w udzielaniu łask, gdyż radością napełnia się Jej Serce, gdy widzi, że czcimy Jej Rodziców. A patrząc po ludzku, czy nie byłby miły dla nas ten kto dobrze mówi o naszych ziemskich rodzicach? Tak samo Maryja napełnia się tą radością. Więc pamiętaj, abyś i ty w tym dniu choć przez chwilę zwrócił swe nędzne serce, zaślepione oczy tym światem, ku Tej, która wie co ci jest najbardziej konieczne i co przyniesie ci korzyść nie koniecznie na tym przemijającym świecie, ale w przyszłym, wiecznym, nie kończącym się.

Święta Maryjo, przez twych świętych Rodziców wstawiaj się za nami do Syna i wypraszaj łaski dla mnie, mojej rodziny i tych co zagubili się na tym świecie. Amen.

***

AKT OSOBISTEGO ODDANIA SIĘ MATCE BOSKIEJ

Pierwsza Sobota Miesiąca

Litania do Niepokalanego Serca Maryi

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo - Kaplica Na Brzegu

Różaniec ze św. Janem Pawłem II

15 Obietnic Matki Bożej dla odmawiających Różaniec Święty

czytaj więcej...