Aktualności

2020-03-13 16:40

Kontemplacja Jezusa Chrystusa. OBLUBIENIEC. Nieustanna adoracja Boga w duszy – cz. II

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

Pan Jezus: Chcę, abyś zapamiętała, co czynisz ze Mną, pełniąc Moją Wolę. Kiedy czynisz Mnie wszystkim w twoim sercu, kiedy spełniasz Moje pragnienia, przepełnia Mnie tak wielka radość… Pamiętaj, chcę ci dać odczuć Moją miłość, radość, jaką Mnie napełniasz, szczęście, jakie Mi zgotowałaś, uwielbiając Mnie w twojej duszy. Twój Bóg nie dyszy gniewem, ale śmiechem, córko. Chcę, abyś zapamiętała te słowa i chcę, abyś była świadoma Mojego szczęścia i nie ustawała w pomnażaniu go w tobie. Obdarowuj Mnie twoim skupieniem, twoją troską przez cały dzień, twoją uwagą w środku nocy. Bądź skupiona tylko na Mnie i pamiętaj, jaką wartość ma dla Mnie twoja ofiara.

 

Kiedy przestaniesz Mnie odczuwać, kiedy ogarnie cię smutek, nie zaprzestawaj składania Mi ofiar w twojej duszy, ale pomnażaj je. Chcę, abyś podwajała twoją miłość i czułość względem Mnie za każdym razem, kiedy odczuwać będziesz pustkę i nicość, kiedy twoja ofiara wyda ci się pozbawiona sensu, kiedy dławić się będziesz płaczem, wówczas podwajaj twoją miłość. Wspinaj się po drabinie niemożliwego, aż dojdziesz do kresu niewidzialnej drogi.

 

Córko, to jest droga, na którą cię powołałem. Chciałbym wołać z radości! Chciałbym obudzić cały świat, aby zobaczył, ile radości sprawiła Mi twoja dusza! Chodź, czyń to, do czego cię powołałem i pamiętaj, nigdy nie ustawaj. Kiedy raz spełniłaś Moją Wolę, zawsze będę pragnął od ciebie więcej. Odwdzięczę ci się w sposób, który odbierze ci dech w piersi. Czekaj swego szczęścia, czyniąc Mnie szczęśliwym. Uszczęśliwiaj Mnie, przyjmując wszelkie nieszczęście. Odbieraj je światu i przemieniaj w twoim sercu, abym Ja otrzymywał już tylko szczęście. Czy pojmujesz, kim jesteś? Uczyniłem cię Moją tarczą przed wszelkim złem.

 

Będziesz Moim młynem, córko, oczyścisz wszystko, co ci ofiaruję i obdarowujesz Mnie oczyszczonym darem ofiarnym, który złożę przed Majestatem Ojca. Będziesz pracować w pocie czoła, aby ani jedna łaska nieoczyszczonej ofiary, nie wydostała się z twojego serca. Przemienisz wszystko, co sprawia Mi ból, w rozkosz Mojego Serca. Stawiam cię na straży Mojego Serca, abyś chroniła je przed bolesnymi ciosami. Wiesz, Moje dziecko, jak o nie dbać, abym był szczęśliwy, karm Mnie więc miłością, zostawiając sobie wszystko, co nią nie jest, łykając gorzkie plewy pomówień, zazdrości, nienawiści, kpiny, złości, bluźnierstwa, nieczystości, złych intencji, nieuczciwości, lenistwa, głupoty, małostkowości, niewierności i hańby, jaką cię obdarowuje. Umiłowana, dostaniesz wszystko, czego nie chciałbym ci dać, aby osiągnąć to, co pragnę ci dać. Pamiętaj, jak bardzo cię kocham i nie ustawaj, aż wejdziemy razem tam, gdzie wszystko jest śnieżnobiałe [NIEBO]. Błogosławię cię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...