Aktualności

2018-06-15 18:12

MŚ 2018 – Rosja

Terminarz i wyniki

Grupa A

14 czerwca 2018

17:00 Rosja – Arabia Saudyjska (Moskwa) – ( 5 : 0 )

15 czerwca 

14:00 Egipt – Urugwaj (Jekaterynburg) – ( 0 : 1 )

19 czerwca 

20:00 Rosja – Egipt (St. Petersburg)

20 czerwca

17:00 Urugwaj – Arabia Saudyjska (Rostów)

25 czerwca 

16:00 Urugwaj – Rosja (Samara)

16:00 Arabia Saudyjska – Egipt (Wołgograd)

Grupa B

15 czerwca

17:00 Maroko – Iran (St. Petersburg) – ( 0 : 1 )

20:00 Portugalia – Hiszpania (Soczi) – ( 3 : 3 )

20 czerwca

14:00 Portugalia – Maroko (Moskwa)

20:00 Iran – Hiszpania (Kazań)

25 czerwca

20:00 Iran – Portugalia (Sarańsk)

20:00 Hiszpania – Maroko (Kaliningrad) 

Grupa C

16 czerwca

12:00 Francja – Australia (Kazań) – ( 2 : 1 )

18:00 Peru – Dania (Sarańsk) – ( 0 : 1 )

21 czerwca

14:00 Dania – Australia (Samara)

17:00 Francja – Peru (Jekaterynburg)

26 czerwca

16:00 Dania – Francja (Moskwa)

16:00 Australia – Peru (Soczi) 

Grupa D

16 czerwca

15:00 Argentyna – Islandia (Moskwa) – ( 1 : 1 )

21:00 Chorwacja – Nigeria (Kaliningrad) – ( 2 : 0 )

21 czerwca

20:00 Argentyna – Chorwacja (Niżny Nowogrod)

22 czerwca

17:00 Nigeria – Islandia (Wołgograd)

26 czerwca

20:00 Nigeria – Argentyna (St. Petersburg)

20:00 Islandia – Chorwacja (Rostów) 

Grupa E

17 czerwca

14:00 Kostaryka – Serbia (Samara) – ( 0 : 1 )

20:00 Brazylia – Szwajcaria (Rostów) – ( 1 : 1 )

22 czerwca

14:00 Brazylia – Kostaryka (St. Petersburg)

20:00 Serbia – Szwajcaria (Kaliningrad)

27 czerwca

20:00 Serbia – Brazylia (Moskwa)

20:00 Szwajcaria – Kostaryka (Niżny Nowogrod) 

Grupa F

17 czerwca

17:00 Niemcy – Meksyk (Moskwa) – ( 0 : 1 )

18 czerwca

14:00 Szwecja – Korea Południowa (Niżny Nowogrod)

23 czerwca

17:00 Korea Południowa – Meksyk (Rostów)

20:00 Niemcy – Szwecja (Soczi)

27 czerwca

16:00 Korea Południowa – Niemcy (Kazań)

16:00 Meksyk – Szwecja (Jekaterynburg) 

Grupa G

18 czerwca

17:00 Belgia – Panama (Soczi)

20:00 Tunezja – Anglia (Wołgograd)

23 czerwca

14:00 Belgia – Tunezja (Moskwa)

24 czerwca

14:00 Anglia – Panama (Niżny Nowogrod)

28 czerwca

20:00 Anglia – Belgia (Kaliningrad)

20:00 Panama – Tunezja (Sarańsk)

Grupa H

19 czerwca

14:00 Kolumbia – Japonia (Sarańsk)

17:00 Polska – Senegal (Moskwa) 

24 czerwca

17:00 Japonia – Senegal (Jekaterynburg)

20:00 Polska – Kolumbia (Kazań)

28 czerwca

16:00 Japonia – Polska (Wołgograd)

16:00 Senegal – Kolumbia (Samara) 

1/8 FINAŁU

30 czerwca

16:00 Zwycięzca grupy A – drugi zespół grupy B (Soczi)

20:00 Zwycięzca grupy C – drugi zespół grupy D (Kazań)

1 lipca

16:00 Zwycięzca grupy B – drugi zespół grupy A (Moskwa – Łużniki)

20:00 Zwycięzca grupy D – drugi zespół grupy C (Niżny Nowogrod)

2 lipca

16:00 zwycięzca grupy E – drugi zespół grupy F (Samara)

20:00 zwycięzca grupy G – drugi zespół grupy H (Rostów)

3 lipca

16:00 Zwycięzca grupy F – drugi zespół grupy E (St. Petersburg)

20:00 Zwycięzca grupy H – drugi zespół grupy G (Moskwa – Otkrytiye)

ĆWIERĆFINAŁY

6 lipca

16:00 1A/2B – 1C/2D (Niżny Nowogrod)

20:00 1E/2F – 1G/2H (Kazań)

7 lipca

16:00 1F/2E – 1H/2G (Soczi)

20:00 1B/2A – 1D/2C (Samara)

PÓŁFINAŁY

10 lipca

20:00 Półfinał 1 (St. Petersburg)

11 lipca

20:00 Półfinał 2 (Moskwa – Łużniki)

MECZ O 3. MIEJSCE

14 lipca

16:00 (St. Petersburg)

FINAŁ

15 lipca

17:00 Finał (Moskwa – Łużniki) 

czytaj więcej...