Aktualności

2020-10-15 15:20

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz. Dziecko nie ma planu

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

Bóg Ojciec: Moje dziecko, żądasz natychmiastowych rezultatów. Zobaczysz je, ale po pierwsze: zasad musisz przestrzegać bezwzględnie, nie co drugi dzień, bo to nic nie da. To jest: nigdy nie narzekać i być zawsze zadowoloną. Irytacja zniknie, a z nią nieustanne napięcie. Zaufaj Mi bardziej. Powtarzaj sobie Orędzia, bo je zapominasz. Po drugie wierz Mi. Jeśli będziesz tego przestrzegać, zobaczysz znaczącą różnicę.

 

Wciąż się denerwujesz, bo wciąż masz swój plan. Staraj się od rana powtarzać: Bądź Wola Twoja. Dziecko nie ma swojego planu robi to, co mu się każe. Staraj się nie przywiązywać do swoich planów i nie traktować ich zbyt poważnie. Zakładasz sobie pewne zadania do wykonania i jest to dobre, ale dziecko małe wie, że rodzice w każdej chwili mogą zmienić plany i jest to część jego życia. Wy zachowujecie się, jakbyście sami byli panami życia i śmierci i mieli władzę decydowania o wszystkim. Brak wam pokory. Chcecie sami decydować o pogodzie i złościcie się, jeśli nie jest wam pomyśli, a pomyśli nie jest wam nigdy, bo narzekacie w każdych okolicznościach. Zapomnieliście, że nie wy stworzyliście świat i jego prawa i nie macie nic do pogody. Pragniecie mieć kontrolę dosłownie nad wszystkim i to właśnie czyni was nieszczęśliwymi. Zauważcie, że dzieci są szczęśliwe właśnie dlatego, że nic od nich nie zależy i na nic nie mają wpływu. Ta mania kontrolowania absolutnie wszystkiego, od pogody po reakcje, zdrowie i plany innych ludzi, czyni was pełnymi napięcia. Wystarczy jedna rzecz nie po waszej myśli, aby przekreślić cały dzień i okazywać wszystkim wokoło swoje niezadowolenie.

 

Starajcie się pamiętać o tym, że jesteście dziećmi Boga i żyjecie według planu Ojca, nie własnego. Mój plan jest zawsze lepszy, a poza tym ma na celu uszczęśliwienie większej ilości ludzi niż tylko jednego egoisty w realizacji własnych planów i potrzeb. Jeżeli nabierzecie pokory w stosunku do własnych planów i własnego życia, będzie wam się żyło znacznie spokojniej, będziecie szczęśliwsi i pełni pokoju. Błogosławię was, Moje dzieci, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

 

Zobacz też:

 OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...