Aktualności

2022-12-03 16:17

Kontemplacja Maryi. MATKA BOŻA I MATKA NASZA. Przypomnienie treści Orędzi z Garabandal

KONTEMPLACJA MARYI

Matka Boża: Pisz, Moje dziecko. Jestem tu. Moje łaski zostały rozdzielone pomiędzy wami. Poznacie je wkrótce. Ale najważniejsze jest to, że Moje Orędzie będzie ponownie przekazane światu i to jest największa łaska, ponieważ rodzi nawrócenie i zwrócenie się z wiarą do Boga.

 

Przekaż księdzu, Moja córko, że jego gorliwość w odkłamywaniu tego, co zostało zafałszowane co do Garabandal, będzie mu wynagrodzone. Dla Mnie, jako dla Matki, najważniejsze jest to, aby Moja łaska, z którą przychodzę na miejsce objawień, została wykorzystana. Zawsze jednak zależy to tylko i wyłącznie od wiary. Sama dobrze wiesz, że cała Ewangelia świadczy o tym, że cuda nie dokonują się bez wiary. Bóg zawsze oczekuje na wiarę, aby dokonywać cudów, dlatego brak cudów oznacza brak wiary. Trzeba jednak również pamiętać, że Bóg dokonuje wielu cudów, które nie są od razu widoczne, bo są cudami duchowymi.

 

Bardzo się cieszę, że Moje Orędzie zostało powtórzone i przypomniane ludziom. Ja sama zrobiłam już tak wiele. Potrzebuję pomocników w świadczeniu o prawdzie. Nie lękajcie się mówić prawdy. Choćby was to wiele kosztowało. Nie ma czasu do stracenia, a ponad wszystkimi waszymi czynami i zamierzeniami czuwa zawsze Wszechmogący Bóg, który płonie gniewem przeciwko grzesznej Ziemi i łagodnieje, widząc wierność i miłość tych nielicznych, którzy nie utracili wiary. Liczy się tylko to, jak wasze czyny i słowa przedstawiają się przed Jego Obliczem. Nie zwracajcie uwagi na opinie świata, bo cały świat jest przemijający i nie będziecie musieli znosić jego sądów na wieki, ale sądy Boskie są wieczne. Pamiętajcie o tym, aby wasza wiara była stała i szczera.

 

Przychodzi na was czas opowiedzenia się za prawdą. Nie możecie się ulęknąć. Należy wam dokonać wcześniej wyboru. Czy wolicie mieć po swojej stronie opinię świata, waszych przyjaciół, rodziny, mediów i opinii publicznej, czy raczej Wolę Boga i wsparcie całego Nieba. Musicie dokonać teraz tego wyboru i nie wolno wam zawracać z drogi, która prowadzi ku wiecznej chwale. Jeśli wybierzecie chwałę Bożą, na Ziemi poniesiecie klęskę. Ale to tylko pozorna klęska. Wszystko to ulegnie zmianie, kiedy światu ukaże się Prawda. Pamiętajcie, że świadczyć o Prawdzie i walczyć dla niej możecie teraz. Później będzie już za późno. Wykorzystajcie każdą chwilę, aby udowodnić Bogu swoją niewzruszoną wierność i oddanie. Wiara musi być na pierwszym miejscu. Zawsze.

 

Duch Święty działa w pragnącej Go duszy i wskazuje zawsze bezpieczną drogę. Podążajcie z Nim. Wsłuchajcie się w Niego i zamknijcie uszy na kłamstwo i mowę świata. Nie pijcie napoju, w którym jest śmierć, mówiąc: „nam to nie zaszkodzi, bo żywimy się Prawdą”. Tak, ale pijąc truciznę, wystawiacie Boga na próbę. Dlatego powtarzam wam, abyś się nie słuchali tych, którzy kłamią i trwali wiernie przy objawionej wam prawdzie. Teraz błogosławię was wszystkich w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...