Aktualności

2020-04-15 09:53

Kontemplacja Jezusa Chrystusa. DROGA, PRAWDA I ŻYCIE. Wiara w Prawdę

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

Pan Jezus: Doświadczając niewiary, umacniasz wiarę. Siłuję się z tobą poprzez doświadczenia. Ufaj. Musisz wierzyć naprzeciw wszystkiemu. Choćby niebo i ziemia świadczyły przeciwko tej wierze, twój Bóg nigdy nie zmienia zdania. Jeśli obiecałem ci góry, otrzymasz je, choćby w ziemskim wymiarze przestały istnieć. A jeśli obiecałem ci morze, będziesz je miała, choćby ziemia wyschła do ostatniej kropli. Ufaj na przekór wszystkiemu. Nie załamuj się. Nie próbuj rozumieć. Nie musisz rozumieć. Nie musisz objaśniać. Twoje serce przeżywa mroki, jakimi nie doświadczam innych serc. Nie troszcz się więc o te serca i nie ratuj tych, tych którzy nie toną. Miej więcej ufności. Nie cały świat przeżywa twoją ciemność.

 

Wiara, którą pragnę ci ofiarować, musi być narodzona w ciemnościach poprzez ufność, która rodzi wiarę prawdziwą wśród doświadczeń przeczących tej wierze. Nadzieja, którą żywisz, musi przewyższać wszelkie doświadczenie. Pamiętaj, że Prawda istnieje niezależnie od materii. Ja jestem Prawdą. Choćby wszystko przeminęło, Ja nie przeminę i Słowo Moje nie przeminie, ale trwa wiecznie. Trzymaj się tego co wieczne i nie zadręczaj rzeczywistością ludzką, która jest ograniczona czasem, pamięcią, przestrzenią i poznaniem. Przecież wiesz, że wszystko jest w Moim ręku. Czas zależy ode Mnie. Czy mogę sprawić, że godziny staną się minutami, a dni zmienią się w noce? Dlaczego sądzisz, że Prawda leży w świecie, skoro wiesz że tylko Ja nią jestem?

 

Prowadzę cię na wyżyny wiary i poznasz, że nic, co nie jest z Prawdy, nie może być prawdziwe. Jeśli chcesz być pewną wszystkiego, co czynisz, twojej przyszłości i żyć w pokoju, uwierz, że Prawda jest tylko jedna i jest nią Bóg. Jeśli to co widzą twoje oczy, sprzeciwia się temu, co słyszy twoje serce, wierz raczej sercu, bo Moje Słowo jest Prawdą, a twoje oczy nie mogą się jej przeciwstawić. Czym są twoje oczy, że ważą się mówić Bogu: „Ja widzę i to co widzę, jest prawdą”. Córko, to Ja widzę i to co oznajmiam, jest prawdą. Zapamiętaj, ufaj tylko Mojemu Słowu i nie przeciwstawiaj mu niczego co ludzkie, a już tu wyzwolisz się z ograniczeń niewiary i poznasz Mnie takim, jakim jestem.

 

Walcz ze wszystkich sił, bo walczysz o Prawdę i wieczność. Nie poddawaj się. Ufaj ponad wszystko. Nie pozwól sobie na słabość. Wzywaj Mnie. Na tę słabość nigdy sobie nie pozwalaj, ale walcz z nią jak z najzacieklejszym wrogiem, bo szatan, który żąda twojej duszy, ma na imię „wątpliwość”. Broń się przed nim ślepą wiarą i nie lękaj się, bo masz Mnie u swego boku. Dam ci tyle wiary, ile tylko zapragniesz. Kocham cię. Dam ci wszystko za twoją wierność. Pokonam wszystko dla twojej wierności. Uczynię wszystko, abyś pozostała Mi wierna na wieki. Błogosławię cię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...