Aktualności

2020-03-06 10:39

Kontemplacja Jezusa Chrystusa. GŁOWA KOŚCIOŁA. Powrót Oblubieńca, odrodzenie Kościoła

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

Pan Jezus: Tak, ty będziesz Moją chwałą, córko, bo poprzez ciebie ukażę światu, co uczyniono Mojemu Kościołowi i jak bardzo został zniszczony. Ja jednak, jako Jego Oblubieniec, wyciągnę do niego rękę i wydobędę jego piękność, oczyszczę go i uświetnię, uleczę wszystkie jego rany, upiększę wszystkie jego komnaty i zajaśnienie Moją chwałą i otworzy bramy Mojego Królestwa.

 

Moja córko, kiedy zapragnęłaś swego oczyszczenia, Ja mogłem cię uleczyć. Tak się też stanie z Moim Kościołem, kiedy zacznie Mnie wzywać, abym go uleczył. Więcej jednak musi jeszcze upaść, aby zapłakał nad swoją nędzą, aby ujrzał, jakim go stworzyłem i jak bardzo został zeszpecony. Kiedy Mój Kościół ujrzy w prawdzie swoje oblicze, wówczas dopiero będę mógł okazać mu swoje miłosierdzie. O Jeruzalem, miasto pokoju, jak wielką zadajesz Mi ranę.

 

Posłuchaj Mnie więc, duszo wybrana: Czyń, co ci przykazuję, bądź narzędziem w Moim ręku, uczeń się zupełnie zdaną na Moje miłosierdzie i nie wiń się z powodu grzechu, jakim cię ugodzono. Pozwoliłem na twój upadek, abym mógł cię podnieść. Powstaniesz w tak wielkiej piękności, że świat ujrzy Moje oblicze jaśniejące w tobie, piękności jakiej nie widziano, o jakiej nie słyszano, piękności jaśniejącej czystością, piękności, w której odbija się Moje Bóstwo, piękności, która jaśnieje przez swoją wierność.

 

Będziesz zwiastunem zagłady dla wszystkich obcych bogów, którym służono w Mojej świątyni, wszystkich Moich bezcześcicieli, jacy kładli się w Moim małżeńskim łożu. O, zgładzę was, przewrotni bluźniercy, i poznacie Mój gniew. O, biada tym, którzy weszli do Mojego przybytku, aby go bezcześcić, aby tę, która przynależy do Mnie, z Mego Ciała i z Mojej Krwi stworzoną, ugodzić żądłem swej nieczystości. O, biada wam, choćby wielki był jej grzech, na was spadnie klątwa, bo przez was, przewrotni kłamcy, została zwiedziona, aby odwróciła swe oblicze od swojego Pana i Boga, a zwróciła je ku tobie, bałwochwalco. Przeklinam was, bluźniercy, przeklinam was, ohydni kłamcy, którzy zapragnęliście zwieść Moją Oblubienicę. Ja, Zbawiciel, który poję ją własną Krwią, który karmię ją własnym Ciałem, który z jej ciała płodzę świętych synów [kapłanów], nigdy jej [Kościoła] nie znienawidzę i nie przeklnę, ale biada wam, którzy pragnęliście jej zguby. Zostaniecie ukarani tak okrutnie, że lepiej byłoby wam nie istnieć, niż dotknąć się Mojej świętości.

 

O Oblubienico Moja, przyjdź do Mnie, gołąbko. Przyjdź do Mnie, zraniona. Niech opatrzę wszystkie twoje zranienia, niech obetrę twoje łzy, umiłowana, niech oczyszczę twoje ciało z przekleństwa bluźnierców, niech Moja miłość uleczy twoją duszę. Chodź, najdroższa Mojemu Sercu, wtul się w ramiona twego Zbawiciela, zanurz się w Ranie, którą dla ciebie otwarłem, pozwól Mi opatrzyć wszystkie twoje zranienia, pozwól Mi obmyć cię w Mojej Krwi, uświęcić w Mojej Ranie. Pokaż Mi, co oni ci uczynili? Jak bardzo zranili Moją Oblubienicę. Już nigdy cię nie opuszczę, już nigdy nie pozwolę na twój upadek, już nigdy nie opuszczę twego pałacu i nie pozostawię na pastę Moich wrogów. Najdroższa, uświęcę każdą twoją ranę, uleczę ją, opatrzę i napełnię dobrami. Moja córko, Moja Oblubienico, wejdź na powrót do Mojego Serca, zagarnij jego słodycze. Karm się daktylami Moich pociech i likierem Moich słodkich wyznań. Nie potępiam żadnego twojego czynu i nie zgorszę się twoim wyznaniem. Będę ci wierny, będę ci czuły i nie poznasz we Mnie złości. Przebaczę ci każdy grzech i nie wspomnę go więcej. Cieszyć się będziesz szczęściem aniołów, niebieskie Jeruzalem, słodyczy Moja, Moja piękna, Moja jedyna. Wypatruj Mnie, ukochana, ponieważ to, co ci uczyniono, woła o pomstę do Nieba i przyjdę wkrótce, aby cię pomścić i uwolnić z obrzydliwych rąk innowierców i bezbożników. Czekaj, najdroższa, wypatruj Mnie, twego Pana i Króla. Błogosławieni ci, którzy się nie ulękną i pamiętać będą, że Ja jestem Miłością. 

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...