Aktualności

2020-09-23 13:03

Kontemplacja Maryi. MATKA BOŻA Z WYKROTU. Chcę, aby powstało tu centrum maryjne

KONTEMPLACJA MARYI

Błogosławieństwo Matki Bożej dla pielgrzymujących do Wykrotu.

Matka Boża: Moja córko, przychodzę do ciebie, żeby ci powiedzieć, nie lękaj się, nie lękajcie się, dzieci. Pozwólcie, abym była prześladowana, a ojciec Mój Niebieski patrzy na to prześladowanie. Nie bójcie się. Z każdego ucisku, każdej trudności płynie na was błogosławieństwo. Potrzebujecie Mojego błogosławieństwa, dzieci. Chcę, aby to miejsce, jego kult był wielki. Chcę, aby powstało tu centrum maryjne, miejsce Mojego kultu i czci. Jestem obecna na całej waszej ziemi, ale tu szczególnie pragnę być uwielbiana, aby to miejsce przesiąknęło łaską i błogosławieństwem.

 

Moje dzieci, bądźcie błogosławieni wszyscy, którzy uciekacie się do Mnie podczas tej nocnej modlitwy, niech wasze serca zostaną oczyszczone i uświęcone łaską, niech wasze dusze spoczną w Bogu i nie szukają już innego dobra, ponad to Dobro Najwyższe, niech wasze umysły już więcej nie błądzą po ścieżkach świata, abyście zostali napełnieni łaską i Zbawieni. Ja, Maryja, wasza Matka, błogosławię wam i udzielam wam Mojej szczególnej opieki i pomocy. Będę waszą towarzyszką i wyprostuję wasze ścieżki, abyście nie ulegli pokusie, ale wraz ze Mną wkroczyli do domu. Bądźcie Moimi szczególnymi orędownikami za wszystkie łaski, których wam tu udzielę.

 

Nie bójcie się prosić. Czas jest krótki, a wy, dzieci, potrzebujecie Mojej pomocy coraz bardziej. Nigdy nie możecie liczyć na siebie, dążąc do Zbawienia, zawsze pokładajcie wszelką nadzieję w Bogu i Jego dobroci. Jestem gotowa udzielić wszelkich łask każdemu, kto prosi Mnie w prostocie serca. Pamiętajcie tylko w waszych prośbach o rzeczach ważnych. Pozostawcie prośby o zbytki poganom, którzy nie wierzą w życie wieczne i uświęcanie duszy poprzez cierpienie. Pielęgnujcie wasze krzyże, abyście nie zostali ich pozbawieni i nie stracili przez to szansy oczyszczenia waszych dusz podczas waszego ziemskiego życia. Bóg ma swoje ścieżki dla wszystkich swoich dzieci, proście więc zawsze, aby wasze życzenia były zgodne z Wolą Bożą, a Ojciec wasz Niebieski nie odmówi wam niczego. Błogosławię was, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

 

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...