Aktualności

2022-08-01 16:12

Zaproszenie do Boskiej przyjaźni. ZJEDNOCZENIE POPRZEZ STAŁĄ MODLITWĘ

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

Duch Święty: Moje dziecko, twój dzień będzie na tyle dobry, na ile zjednoczysz się w nim ze Mną. Posłuchaj Mojej Woli. Nie załatwiaj niczego sama. Wszystko powierzaj Mojej opiece. Chcę, aby twoje poranne oddanie Mi twojego dnia było szczere i owocowało zaufaniem.

 

Modlitewnik, który powstał z Mojego natchnienia, powinien być twoim stałym towarzyszem. Niech nie będzie dnia, w którym go nie otworzysz, aby Mnie wezwać. Chcę nauczyć cię tego, że potrzebujesz Mnie każdego dnia, bo to Ja tworzę świętych i przygotowuję ich do życia w Niebie. Jeśli zaczniesz tak postępować, zobaczysz, że twoje życie zacznie się zmieniać. Przejmę pełną odpowiedzialność za twoje życie i będę cię wspomagał. Bez tej modlitwy i bez tego wsparcia droga do Nieba staje się po części drogą na oślep.

 

Oddaję ci się w modlitwie i sakramentach. Staraj się codziennie rano powierzać Mi z całego serca. Wezwać Mojej pomocy i rady w dniu, który się zaczyna, aby na koniec dnia cieszyć się ze zwycięstwa. Połączenie twoich dobrych chęci z Moją Wolą i mocą daje ci zwycięstwa. Staraj się przylgnąć do Mnie w każdej sytuacji całym sercem. Nie przeszkadza Mi częste zwracanie się do Mnie. Przeciwnie. Dążę do zjednoczenia z duszą w pragnieniach i w działaniu. Pragnę, aby łączyło nas wszystko. Nie obawiaj się zapraszać Mnie wszędzie. Chcę cię prowadzić. Kiedy wybierasz samotną drogę, zawsze tracisz, bo to Ja jestem twoją siłą i mocą.

 

Modlitewnik, który ci dałem, jest pomocą w tej drodze, bo pragnę, aby człowiek uwierzył, że potrzebuje Mojej nieustannej asystencji. Kiedy raz nastąpiło w duszy przebudzenie do wiary i życia w prawdzie, musi iść za nim nawiązanie bliskiej i serdecznej przyjaźni ze Mną, bo celem Mojego działania jest uświęcanie dusz. Poprzez modlitwę uczysz się Mnie poznawać, odkrywać Kim jestem i czego pragnę. Chcę cię upodobnić do Syna Bożego i ukazać ci prawdę wewnątrz ciebie. Jesteś dzieckiem Boga. Chcę nauczyć cię żyć życiem Bożym już tutaj. Osiągniesz wieczne Zbawienie i upragniony pokój poprzez zawierzenie się Mi we wszystkim, co czynisz. Jestem ci dany od Ojca i Syna, aby oddać cię Ojcu poprzez Syna. Szukaj Mojej ręki nieustannie i pozwól Mi poprowadzić cię do Nieba. Amen. 

 

Modlitwa do Ducha Świętego o światło w rozumieniu tekstu

Duchu Święty, przyjdź, prosimy, Twojej łaski nam trzeba!
Niech w nauce postąpimy, objawionej nam z nieba.
Niech ją pojmiem z łatwością, utrzymamy z stałością;
A jej światłem ożywieni, w dobrem będziem utwierdzeni.

Powrót do KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

 

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

czytaj więcej...