Aktualności

2020-01-02 14:45

Kontemplacja Najświętszego Serca Jezusa. SERCE JEZUSA, ZELŻYWOŚCIĄ NAPEŁNIONE

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

Pan Jezus: Moje Serce odsłania się przed tobą. Moje Serce pragnie być odkryte, jak nieznana ziemia pełna urodzajów, jak ląd pełen ukrytych skarbów. Odkryj Mnie. Chcę być odkrytym przed światem. Chcę mówić o Moich skarbach do ludzkości. Jestem niezamieszkałą wyspą, która pragnie żywić i dać schronienie tym, którzy ją odkryją. Jestem rajskim życiem tych, którzy zdołają dotrzeć do brzegu.

 

Moja córko, Moje Serce jest słodyczą dla ciebie, ale goryczą dla Mnie samego. Abym był słodyczą ludzkości, musiałem napełnić się goryczą świata. Moje Serce w twoich ustach jest niezmiernie słodkie, choć jest napełnione ogromnym cierpieniem, niewypowiedzianym bólem i żalem. Jest napełnione niewdzięcznością i obrazami pochodzącymi z ust człowieka. Czy rozumiesz, dlaczego jednak dla ciebie jest ono słodkie? Ponieważ nigdy nie oddałem zadanego mu ciosu. Dzięki miłości mogło ono pochłonąć całą nienawiść świata i pozostać słodkie. Nie pozwól zgnić twojemu sercu. Nie dozwól, aby cierpienie odebrało mu słodycz, której pragnę. Niech żadne wydarzenia nie zepsują jego smaku, smaku, który smakuje Bogu.

 

Twoje serce na wzór Mojego musi zostać napełnione zelżywością świata, ale na wzór Mojego nie może utracić swojej słodyczy. Gdy nie przestajesz błogosławić i modlić się za tych, którzy napełniają cię goryczą, pochłaniasz ją i przestaje istnieć. W tobie przemieniam świat. Gdybyś jednak przeklinała i rozpamiętywała zło które ci uczyniono, rozmnożysz gorycz świata i w twoim sercu nie będzie dla Mnie miejsca. Ja lubię wody słodkie i w nich odpoczywam. Pamiętaj, że ratunkiem dla twojego serca jest zawsze Moje Serce. Jeżeli nie masz dość miłości, aby pokonać ogarniającą cię gorycz, wzywaj pomocy Mojego Serca, a obdaruję cię jego słodyczą i nie utracisz twojej niewinności. Pomnożysz Moje błogosławieństwa dla świata. Złagodzisz Moją sprawiedliwość i uśmierzysz Mój ból.

 

Im więcej będziesz dla Mnie zdolna przyjąć, tym więcej ci ofiaruję. Bierz wszystko tak, jakbym chciał naprawić w twoim sercu świat, wyczyścić jego ulice, wyprać jego morza, usunąć jego wysypiska, a wszystko to dokona się w tobie. Pozwól Mi napełnić cię zelżywością i niewdzięcznością ludzi. Nie odpłacaj im według tej miary. Ty odpłacaj dobrem za zło. Błogosławieństwem za przekleństwo. Bądź niewzruszoną twierdzą, w której miłość trwa niewzruszona, w której pomnażam ją bez końca. Uposażę cię na wielkie bitwy. Dam ci serce gorące, odważne i szczere, aby pomieściło dla Mnie moc nieczystości Ziemi. Dla Mnie jednak i dla wszystkich, którzy przyjdą, aby się w nim posilić, będzie słodkie i rozkoszne, mimo że samo pełne będzie bólu świata.

 

Pamiętaj, masz jedno serce. Ono należy do Boga. Uczyń je podobne Mojemu. Dzięki modlitwie i przebaczeniu przemienisz to, co ci ofiaruję. Dzięki Mojemu Sercu obdarujesz świat. Wiem, że cierpienie odbiera chęć i słodycz, ale tylko tobie. Dla Mnie twoje serce staje się wówczas bardzo piękne i nie mogę oprzeć się jego urokowi. A każdy, kto je ujrzy, będzie go pragnął, choć tobie ciężko będzie znieść jego ból. Przemień dla Mnie świat. Liczę, że przemienisz go dla Mnie. Pozwól Mi, niech dokonam w tobie Mojego oczyszczenia, aby świat stał się wolny. Przemień zło w dobro i napełnij nim dusze. Błogosławię cię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA – Orędzia o Mszy św. cz I

 OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – Orędzia o Mszy św. cz. II

CZAS POKUTY. CODZIENNA OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – Orędzia o Mszy św. cz. III

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...