Aktualności

2020-09-08 15:23

Kontemplacja Maryi. MATKA KOŚCIOŁA. Miejsce Matki Bożej w Kościele

KONTEMPLACJA MARYI

Matka Boża: Moja córko, pragnę dziś również, w dniu Mojego święta [Niepokalanego Serca Maryi], otoczyć Moją szczególną opieką i błogosławieństwem księdza Piotra. Dlatego zapisz dla niego te słowa:

 

Synu umiłowany, napełniasz Mnie tęsknotą i miłością, walcząc o Moją cześć i miejsce w Kościele. Dla tego Kościoła ofiarowałam wszystkie Moje cierpienia, aby wzrastał w miłości i wierze. Kościół, który chce pozbawić się opieki swojej Matki i usunąć Ją potajemnie, nie jest na Bożej drodze, ponieważ nie Ja się wybrałam na Matkę Zbawiciela i Matkę waszą, ale zostało Mi to powierzone odwieczną Wolą Bożą, tak więc, kto Mnie, wywyższoną przez Najwyższego Boga, degraduje, nie jest godny być nazwany Moim dzieckiem i dzieckiem Najwyższego Boga. Zapisz, Moja córko, te słowa: Kościół, który porzuca swoją Matkę, nie jest już Kościołem, ale otwartą raną na Ciele Zbawiciela. Ta rana ropieje i zaraża inne członki Ciała Mojego Syna, napełniając je goryczą. Chciałabym, aby wszyscy polscy kapłani przypomnieli sobie o Mojej miłości i z wielką gorliwością zabiegali o Moją opiekę. Chciałabym, aby kapłani szczególnie uciekali się do Mnie w modlitwie, abym mogła ich uchronić przed błędem i obraniem złego kierunku. Wszyscy, którzy nie chcecie Mojej pomocy i miłości, jesteście sierotami, które im biedniejsze i bardziej zagubione, przeklinają rękę, która je karmi.

 

Dlatego, synu, błogosławię cię i dziękuję ci, że bronisz Mojej czci. Wynagrodzę cię za tę miłość zupełnie szczególnym miejscem w Moim Niepokalanym Sercu, które z pełnym zaufaniem składam w twoje ręce. Rozpowszechniaj kult Mojego Niepokalanego Serca, bo jest prawdziwą Arką Zbawienia w tych niespokojnych czasach. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...