Aktualności

2022-09-01 16:07

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI. Wezwanie dla odważnych, którzy mają wiarę

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Pan Jezus: Dziecko Mojej łaski, otwieram ci serce i pouczam cię. Tak, chcę mówić, bo chcesz słuchać i oczekujesz pouczenia. Nie stawiam ci zbyt wielkich wymagań, a Moja Wola nie jest niemożliwa do zrealizowania. Jeśli tak twierdzisz, jesteś głęboko w szponach świata, bo życie Boskie w człowieku uzdalnia go do podejmowania największych trudów i życia w stanie anielskim na Ziemi. Wiara wasza jest uboga. Wiara w Moją wszechmoc i w Moje miłosierdzie. Ten, kto wątpi w to, że wspomagać będę tych, którzy staną do walki w Moim imieniu i o Moją sprawę, wątpi we Mnie. Dlatego będę wam mówił o życiu anielskim i będę żądał niemożliwego dla synów Boga.

 

Chcę dodać odwagi Moim wyznawcom. Nie dajcie się zakrzyczeć światu, bo to, co dla niego jest niemożliwe, dla Mnie jest łatwe, a kiedy uwierzysz we Mnie prawdziwie, stanie się łatwe dla was. Najpierw okażcie Mi odwagę, aby walczyć u Mego boku, bo nie otoczę się ludźmi chwiejnymi i małej wiary, kiedy wyruszę do walki. Wezmę ze sobą tylko tych, na których mogę polegać, a są to wszyscy, którzy mają wiarę w Moje zwycięstwo i miłość gotową poświęcić własne zachcianki i słabości dla wielkiej sprawy Króla.

 

Dlatego wzywam tych, którzy nie lękają się walczyć ze światem zła i wierzą, że z Moją pomocą i błogosławieństwem możliwe jest życie zgodne z Moją Wolą i przykazaniami. Tych, którzy wątpią i  nie znajdują w sobie wiary do stanięcia po Mojej prawicy, nie zdołam przekonać. Jeśli Wola Moja jest dla was przesadą macie jeszcze zbyt małe serca do pojęcia Miłości, a wasze związki ze światem są bardzo silne. Kto chce iść za Mną, musi porzucić swoje stare życie i zwyczaje, które Mi uwłaczają. Ludzie gwałtowni zdobywają Królestwo Boże, a to oznacza, że zdobywa się je walką. Tę walkę Ja sam poprowadzę. Amen.

 

PORANNA modlitwa o czystość / Akt złożenia ślubu czystości/

WIECZORNA modlitwa o czystość

Modlitwa do Ducha Świętego o światło w rozumieniu tekstu

Duchu Święty, przyjdź, prosimy, Twojej łaski nam trzeba!
Niech w nauce postąpimy, objawionej nam z nieba.
Niech ją pojmiem z łatwością, utrzymamy z stałością;
A jej światłem ożywieni, w dobrem będziem utwierdzeni.

Powrót do KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

 

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

czytaj więcej...