Aktualności

2020-03-13 16:37

Kontemplacja Jezusa Chrystusa. OBLUBIENIEC. Małżeństwo duchowe XXI wieku

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

Pan Jezus: Moje słowa nie są słowami dla wybranych, Moje słowa nie są dla tych, którzy są zaawansowani w czytaniu pism i zgłębianiu tematyki mistycznej. To są słowa Boga do człowieka. Kiedy mówię „żono”, ty rozumiesz, że jesteś Moją własnością. Rozumiesz, że Mi przysięgałaś i że mam do ciebie wszystkie prawa. Człowiek współczesny nie rozumie pism, nie pojmuje miłości oblubieńczej, nie pojmuje subtelności języka Bożego. Mówię więc tak, aby człowiek współczesny zrozumiał, do czego go powołuje.

 

Ja nie chcę być Bogiem wypchniętym poza realia świata! Usadziliście Mnie na tronie w Niebie, abym tylko nie schodził! Tłumaczycie się, że Ja was nie rozumiem, że jestem starodawny, że jestem reliktem, nie jestem taki jak wy i mówię dla was niezrozumiale, więc Moje usta mówią do was tak, abyście pojęli! Więc schodzę i staję się jednym z was, tak jak kiedyś, stałem się jednym z wielu, aby wam pokazać, że nie jestem inny, nie jestem bytem odległym, ale najbliższym! Jestem bliżej ciebie niż twoja własna matka, ojciec, mąż czy dziecko! Chciałem wam pokazać, że was we wszystkim rozumiem, lepiej niż wy sami. Rozumiem was! Mówię do was waszymi wyrazami, a wy za każdą Moją łaskę biczujecie Mnie na nowo! Obrażacie, plugawicie Mój język! Plugawicie Moje dzieła! Za wszystko, co wam daję, odpłacacie niewdzięcznością i potępieniem! Daję wam za dużo, schodzę za nisko, kocham za mocno! Nie jesteście w stanie Mnie przyjąć i zaufać! Tłumaczyłem wam to setki razy! Otwórzcie wasze serca i tylko bierzcie, nie musicie nic nawet robić, Ja wszystko zrobię, a wy tylko przyjmujcie, ale wy nawet tego nie potraficie i będziecie rozdrapywać każdą łaskę i niszczyć każde słowo waszego Boga!

 

Pozwólcie Mi to powiedzieć, bo Ja nie mówię do was po to, abyście słowa Moje chowali za szkłem i wystawiali w muzeach. Jestem żywy! Chcę z wami żyć! Chcę żyć waszym życiem, kiedy wy żyjecie Moim. Pojmijcie, że poprzez to dzieło, chcę wejść do każdego domu, do każdego serca, poprzez to dzieło chcę zaślubić [każdą duszę] i zawładnąć każdą duszą! Nie jest to łaska dla wybranych! Moim pragnieniem jest posiąść i uszczęśliwić każdą duszę! Każdą bez wyjątku! Nie będę czekał w nieskończoność, aż świat się oczyści i przygotuje Mi nowych świętych! Ja chcę waszych dusz teraz! Zepsutych, samolubnych, zapatrzonych w przyjemności świata! Chcę waszych dusz tak chorych i zniedołężniałych! Chcę waszych dusz w takim stanie, w jakim się znajdują! Chcę je posiadać! Już teraz! Oddajcie Mi się, sam was uświęcę i przemienię, ale poddajcie się, oddajcie się w Moje Boskie ramiona, abym mógł uczynić z was Moje arcydzieła. Ja wszystko mogę! Ja wszystko potrafię i wasza niemoc nie jest ograniczeniem dla waszej świętości! Zrozumcie, że świat jest tak zepsuty, że dzieła dotyczące ascezy mogą mu służyć jako podkładka pod telewizory! Świat tego już nie przyjmie, nie rozumie! Nie bądźcie naiwni, wierząc, że dzisiejszy człowiek jest zdolny do wyrzeczeń! Jesteście społeczeństwem zepsutym, samolubnym i leniwym! Nie jesteście zdolni do naśladowania świętych w ascezie i umartwieniach! Tylko Ja Moją mocą mogę was uświęcić, zlewając na was niczym niezasłużone łaski! Chcę to uczynić! Stoję i kołaczę! Okażcie Mi wiarę, okażcie Mi waszą chęć przemiany, pragnijcie Mnie, a przyjdę i posiądę wasze dusze, ale nie pouczajcie Mnie, jak mam zbawić Mój lud i jak mam go prowadzić, bo to Ja jestem Najwyższym Kapłanem, to Ja widzę wasze dusze i ich opłakany stan, i to Ja najlepiej wiem, jak jeszcze mogę was uratować.

 

Córko, powiem ci jeszcze tylko to, że droga, którą ci wyznaczyłem, jest drogą duszy dążącej do Boga w ślepym zawierzeniu. Wszyscy jesteście przeznaczeni do zaślubin z Synem Bożym. Jest to powołanie każdego człowieka. Jeśli jakąś duszę obdarzam tą łaską wcześniej, to dlatego, że jej posługa musi być utwierdzona w wierności. Nie mogę wylać na duszę tak wielkich łask, gdyby miała Mnie ona opuścić, dlatego zanim narodzą się owoce naszej miłości, duszę, którą sobie upatrzę, zaślubiam. Tak uczyniłem. Tak jest dobrze. Uwierzcie. Błogosławię cię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...