Aktualności

2023-02-07 16:07

Największy ból na całym świecie zadają Mi kapłani – Pan Jezus

<— Powrót do czytelni

Kapłaństwo jest sakramentem tak samo zdeprawowanym jak małżeństwo. To znaczy, że nie jest respektowane w tych sakramentach Moje Prawo. Czym są sakramenty bez Boga? Istotą sakramentów jest Moja w nich obecność. A Mnie w nich już nie potrzebują. Nie potrzebują Mnie w Moich kościołach, zakonach… – mówi Pan Jezus w Orędziach o kapłaństwie.

Obnażę przed tobą serce kapłańskie. To serce, które umiłowałem ponad inne serca. To serce, dla którego zalałem się krwawym potem. Chcę pokazać ci to serce i nauczyć cię je kochać. Uczynię to ukazując ci, czym powinien być kapłan, którego wybrałem, a czym staje się, tracąc czujność. Serce kapłańskie jest świątynią Boga, która niestrzeżona staje się jaskinią zbójców. Jest w obecnym czasie pięć głównych grzechów kapłańskich, które pustoszą Moje szeregi jak zaraza. Chcę ci je ukazać, opisać i podać lekarstwo Moim sługom, aby zdążyli wydobrzeć, zanim całkowicie pochłonie ich śmierć. Nigdy nie jest za późno na nawrócenie. Jestem gotów walczyć o każde kapłańskie serce, poświęcając sam siebie, poświęcając ciebie i poświęcając liczne dusze jako żertwy zadośćuczynienia na Moich ołtarzach.

Nikt na całym świecie nie może przydać Mi więcej bólu niż kapłan, bo Moja miłość do kapłańskiego serca jest największa. Jeśli chcesz ująć Mi bólu, weź jedno z tych serc i umieść je w swoim sercu, aby wynagradzać Mi jego nieczułość i grzechy – mówi Pan Jezus w Orędziach o kapłaństwie.

Kochajcie Maryję i czyńcie wszystko, co możecie, aby Ją ludzie kochali. św. o. Pio

***

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

ORĘDZIA O KAPŁAŃSTWIE – PAN JEZUS

 

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny – św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

czytaj więcej...