Aktualności

2020-09-08 15:20

Kontemplacja Maryi. MATKA KOŚCIOŁA. Matka Boża o kapłanach

KONTEMPLACJA MARYI

Matka Boża: Moje dziecko, wojna z Lucyferem jest wojną obecną już w samym Kościele świętym, więc i wy, jako Moje dzieci, zostaliście w tę wojnę uwikłani. Modlitwa, post i pokuta za kapłanów, oto czym zwyciężycie szatana w sercach kapłańskich. Módlcie się dużo za waszych księży, bo wielkie zadanie przeznaczył im Pan i wielkie są knowania złego, aby te dusze zatracić. Ratujcie Mi Moich kapłanów.

WYNAGRADZAJ JEZUSOWI ZA WYBRANEGO PRZEZ SIEBIE KAPŁANA

CODZIENNA MODLITWA ZA WYBRANEGO KAPŁANA

Moje dziecko, chciałabym, abyś mówiła o tym ludziom, aby nie rozpowiadali o grzechach księży, bo sami sobie robicie krzywdę, rozpowszechniając ich grzechy. Nie bądźcie sędziami tych wysłanników Bożych, bowiem ich sąd jeszcze nie nastąpił i jeszcze mogą się nawrócić, a wy nie traćcie czasu na gadanie, ale módlcie się z wiarą za kapłanów, bo nie wiecie nawet jak wielka to zasługa w Niebie, kiedy dusza wyprosi nawrócenie kapłana.

 

Proszę więc was gorąco, wykorzystajcie te trudne doświadczenia jako sposobność do modlitwy i uświęcenia za zbłąkane dusze kapłańskie, a nie dajcie się uwieść potrzebie obgadywania i złorzeczenia sługom samego Boga. Wzywam was do modlitwy za nich, za każdego kapłana, który was skrzywdził niesprawiedliwym słowem. Moje dziecko, Ja pragnę odnowienia ducha kapłanów na tej Ziemi. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...