Aktualności

2022-10-18 16:17

Kontemplacja Jezusa Chrystusa Króla. NIE CHCĘ BYĆ KRÓLEM CICHYM

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

Pan Jezus: Ja jestem Bogiem łaskawym. Jeśli Mnie zapraszacie, Ja przybywam. Tak i teraz, wiem, że serca wasze są zlęknione i większej potrzebujecie wiary, ale Ja wam tej wiary udzielę. Powiedziałem wam, że słabi jesteście, ale czy Syn Człowieczy odrzuci tych, co choć z lękiem, jednak Jego pomocy wzywają? Nie. Syn Człowieczy przyjdzie na każde wezwanie, na każdy akt pokornego poddania się Mu. Wy tylko pragnijcie, wy tylko wołajcie do Mnie i ufajcie, że ochronię was od nieprzyjaciół.

 

Najmilsi, uwierzcie, że Ja już pokonałem świat. Skoro ze Mną jesteście i w was świat został pokonany, więc nie traćcie czasu na podobanie się człowiekowi, skoro sam Bóg szuka w was mieszkania. Ja powiedziałem, uczyńcie gest miłości wobec Mnie, a Ja zatroszczę się o resztę.

 

Nie chcę być Królem cichym w sercach waszych, chcę być Królem waszych serc, waszych domów, miast, wsi, waszych szkół i szpitali, waszych urzędów i sklepów. Ja chcę rządzić wszędzie! Nie ma miejsca gdzie nie jestem potrzebny jako Król i powiadam wam, że wszystkie te miejsca, w których nie Ja obwołany jestem Królem, znikną z powierzchni Ziemi. Bądźcie rozważni, bo skoro nie z miłości obwołacie Mnie Królem, obwołujcie Mnie Królem z rozwagi, bo ten tylko ocaleje, kto Mnie wyniesie ponad wszystko. Ten tylko ocaleje, kto się Mojej opiece powierzy, a więc odda pod Moje panowanie siebie samego i to, co posiada. Dlatego jeśli obwołaliście Mnie Królem całej waszej Ojczyzny, mógłbym wówczas władać i nad tymi, co Mnie nie proszą i mógłbym ich dla was ocalić, którzy Mnie o opiekę i pomoc błagacie. Bowiem w Moim Królestwie Ja jeden sprawuję władzę i Ja jeden jestem Prawodawcą najwyższym. Wrogowie Moi jawni nie mogą przy Mnie istnieć, kiedy Ja objawię swoją moc, ale dzieci słabe, bez charakteru, bez woli, zagubione i nie mające niczego dla Mnie, niemające również niczego przeciw Mnie, a tylko dający się opanowywać przez nieczystą moc, jestem w stanie dla was uratować.

 

Ja mogę rozświetlić również umysły Moich wrogów, tych, którzy jeszcze nie zaprzedali duszy, mogę uratować. Miejcie świadomość, jak wiele istnień ludzkich może być uratowanych, jeśli Moją opiekę i moc rozciągnę na cały wasz kraj. Wówczas wszystko poddam Mojej Woli. Łaska, którą przynosi Król, jest wielka i sami na własne oczy zobaczycie jej przedsmak tam, gdzie Mnie Królem nazywają. Mam na myśli te jednostki lub zgromadzenia, które dokonały aktu Intronizacji.

 

Napisz. Jeśli kto uczyni jeden krok, Ja uczynię dziesięć. Tak postąpiłem wobec ciebie i tak postępuje wobec tego miasta. Wiem, że nie jest to miasto doskonałe i wiem, że nie są doskonałością jego duszpasterze, ale Ja nie pragnę doskonałości, ale woli, woli doskonałej, a tą jest poddanie się Mojej Woli, bo ta jedna jest doskonałą. Kiedy wola człowieka poddaje się Mojej Woli, staje się doskonałą, ponieważ znika z Mojej Woli tak, że człowiek nie pełni już swojej woli, ale Moją Wolę pełni.

 

Teraz zapisz, nikt, kto się Mojej opiece odda, nie zostanie odrzucony. Niech Mój biskup pozna, że co uczynił, było Moją Wolą i istnienia, które ocalił tym aktem, wszystkie mu policzę. Kto Mi choć jedną duszę ocali, niech wie, że ta każda dusza będzie za nim orędować przed Moim tronem.

 

Nie bójcie się świadczyć dla Mnie, nie bójcie się Mojego Królowania. Moja nagroda dla was dalece przewyższa wszelkie zaszczyty ziemskie. Gdybyście wiedzieli, jakim wygnaniem jest świat i wszelkie jego zaszczyty, to ułuda… to mara, dzieci, to minie i pozostaniecie w świecie rzeczywistym, jakim jest Moje Królestwo [NIEBO] albo królestwo szatana [PIEKŁO]. To jest rzeczywistość wieczna i o tę się troszczcie. Troszczcie się o Zbawienie dusz, które wam powierzyłem, abyście Mi ich do Mojego Królestwa przyprowadzili.

 

Napisz, najwyższe są dla Mnie słowa kapłana, ale nad nim znajduję upodobanie w słowach, jakie do Mnie wymawia biskup, więc jego słowa są słowami, których słucham z największym upodobaniem i słowa jego usłyszałem. Dzieci, przyjdę do was i zarządzę Moją Wolę. Odtąd Ja postanawiam, a wy służycie Mi wiernie. Ochronię to miasto, bo taka jest Wola Mojej Matki i Moja. Teraz jednak słuchajcie uważnie Mojego głosu, bo wiele będę mówił do waszych uszu. Błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

NOWENNA I OKTAWA KU CZCI JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI – Intronizacja oddolna 

REGUŁA MARIAŃSKA

DROGA KRZYŻOWA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI

MODLITWY DO JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Polski /ostatnia sobota października/

Matka Boża – Jezus Chrystus Król Polski

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...