Aktualności

2022-10-27 16:17

Kontemplacja Jezusa Chrystusa Króla. DETRONIZACJA JUŻ SIĘ DOKONAŁA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

Pan Jezus: Moja córko, zapisuj Moje słowa pospiesznie. Pragnę powiedzieć ci o Moim Sercu, które jest żądne miłości świata. Chciałbym, aby kochał Mnie tak, jak Ja go miłuję. Czy wiesz, jak wielkim cierpieniem muszę doświadczyć świat, aby umiłował Mnie choć nikłym światłem tej miłości, jakiej pożądam?

 

Dlatego, że świat uczyniłem wolnym, aby wybrał pana, jakiego pożąda [SZATANA]. Nie Ja zostałem wybrany panem, nie Mnie okrzyknęli królem, nie przede Mną skłaniają pokłony, nie dla Mnie cierpią i znoszą wszelkie trudności [ludzie XXI wieku ponoszą ofiary dla 1. pieniędzy (praca po godzinach, wykształcenie, nauka) 2. zdrowia (jogging, zdrowe żywienie, lekarze) 3. urody (ćwiczenia, kosztowne zabiegi i kosmetyki, operacje plastyczne)], nie, wszystko to ofiarują temu, który pragnie ich zguby [SZATANOWI]. Odwrócił się ode Mnie świat i upokorzył Mnie ponownie przed księciem ciemności, wybierając jego rządy i mówiąc do Mnie jego słowami. Nie zdajecie sobie sprawy, że wybierając szatana panem swego życia, wybieracie go również panem na resztę swego życia [PIEKŁO], ponieważ to właśnie tu, na Ziemi, ważą się wasze losy, wasza wieczność.

 

Teraz więc posłuchajcie Mnie uważnie: ktokolwiek nie wie, kto jest jego panem, niechaj zdecyduje o tym za życia. Jeśli służycie złemu, wyrzeknijcie się go na zawsze. Jeśli wasze serca będą przy tym szczere udzielę wam swej łaski. Otrzymacie pomoc, dzięki której zwalczycie zło w waszym życiu. Pragnę, aby każdy człowiek obrał swego pana. Zanim wyciągnę rękę przeciw narodom Ziemi i ukażę je w Moim gniewie, pragnę ujrzeć was w prawdzie. Wyjdźcie przed Moje oblicze i wyznajcie, kogo dziś obieracie swym panem. Jeżeli ktoś z was nie uczynił Mnie Królem w swym domu, niech nie liczy na jego ocalenie.

 

Upominam was, abyście wszyscy, którzy pragniecie waszego Zbawienia, radowali Moje Serce, wyrzekając się rządów szatana, odwracając się od tego świata i wybierając Moją potęgę ponad wszystko co stworzone. Obierzcie Mnie Królem, a przyjdę tam, gdzie zostanę zaproszony i ukażę wam Moją moc nad wami. Ten, kto przyzna się do Mnie przed światem, ten kto uzna Mnie Panem na tej ziemi, zostanie przeze Mnie otoczony opieką i troską. Mój Duch nie opuści swoich wybrańców i będzie wspomagał tych, którzy wybrali Go swoim Panem.

 

Słowa, które wam dziś daję, płynął z głębi Mojego miłosiernego Serca. Odmówcie wasze przyrzeczenia wobec Mnie. Ponownie ogłoście Mnie swoim Królem, abym poznał, jak duże jest Moje Królestwo, aby, Moi aniołowie zdołali policzyć dusze, które oddały się Mojej władzy i pragną, abym je wziął w obronę. Przypominajcie Mi, wierne dusze, że wybraliście Mnie na wieczność na tej ziemi i pragniecie Mojej opieki. Odmówcie wasze przyrzeczenia, zaprzysięgnijcie wierność waszemu Królowi, aby poznał, że prawdziwie Go miłujecie, w Jego potędze, w Jego opuszczeniu, w Jego władzy i w Jego poniżeniu.

 

Dla tych, którzy Mnie prawdziwie miłują, jestem i pozostaję Królem, niezależnie od tego, czy zasiadam na ziemskim tronie, czy jestem z niego podstępnie usunięty. Detronizacja już się dokonała, jednak Moja władza królewska nie pochodzi z tego świata, nie świat więc będzie Mi ją odbierał i dawał, ale Mój Ojciec, który jest Królem od początku świata. Ten, kto Mnie miłuje, uzna Mnie Królem i pójdzie za Mną tam, gdzie Ja pójdę, będzie mieszkał, gdzie Ja mieszkam, i będzie czerpał z Mojego bogactwa. Zabiorę was tam, gdzie jedyna władza należy do Mnie i będziecie jedli, co Ja jem, i będziecie pili, co Ja piję. Wasze oczy ujrzą, co Ja oglądam, wasze usta zakrzyknął w zachwycie. Poznacie wspaniałomyślność waszego Pana.

 

Kocham was, uległe istoty. Dajcie się poprowadzić waszemu Bogu na wojnę z całym złem świata, aby poznał, że godząc na Moje życie, unicestwia swoje. Wojna, którą Ja poprowadzę, zaprowadzi was na wyżyny Królestwa Niebieskiego. Choć cierpi wasze ciało, raduje się w was Duch, gdyż wjedzie swe dzieci do domu Ojca. Zanim powrócę do Mej władzy, zginie wielu spośród was, abym Ja mógł panować. Będziecie walczyć o Moje Królestwo i zwyciężycie. Będą walczyć przeciwko wam wszystkie narody świata, lecz na koniec poniosą klęskę. Nie lękajcie się głosić Mnie Królem, bo Mojemu Sercu jesteście ulgą nad ulgami. Szukałem wiernych przyjaciół i odnalazłem ich.

 

Wierność Moich przyjaciół jest Mi słodką otuchą przed walką, jaką przyjdzie Mi stoczyć z nieprzyjacielem waszych dusz. W walce tej poddam wasze ciała, ale nie poddam waszych serc. Tajemnicą ich niezwyciężoności będę Ja sam, który przebywając w ich wnętrzach, będę je wspierał mocą Boską tak, że staną się niepokonane, niezwyciężone i nieugięte w świadczeniu o prawdzie Mojego Królestwa. Niech Mój Duch króluje w waszych sercach, w waszych umysłach i waszych domach na zawsze.  Błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

NOWENNA I OKTAWA KU CZCI JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI – Intronizacja oddolna 

REGUŁA MARIAŃSKA

DROGA KRZYŻOWA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI

MODLITWY DO JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Polski /ostatnia sobota października/

Matka Boża – Jezus Chrystus Król Polski

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...