Aktualności

2020-03-06 10:40

Kontemplacja Jezusa Chrystusa. GŁOWA KOŚCIOŁA. Walka o Zbawienie nieśmiertelnych dusz

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

Pan Jezus: Jestem usposobienie Miłości, której pragniesz. Gdybym nie był doskonały, nie mówiłbym ci: „Stań się Mną we wszystkim. Naśladuj Mnie. Kochaj. Przebaczaj i bądź miłosierna”. Chcę otworzyć twoje oczy na człowieka, który jest oczkiem w Mojej głowie. Chcę nauczyć cię, jak masz go kochać, aby był kochany przez ciebie Moją miłością i abyś w niczym nie odbierała miłości twemu Bogu.

 

Człowiek powstał z Mego tchnienia i zawiera się w Moim tchnieniu. Powinnaś czcić człowieka jako Moje tchnienie, Moją myśl i Moją Krew. Powinnaś więc czcić go ze względu na Mnie, raczej czcić w nim Mnie. Jeśli jednak zapominasz o Mnie, wówczas czcisz nie Mój obraz i podobieństwo, ale obraz i podobieństwo siebie.

 

Człowiek zawiera się w Mojej myśli, która go stworzyła, ale nie może jej zastąpić. Nigdy nie stanie się źródłem tchnienia życia. Źródło na zawsze pozostanie jedno. Człowiek powstał z tego Źródła i dla tego Źródła. Chcę, abyś przyprowadziła Moje dzieci do tego Źródła, z którego pijąc, nigdy nie umrą. Chcę, aby żyły w wolności. Ty, kochając, kochaj ich dusze, kochaj ich życie, stawiając je na równi ze swoim. Życie wieczne tych, których ci dałem, jest dla Mnie tak samo ważne jak twoje, chcę więc, abyś ty również stawiała je na równi z własnym.

 

Dusza nieśmiertelna jest osobnym wszechświatem. Tylko od niej zależy, do jakich rozmiarów się rozrośnie, bo miarą wielkości duszy jest jej miłość. Dla nieśmiertelnej duszy, która jest Moim obrazem, zszedłem z Nieba. Dla tej duszy ty również porzucisz wszystko, co jest twoim niebem na ziemi. Naśladując Mnie, zejdź z twojego ziemskiego tronu i zajmij ostatnie miejsce, upokórz się, stając na równi z najgorszymi grzesznikami i mówiąc do Mnie w ich imieniu. Porzuć słodki dom ojca i miłych ci przyjaciół. Wyrusz w drogę samotną i pełną niewdzięczności. Zgódź się przyjąć Wolę Boga jako wynagrodzenie za te dusze, które nie chcą jej znać. Odrzuć od siebie płaszcz niebólu i niecierpienia. Przywdziej szatę twego Boga, pokory i cierpliwości. Zachowaj Moją łaskę. Porzuć przywileje. Będę z tobą. Wyrusz na podbój świata dusz. Przynieś Mi narody w darze. Przynieś Mi królów jak wisienki na torcie. Oczekuję od ciebie wielu, wielu dusz.

 

Jeśli będziesz pokornie wykonywać Moją Wolę, spełnisz to, czego od ciebie żądam, choćbyś nie pojmowała. Ja to uczynię. Spełniaj rzeczy małe, a Ja dodam im Mojej mocy. Rozdmucham twoje zwycięstwa na cały świat. Uwierz. Uczyń twój dzień arcydziełem walki. Wstawaj gotowa do walki. Zasypiaj z mieczem w dłoni. Nie poddawaj się, ale wzywaj na pomoc tych, których ci dałem. Nigdy cię nie opuszczę, ale stoczysz dla Mnie tę walkę i zwyciężysz.

 

Patrz na życie i każdy z twoich dni jak na pole bitwy. Nie opuszczaj głowy, wznieś ją wysoko, tak wysoko, abyś widziała swego Boga, walczącego u twego boku. Wszystko możesz osiągnąć z Moją pomocą i nie nakażę ci rzeczy, których nie możesz Mi dać. Będziesz walczyć do ostatniej kropli krwi, bo i Ja oddałem ci Moją Krew do ostatniej kropli. Skup się na tym, co ważne i nie pozwól odejść ani jednej myśli do obozu twoich nieprzyjaciół. Strzeż czystości twoich myśli i twoich intencji. Ja będę sędzią. Ty wykonuj Moją Wolę. Kiedy powiem: „Okaż miłosierdzie”, okażesz je. Kiedy zażądam krwi, nie będziesz jej żałować. Nie pragnij zatrzymać niczego przez wzgląd na twoje uczucia, bo ta słabość będzie znana twoim wrogom i z łatwością cię pokonają. Ja i tylko Ja będę twoją słabością, bo tylko Ja stanę za tobą murem, kiedy ugną się twoje kolana.

 

Wierz w każde Moje Słowo. Nie lękaj się. Nie pożądaj. Nie rozważaj drogi. Ja jestem, Ja wiem i Ja znam. Bądź uwielbieniem Mojej Woli poprzez zachowanie posłuszeństwa wobec Mojego Słowa. Dopóki słuchasz, Ja jestem Wodzem w tej walce. Kiedy przestaniesz słuchać, stracisz swego Dowódcę. Kto wówczas przejrzy zamiary twoich wrogów? Słuchaj. Postępuj za Moim Słowem. Nie możesz zbłądzić i nigdy nie zbłądzisz. Obiecuję ci to. Błogosławię cię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...