Aktualności

2022-07-12 16:07

Lepiej jest im odciąć te ręce, niż spojrzeć Mi w oczy na Sądzie Ostatecznym – Pan Jezus

<— Powrót do czytelni

SZAFARZE KOMUNII ŚWIĘTEJ

PAN JEZUS: Ja nie daję łask za poniewieranie Mnie. Zobacz, gdzie prowadzi pycha. Jeszcze Mną się posługują, żeby dodać sobie chwały. To jest rana Moja, cóż mam ci powiedzieć? Pycha jest głucha, nie wytłumaczysz tego człowiekowi zaślepionemu przez własną pychę, choćbyś miała niezbite argumenty. Nic nie usłucha. Ach ci szafarze…, jak wielka jest Moja rana przez nich zadawana. Gdyby wiedzieli jak Syn Człowieczy cierpi przez ich głupotę i zaślepienie…, a oni w swojej pysze myślą, że Mi służą, bezczeszczą Moje umęczone Ciało i myślą, że Mi się to podoba… Dziecko Moje, lepiej jest im odciąć te ręce, niż spojrzeć Mi w oczy na Sądzie Ostatecznym.

Ci głupcy /szafarze/ ściągają na siebie i swoje rodziny przekleństwo. Ściągają przekleństwo dalej na swoje parafie i swój kraj, a w końcu na cały świat.

Ja nie chcę wam odbierać Mojego Sakramentu, bo poginiecie beze Mnie, ale też Ojciec Mój nie może cierpieć już tego braku czci dla Mnie w Moim własnym domu, w Moim Kościele. A co mam powiedzieć jeszcze o niegodnych rękach rozdających Mnie?! Jak Mnie to boli! Jakie Ja cierpię katusze, kiedy bezmyślnie idziecie za nową modą, szatańską modą uwłaczającą Mi. Czemu mu służycie? /szatanowi/. Opamiętajcie się. On Mi się w twarz śmieje z waszej głupoty. Cóż z tego, dziecko, że jest pokonany, kiedy wy jego łgarstwo wybieracie? Ja za was umarłem, a wy wciąż lgniecie do niego, nie do Mnie. Jak szkaradne są jego łapy, którymi was nęci. Dzieci Moje umiłowane, co Ja mam z wami począć? Tak Mi was żal, że wciąż nie słuchacie.

Gniew Mój jest wielki, bo wołałem poprzez Moje dzieci, ale ci głupcy nie chcą słuchać. Tak, Moje dziecko, cierpliwość Boga się kończy. Ile mam jeszcze cierpieć za wasze grzechy? Tak, tak, jestem miłosierny i jestem cierpliwy, ale kto nie słucha, ten stanie ze Mną twarzą w twarz tak zbrudzony, że sama świadomość tego zada mu niesłychane męki. Dziecko Moje, nic nie rozumiecie, nic nie widzicie, nic wierzyć nie chcecie. Zgładzę to plemię żmijowe.

 OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

***

Rozmyślanie Męki Pańskiej podczas Mszy św. – co się dzieje podczas Mszy św.

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

ORĘDZIA O KAPŁAŃSTWIE – PAN JEZUS

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny – św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

czytaj więcej...