Aktualności

2022-07-29 16:12

Zaproszenie do Boskiej przyjaźni. UFNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

Duch Święty: Pisz, Moje dziecko. Przynoszę ci pokrzepienie i nadzieję, że walka będzie na koniec wygrana. Choc nie potrafisz jeszcze zrobić należnego użytku z Mojej nauki, mimo wszystko zapisuj. Czas przyjdzie na wszystko. Teraz jest czas zapisywania. Później będzie czas na czytanie, a później na wypełnianie. Teraz uzdalniam cię do pisania i pojmowania. Później uzdolnię cię do wypełniania.

 

Twoje zadanie polega na przyjmowaniu Moich słów z wiarą i otwartym sercem, to znaczy z pragnieniem wypełnienia Mojej Woli. Wierzyć musisz w to, że dam ci dość sił i umiejętności do wypełnienia tego, czego żądam. Gdybym żądał od kalekiego dziecka wzięcia udziału w zawodach sprinterskich i, co więcej, wygrania biegu, a nie zamierzałbym go uzdrowić, byłbym okrutny. Tymczasem wiesz dobrze, że okrucieństwo nie ma ze Mną nic wspólnego. Jestem Miłością. Nie posądzaj Mnie więc o okrucieństwo, widząc swój brak zdolności. Czekaj cierpliwie i pokornie proś. Ponad to wszystko jednak niech będzie twoja ufność dziecięca. Nigdy niczego się nie bój.

 

Odpowiedzią więc na Moja przyjaźń powinna być wiara, ufność i pokora.Bardzo cię kocham i to sprawia, że jestem również bardzo cierpliwy. Ty, kochając Mnie, również okazuj cierpliwość wobec Mnie i siebie. Nie popędzaj Mnie i lituj się nad sobą. Słabość ludzka jest bowiem ciężarem twojej natury i jest godna litości. Do tego potrzebujesz Mojej ręki, aby się podnosić. W środku swojego serca posiadasz Boga, aby wznieść się ponad to co ludzkie i dosięgnąć wyżyn niebieskich. Przyjaźń to przede wszystkim zaufanie. Nie chcę lęku w relacji do Mnie. Chcę pełnej ufności, która oddali wszelki lęk. Błogosławię cię. Amen. 

 

Modlitwa do Ducha Świętego o światło w rozumieniu tekstu

Duchu Święty, przyjdź, prosimy, Twojej łaski nam trzeba!
Niech w nauce postąpimy, objawionej nam z nieba.
Niech ją pojmiem z łatwością, utrzymamy z stałością;
A jej światłem ożywieni, w dobrem będziem utwierdzeni.

Powrót do KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

 

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

czytaj więcej...