Aktualności

2022-11-15 16:17

Kontemplacja Jezusa Chrystusa Króla. GODZINA PRÓBY

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

Pan Jezus: Daję ci łaskę obcowania ze Mną z powodów, których teraz nie możesz do końca zrozumieć. Zrozumiesz kiedyś, kiedy zobaczysz Moje ukończone dzieło. Buduję Moje Królestwo centymetr po centymetrze, a ty Mi w tym pomagasz, utrwalając Moje Słowo na Ziemi. Kiedyś dam ci udział w tym Królestwie, które wraz ze Mną budujesz i dla którego poświęciłaś swoje życie. Teraz czeka nas dużo pracy, aby utrwalić tę łaskę na Ziemi. Jestem twoim Królem. To, co budujesz, wznosisz dla Mnie. Jak Salomon poświęcił życie, aby wznieść dla Mnie świątynię, tak ty poświęć się całkowicie dla Mojego dzieła. Otrzymasz ode Mnie wszystko, czego będziesz potrzebować. Materiału dam ci sam. Powiem ci też, czego pragnę, a ty wykonuj posłusznie Moją Wolę. W tym celu dyktuję ci to Orędzie. To jest również mała cegła, którą wytapiamy razem.

 

Czy pragniesz być Moim Cyrenejczykiem? Czy chcesz Mi dać więcej niż on? Czy pozwolisz Mi zaprosić cię do tworzenia Mojego dzieła, skoro już wiesz, Kim jestem? Szymon tego nie wiedział. Widział we Mnie zbrodniarza i śmierć. Ty widzisz Moją potęgę. Wiesz, że jestem Wszechmogącym Królem. Niech cię to jednak nie onieśmiela i nie zniechęca do pomagania Mi. Choć jestem Bogiem, pragnę twojej pomocy. Twoja pomoc wyraża miłość. To dla niej podoba Mi się twój wysiłek. Mogę sam osiągnąć wszystko. Mogę sam zdobyć Moje Królestwo. Jeżeli pragnę twojej pomocy to po to, aby dać ci udział w Moich zasługach i w Moim królowaniu. Jeżeli zdradziłem ci Moje pragnienie, aby być uznanym waszym Królem, to po to, abyś dzieliła je ze Mną. Dziel ze Mną oczekiwania i pragnienia. Dziel ze Mną odrzucenie i niechęć.

 

Droga do Mojego Królestwa jest Drogą krzyżową. Czeka cię na niej wiele potwarzy, kpin i bólu. Czeka cię na niej pogarda i porzucenie, bo idziesz za Mną, a Ja jestem skazańcem. Stajesz się potępieniem w oczach ludzi, bo dzielisz ze Mną Mój los. Nie poddawaj się jednak, bo właśnie tak zdobywam Moją koronę chwały. Szymon odprowadził Mnie na Golgotę. Ty poprowadź Mnie na tron chwały. Musisz jednak pojąć, że droga na Golgotę i droga na tron to jedna i ta sama droga. Poprzez moje cierpienie i Mój Krzyż zdobyłem Królestwo Mojego Ojca. Poprzez Ofiarę zdobyłem Mój cel. Teraz również zakróluję poprzez ofiarę. Niech to będzie twoja ofiara. Nie rezygnuj z ofiary, bo choć zdaje ci się, że nie ma Mnie przy tobie, Ja jestem. Pomagasz Mi z własnej woli. Przyprowadziła cię tu Moja łaska. Teraz nie poddawaj się. Pomagaj Mi do końca. Towarzysząc Mi na Golgotę, odprowadzasz Mnie na sam szczyt chwały. Będę Królem, bo na to zostałem posłany, abym przyniósł światu prawdę. Teraz waży się twój los i los całego świata. Czy rozpoznasz Moje wezwanie i pójdziesz za Mną? To twoja godzina, aby zająć miejsce Szymona. Doszedłbym na Golgotę i bez niego, ale wówczas nie mógłbym dać mu udziału w Mojej chwale. Również Moje Królestwo jest postanowione i obejmę je z tobą lub bez ciebie. Pragnę jednak zdobyć je z tobą i poprzez ciebie. Oddaj Mi swoje życie, a Ja użyję go i wzniosę Królestwo, które pokona cały świat. Błogosławię cię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

NOWENNA I OKTAWA KU CZCI JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI – Intronizacja oddolna 

REGUŁA MARIAŃSKA

DROGA KRZYŻOWA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI

MODLITWY DO JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Polski /ostatnia sobota października/

Matka Boża – Jezus Chrystus Król Polski

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...