Aktualności

2020-09-23 13:02

Kontemplacja Maryi. MATKA BOŻA Z WYKROTU. Cel pielgrzymki

KONTEMPLACJA MARYI

Matka Boża: Roztaczam Moją Matczyną miłość i opiekę na wszystkie dzieci, które Mnie czczą. Już czekam na was z Moimi aniołami, żeby rozdawać wam Moje łaski. Ci pierwsi, którzy posłyszeli Mój głos, będą przeze Mnie szczególnie błogosławieni i kochani. Ja się ich nie zaprę przed tronem Mojego Syna, ale przytulę do Serca jako Moje dzieci. Łzy wypłukuje za Moimi synami kapłanami, którzy tak Mnie opuścili, że żaden do Mnie nie tęskni.

 

Mówię o tej ziemi, na której się objawiłam, a na której Mnie nie czczą. Ja wam przynoszę takie wielkie łaski od Pana, a wy obok siedzicie przed telewizorami i nic nie widzicie, że te łaski się marnują i jeśli ich kto nie podniesie, przepadną i będzie pokutować za to cała ziemia kurpiowska, żeście Mnie nie przyjęli.

 

To jest ostatni ratunek dla was, bo Ja tę ziemię wybrałam jako miejsce Mojej chwały i chwały Mojego Syna. Powiedz im to, niech wiedzą na co Ja tu przyszłam. Przyszłam, żeby zwyciężyć, a kto chce Mi w tym zwycięstwie dopomóc, niech idzie za tobą w tej pielgrzymce, bo wielkie łaski wymodlicie dla świata. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

 

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...