Aktualności

2022-12-16 16:17

Kontemplacja Maryi. MATKA KOŚCIOŁA. Wiara w skuteczność odmawiania różańca świętego

KONTEMPLACJA MARYI

Matka Boża: Pragnę, aby Moja miłość do Polski była doceniona. Nie oczekuję hołdów ponad stan, chciałabym tylko posłuszeństwa w pełnieniu Mojej woli. Odchodzę teraz, pozostawiając wam Moje życie w tajemnicach Zbawienia, aby jeszcze raz podkreślić wagę różańca świętego.

 

Odmawianie różańca jest również łaską, którą można wyprosić dla całego narodu. Fatima przemieniła Portugalię, aby poprzez nią ocalić cały świat. Dziś Moje oczy skierowane są na Polskę. Łaska, która została wam powierzona, tajemnice, którymi Niebo podzieliło się z wami, są zobowiązujące. Musicie modlić się z wiarą, aby cała Polska chwyciła za różańce. Niech różańce, które ofiarujecie Mi w intencji INTRONIZACJI, będą jak najlepiej odmawiane, a wówczas Moja pomoc stanie się bardziej widoczna. Wiara czyni cuda. Módlcie się także, aby cała Polska zwróciła się w stronę różańca. Wiecie, Moje dzieci, że mogę tego dokonać, wystarczy Mi wola i szczera ofiara. Jerycha różańcowe, na które zawsze oczekuję z radością, niech będą dla was świętym czasem. Świat zmienił się przez tajemnice zawarte w różańcu. Jeśli chcecie go zmienić teraz, pozostaje wam różaniec. Już nie rozmowy, nie oczekiwania, proszę was o modlitwę całym sercem. Nie proszę was o więcej, proszę was o „gorliwiej”. Gdyby różańce, które odmawiacie, były odmawiane w większym skupieniu, miałyby dużo większą moc. Do tego służą wam te rozważania. Mocą tych tajemnic i mocą zawartych w nich ofiar, Ofiary Boga – Mojego Syna, z ofiarą człowieka – Moją, odradza się dobro w świecie, a zmniejszeniu, osłabieniu ulega zło. Wierzcie Mi, że jeden, odmawiany dobrze, różaniec ma moc zmienić historię. Dlatego odmawiając wasze różańce, nie czyńcie tego mechanicznie, ale wkładajcie w to całe serce i wiarę, że światu, a szczególnie Mnie, nie jest obojętne, czy go odmówicie, czy nie.

 

Wasz różaniec może zaważyć na losach świata i waszej Ojczyzny, może sprawić, że wiele innych osób otrzyma łaskę odnalezienia Mnie przez różaniec. Wasze różańce są na wagę złota, są tym ziarnem oddzielonym od plew, które przynosi obfity plon, są owocem zasadzonych przeze Mnie drzew. Pamiętajcie, to tak ważne i pamiętajcie, aby nie marnować więcej okazji do przemieniania świata waszą ofiarą, pamiętajcie o wierze, która przenosi góry, miejcie ją. Różaniec uczy wiary i ufności w to, że Słowo Boże zawsze przynosi obiecany owoc i obietnice, które w swojej wspaniałomyślności składa Bóg, zawsze się wypełniają. Przychodzę, aby was zachęcić do dalszych ofiar i do poświęcenia się odmawianiu różańca całym sercem. To jest złoto, za które kupię wam wolność. Błogosławię was, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...