Aktualności

2022-11-17 16:07

Kontemplacja Maryi. MATKA BOŻA I MATKA NASZA. Pragnę być dla was Mamą

KONTEMPLACJA MARYI

Matka Boża: Chciałabym, aby wszyscy ludzie uznali władzę Mojego Syna. Pragnę, aby byli Mu posłuszni, ale cieszę się również tymi nielicznymi, którzy już teraz, zanim ujrzą znaki, wierzą i oddają cześć Mojemu Synowi. Chciałabym wam powiedzieć, że miłość, którą was ogarniam, nie mieści się w Moim Sercu i muszę ją cały czas wylewać na ludzkość. Nie zatrzymam Mojej miłości, ale będę was kochać z siłą Matki, która oczekuje na swoje dzieci. Tak, czekam na was w Niebie. Chciałabym, aby wszystkie Moje dzieci były już przy Mnie. Wtedy dopiero nie musiałabym się o was obawiać. Jednak kiedy pozostajecie w świecie, bardzo wiele złego może się wam przydarzyć i nie mogę ani na chwilę spuścić was z oczu.

 

W Niebie jest inaczej. Tam nie ma już troski. Jest sama miłość. Nie muszę się obawiać o utratę waszych dusz. Pozostaje Mi już sama radość z posiadania miłych Mojemu Sercu dzieci. Mój Syn obdarował Mnie ponad miarę, chcę tę miarę dopełnić Moimi dziećmi, które staną się święte. Musicie zrozumieć, że chciałabym, abyście byli do Mnie podobni, aby podobać się Mojemu Synowi. Podobieństwo nabywa się poprzez naśladowanie. Tak jak małe dzieci uczą się wszystkiego od rodziców, tak wy patrzcie na Mnie i uczcie się ode Mnie wszystkiego. Staniecie się wówczas do Mnie podobni, jeśli tylko będziecie ze Mną dużo przebywać, a we wszystkich zawiłościach waszego życia, będziecie zadawać sobie pytanie: „Jak postąpiłaby moja Matka?” Postępujcie tak jak Ja, a staniecie się tacy jak Ja.

 

Przebywanie ze Mną oznacza rozważanie Mojego życia wśród zgiełku własnego życia. Wówczas zgiełk zamieni się w pokój. W każdej chwili możecie korzystać z Mojej macierzyńskiej pomocy i rady. Pragnę być dla was Mamą. Pamiętajcie, że tam, gdzie Ja jestem, tam jest również Mój Syn. Poddając się Mojej opiece, ściągacie na siebie błogosławieństwo Boga. Przebywanie ze Mną – to spoglądanie na Mój obraz w waszych domach, – to pytanie Mnie o zadanie w trudnych chwilach, – to powierzanie Mi swojego życia i rozważanie Mojego, dla upodobnienia do niego własnego. Rozważanie Mojego życia to różaniec, w którym ukryte jest całe moje życie ze wszystkimi jego tajemnicami. Życie rodziny powinno skupić się wokół Mnie i wokół Mojego różańca, wówczas nie ma mowy o rozpadzie rodziny. Jestem Matką w tych rodzinach, które czczą Mnie jako Matkę. Jaka Matka pozwoli na upadek swoich dzieci? Zawsze jest dość blisko, aby je uchronić, a nawet jeśli zdarzy się, że upadną, zaraz pospieszy im na ratunek.

 

Posłuchajcie więc, o co was proszę. Chciałabym znajdować się pośrodku każdego domu, tam gdzie przebywa się najwięcej. Tam gdzie wspólnie rozmawiacie, śmiejecie się i podejmujecie ważne decyzje. Chciałabym, aby Mój wizerunek symbolizował waszą więź ze Mną. Choć ukryta, Moja obecność jest pewna tam, gdzie jestem czczona jako Matka. Stworzę ognisko miłości w centrum każdego domu, w którym zostanie umieszczony Mój wizerunek, tam gdzie spotykacie się całą rodziną. Ognisko to nie pozwoli zgasnąć miłości małżeńskiej, nie pozwoli na nienawiść i zazdrość, złagodzi wszystkie spory i będzie was napełniało pokojem. To ognisko miłości to Moje Serce, w jakim będę was chronić, nauczać i prowadzić. To ognisko miłości zapala się i podsyca poprzez modlitwę, wzajemną miłość i cierpliwe ofiary. Przy tym ognisku zawsze powinniście się gromadzić, aby wasze rodziny pozostały silne i spójne więzami nierozerwalnymi. Wprowadźcie Moją miłość pomiędzy wasze relacje, a zobaczycie co się wydarzy. Nauczę was kochać. Nauczę was widzieć się nawzajem Moimi oczami. Kocham was wszystkich bardzo i bardzo chcę być blisko was, aby we wszystkim być wam pomocą i wsparciem. Powierzcie Mi swoje wszystkie kłopoty. Ja się o niej zatroszczę. Błogosławię was, Moje dzieci, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

 

czytaj więcej...