Aktualności

2020-09-13 11:17

Kontemplacja Maryi. NIEPOKALANE SERCE MARYI. Serce Maryi – przedsionek Serca Jezusa

KONTEMPLACJA MARYI

Matka Boża: Jestem twoją Matką jestem Matką Boga. Tajemnica, która łączy te dwa cuda, ukryta jest w Moim Niepokalanym Sercu. Jestem Matką wszystkim żyjącym, ale najbardziej tym, którzy czczą Jezusa, jako Mojego Syna, jako Boga, który stał się człowiekiem, aby na nowo odrodzić całą ludzką rodzinę. Pragnę zgromadzić przy Mnie wszystkie Moje dzieci, jednak ci, którzy zdają się Mnie kochać, a nie słuchają słów Mojego Syna, nie kochają Mnie wcale. Moja miłość do Mojego Syna została już tak bardzo zraniona, że ranić Mnie dalej, raniąc Go, jest prawdziwym okrucieństwem. Dlatego wdzięczna jestem tak bardzo tym wszystkim, którzy ofiarują się wraz ze Mną ku pocieszeniu Boskiego Serca Jezusa.

 

Moje Serce jest przedsionkiem Jego Serca. Przez Moje Serce zawsze wchodzi się do Serca Boga, ponieważ miłość Mojego Serca, to wszystko, co je wypełnia, unosi się tylko w jednym kierunku, wprost do Boga, dlatego wszyscy, którzy ukrywają się w tym Sercu, pełnym miłości, wraz z tą miłością ofiarowani zostają Najwyższemu Bogu. Spójrz, Moja córko, wszystkie Moje święta poprzedzają święta poświęcone samemu Bogu, a to właśnie dlatego, że Bóg pragnie przyjmować ofiary poprzez Moją ofiarę. Moje święta mają przygotować wasze dusze, oczyścić je i uświęcić na święta Bogu poświęcone. Dlatego miesiąc maj, poprzez modlitwę i Moje wstawiennictwo przygotowuje świat na miesiąc czerwiec, aby doskonałej uwielbić Boga sercem już wyciszonym i uświęconym przez Moją modlitwę za was, Moje dzieci. Tak samo jest w październiku, kiedy poprzez różaniec przygotowujecie się do czasu adwentu i Narodzin Jezusa. Również w sierpniu jestem czczona jako Królowa Polski [15 sierpień Królowa Polski Wniebowzięta, oraz 22 sierpień NMP Królowej], aby w listopadzie czczony był Mój Syn, jako Król Wszechświata. W przyszłości będziecie również obchodzić Święto Jezusa, Króla Polski, a będzie to zawsze po Moim święcie.

 

I tak Ja poprzedzam wszystkie kroki Mojego Syna. Jak troskliwa Matka idę zawsze pierwsza tam, gdzie uda się Mój Syn, aby przygotować Mu ścieżkę, usunąć z niej wszelkie przeszkody i upiększyć ziemię, po której będzie stąpał, ukwiecić pola, na które będzie patrzył, zasadzić piękne róże naokoło drogi, kwiaty, które Go uwielbiają. Również teraz wykonuję Moją pracę troskliwej Matki, przygotowując dla Niego piękny ogród. Te wszystkie kwiaty symbolizują wasze dusze. To one są prawdziwymi kwiatami tej ziemi, na który pragnie spoglądać Mój Syn i których woń unosi się do Nieba przed Boski tron.

 

Bardzo się cieszę z powodu tylu różańców i litanii, które ofiarowujecie Mi w czasie trwania Moich miesięcy. Jednak ich ilość wciąż maleje. Pamiętajcie, że te dwa miesiące gromadzą wam łaski potrzebne później przez cały rok. Wytrwałość w modlitwie jest najważniejszą jej cechą. Modlić się o pomoc i oczekiwać natychmiastowej ingerencji Boga jest rzeczą niepokorną. Naturalnie trzeba wierzyć, że Wola Boża odmieni nasz los, ale nie należy zbytnio pospieszać Boga, ponieważ zawsze wybiera odpowiednią porę do realizacji swoich zamierzeń. Waszym zadaniem jest więc się modlić silną wiarą w to, że zostaniecie wysłuchani, ale nie zadawać wciąż pytań kiedy i jak się to stanie. To już sprawa Boża, my, ludzie, pozostajemy w nieświadomości nie dla Bożej zachcianki, ale dla naszego dobra. Wszystko co objawia nam Bóg, jest dla naszego dobra, a także wszystko, czego nam nie objawia, czyni z tego samego powodu.

 

Moja córko, wytrwałość i pewność, że Bóg słyszy modlitwę i nie pozostawia jej bez odpowiedzi, a także ofiarowanie wszystkich modlitw i wysiłków na rzecz wypełnienia się Boskiej Woli wobec Polski, to najważniejsze cechy modlitwy, jaką powinniście wznosić nieustannie przez całe swoje życie. Kiedy Bóg uzna waszą ofiarę za wystarczającą, wówczas zapanuje pokój. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...