Aktualności

2022-12-21 16:11

Kontemplacja Maryi. WSPOMOŻENIE WIERNYCH. Matka Boża pociesza

KONTEMPLACJA MARYI

Matka Boża: Moje dziecko, widzę serce twoje, jak bardzo jest zranione, ach jak wiele w nim boleści. Popatrz na Moje Serce. I ono cierpiało. Chcę tobie pomagać, bo nikt nie rozumie lepiej własnego dziecka, niż jego Matka. Przecież znam każdą twoją myśl i każde drgnienie twojego serca. Wspieraj się na Mnie. Myśl o Mnie więcej. Poświęcaj Mi tę modlitwę codziennie i oddawaj wszelkie twoje złe myśli, a Ja będę je przemieniała w Moim Sercu i umieszczała z powrotem w twoim. Zajmę się sama twoim sercem i wyleczę każdą jego ramę, jedną po drugiej.

 

Córko Moja, czy myślisz, że pozostawię cię samą w twoim udręczeniu? Matka nigdy nie pozostawi dziecięcia. Wyciągaj do Mnie swoje ręce, Ja cię nigdy nie odtrącę. Rozumiem każdy najmniejszy ból twojego serca i błogosławię ci. Wiesz Mi, Moje dziecko, że chcę ogromnie prowadzić cię razem z Jezusem do chwały wiecznej. Będę ten krzyż niosła razem z tobą. Na każdym etapie twojego cierpienia będę ci towarzyszyć. Nie lękaj się i zawsze szukaj we Mnie ukojenia. Przychodź odpocząć w Moim Sercu, które jest tak wolne od wszelkich demonicznych udręczeń. Jest wiele płaszczyzn, na których nikt nie pojmie cię lepiej niż Matka. Nie bój się przychodzić. Będę cię pocieszała nieustannie.

 

Wierz Mi, że wszystkie boleści, które są ci dawane, przynoszą [Jezusowi] chwałę i ulgę. Ty tylko znoś je cierpliwie i z miłością. Oto twoje zadanie. Okazywać miłość tam, gdzie chciałabyś okazać zniecierpliwienie i złość. Pamiętaj, że bunt pochodzi od szatana, a pokora prowadzi do odmiennego zachowania, do przyjmowania każdej niesprawiedliwości z wdzięcznością. Jednak niezależnie od tego, jakie będą twoje cierpienia, zasada jest taka sama. Musisz wykazać wielką pokorę, aby je przyjmować i nie buntować się. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...