Aktualności

2022-10-08 16:17

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA. Wybrani na ostateczną walkę

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA

Bóg Ojciec: Posłuchaj, Moje dziecko. Po pierwsze cieszę się twoim postem. To bardzo ważne. To bardzo ważne i dla ciebie, i dla Mnie. Otrzymuję pociechę, na którą liczyłem. Błogosławię cię. Błogosławię wszystkim pokutującym za ten kraj [POLSKA]. Przykładacie rękę do dzieła, które sam zaplanowałem i na którym Mi zależy. Wiesz, co to znaczy, że Mi zależy?

 

– Wiem, zrealizujesz to [INTRONIZACJA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓL POLSKI].

 

– Tak. Tego pragnę, ale jeśli nie miałbym posłuchu w tym narodzie, gdybym nie miał garstki, która jest Mi bezwzględnie posłuszna, porzuciłbym również ten naród [Polskę], bo człowiek jest zdrajcą i nie jest godny żyć ze swoim Bogiem.

 

– Wiem, mój Boże. Przepraszam cię za to.
.

 

– Tak bardzo Mi zależy na tobie. Tak bardzo Mi na tobie zależy, dlatego trapią cię postami i zmuszam do wielu wyrzeczeń, aby odsunąć cię od tego całego zepsucia, które wciąga kolejne ofiary i połyka całe narody. Ludzie ulegają powszechnemu zepsuciu za pośrednictwem mediów, które kierują ich umysłami. Szatan wyspecjalizował jednostki, które rozsiewają swoje zdegenerowane wzorce społeczne i niszczą niewinność dusz. Chore od grzechu umysły za pośrednictwem środków masowego przekazu docierają do wszystkich ludzi, do młodzieży i dzieci, tworząc pokolenie bezbożnych, które ma być całe oddane na służbę bożka. Czy wiesz, z jaką siłą walczysz? Córko, nie żałuj Mi twoich postów. Minuta po minucie stawiasz opór złu tego świata. Rezygnuj z własnych rozkoszy. Będziesz się nimi cieszyć całą wieczność, a Ja sam będę cię karmił, będę wybierał dla ciebie radości i smaki z dzieciństwa. Posłuchaj Mnie, to tylko chwila i znów będziesz ze Mną, i przez całą wieczność będziemy wspominać to, co zrobiłaś dla Mnie. Oczywiście, kiedy zobaczysz w prawdzie i pełni, co Ja zrobiłem dla ciebie, będzie ci się to wszystko zdawało bardzo malutkie, ale i tak będziesz się najbardziej cieszyć tym, że zrobiłaś cokolwiek dla Mnie. Inni stać będą przede Mną z sytymi żołądkami, ale pustymi rękoma. Nie patrz więc teraz na to, co ludzkie. Myśl z Mojej perspektywy, z perspektywy wieczności. Czy wątpisz w to, że czeka cię wieczne życie?

 

– Nie. Wydaje mi się, że jestem tego pewna.

 

– To dobrze. Czy istnieje Piekło?

 

– Tak. Istnieje na pewno.

 

– Oczywiście. To pewne.

 

– Dobrze. Nie możesz więc żyć tak, jakby twoje życie kończyło się w chwili zgonu. W chwili śmierci kończy się próba ziemska i zaczyna życie. Rozumiesz? Odrzucasz tylko stare ciało, dane na próbę i przyjmujesz nową rzeczywistość, która jest doskonała. Pamiętaj, że śmierć to nie koniec, ale początek. Jest to jednak definitywny koniec zarabiania na wieczność. Emerytura. Nic już nie zarobisz. Koniec. Podliczamy twoje wysiłki i wyznaczamy ci miejsce na wieczność. Ciesz się, więc, że otrzymujesz łaskę zarabiania więcej od innych. Poprzez te Orędzia wskazuje ci sposoby wielokrotnego zwiększania twoich duchowych zarobków. Możesz nadrobić opieszałość minionych i dawnych lat. Wszystko przed tobą. Nie żałuj Mi niczego. Patrz w wieczność. Teraz planujemy twoją wieczność, a jeśli twoją maleńką ofiarą przyczynisz się do zwycięstwa Mojego Królestwa w twoim narodzie? A jeśli w świecie? A jeśli będziesz wśród tych, których wybrałem na ostateczną walkę? Czy rozumiesz, jaki to dla ciebie zaszczyt? Nikt z was nie będzie żałował pokuty. Teraz widzicie przez mgłę i poruszani jesteście tylko Moim Słowem. Później, bez zasłony. Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli. Wierzcie tylko Moim Słowom bo to wielka zasługa w Moich oczach, posłuszeństwo Mojemu Słowu. Błogosławię was, Moje dzieci, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

MODLITWY na rozpoczęcie i zakończenie postu

Poniedziałek dzień postu o CHLEBIE I WODZIE za tych, którzy nie poszczą wcale i za naszą Ojczyznę, Polskę

Środowy post od mięsa i o chlebie i wodzie

Piątek dniem postu od mięsa i o chlebie i wodzie

LITANIA POSZCZĄCEGO

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – Orędzia o poście cz. III

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...