Aktualności

2018-09-04 16:51

Orędzia o Małżeństwie. BÓG BŁOGOSŁAWI TYM, KTÓRZY OKAZALI MU WIERNOŚĆ W NARZECZEŃSTWIE

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

Pan Jezus: Drogie dzieci, wasze serca są czyste, wasze umysły oddane Mojej drodze, nie lękajcie się, bo błogosławię wam od dzisiaj po wszystkie dni waszego życia. Pragnę wynagradzać wasze staranie, waszą czystość i wierność Mojej miłości. Uczynię was szczęśliwym małżeństwem, które nie zazna zdrady i podłości. Pobłogosławię wam we wszystkich waszych poczynaniach. Będę dla was skałą i opoką schronienia. Na Mnie opierajcie się we wszystkim każdego dnia.

 

Nie zaprzestawajcie wspólnej modlitwy, bo jest najmocniejszym węzłem łączącym was w tym życiu i najsilniejszą obroną przeciw złemu duchowi. Nie pozwólcie nigdy, aby świat zmienił wasze serca, które uważam za Moje. Gdziekolwiek i kiedykolwiek Mnie wezwiecie, przybędę wam z pomocą. Gdziekolwiek będziecie Mnie wzywać, będę wam dopomagał. Nie zapominajcie jednak już nigdy, Kto was połączył i dlaczego tak uczynił.

 

Stanowicie odtąd jedną duszę i jedno ciało, a Ja jestem pośród was.  Jeśliby jedno uczuło się słabe, niech drugie z was ponosi wszelkie ofiary, abym wzmocnił łaską słabszego. Zawsze najsilniej wysłuchuję modlitwę małżonka za małżonka. Nie matki, nie ojca, nie dzieci, pierwsza jest dla Mnie modlitwa małżonka, bo jest jakby modlitwą samej zagubionej duszy, ponieważ pozostaje połączona z duszą współmałżonka, który się za nią wstawia. Niech Moi święci Rodzice będą wam stałymi opiekunami, stróżami waszego domu teraz i przez wszystkie dni waszego życia. Amen. 

 

Powrót do ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PONIEDZIAŁEK dzień modlitw za rozbite małżeństwa, jedność rodziny, za żonę, męża, dzieci…

Kary czyśćcowe za grzechy dzieciobójstwa (MATEK, OJCÓW, LEKARZY I TYCH CO NAMAWIAJĄ)

Cierpienia rozwodników po śmierci

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

 

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

czytaj więcej...