Aktualności

2022-08-15 16:12

Duch Pocieszyciel. SZUKAĆ POCIESZENIA TYLKO W BOGU

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

Duch Święty: Posłuchaj Mnie, Moje dziecko. Musisz silniej opierać się pokusom, bo one nie ustaną. Jeśli będziesz się stawać uległa na jakimś odcinku twojej słabości, diabeł będzie brnął w tę słabość coraz głębiej, aby pozbawić cię władzy i kontroli nad tą sferą życia. Kiedy znasz już twoje słabości i wiesz, gdzie jesteś słaba, musisz teraz ustanowić antidotum na te pokusy. Wiesz co to oznacza. Post, aby umieć odmówić pokusie szukania ukojenia i odpoczynku w jedzeniu. Szukaj go tylko w Bogu. Mówiłem ci o Mojej przyjaźni. Otrzymałaś ją. Teraz z Moją pomocą zastąpimy twoje przyzwyczajenia ze świata Moją świętą obecnością. Pomoże ci skuteczniej. Daj Mi tylko szansę, abym Ja mógł cię pocieszyć. Abym Ja był twoim odpoczynkiem. Daj Mi szansę zastąpienia twoich dotychczasowych przyjaciół. Wezwij Mnie i przekonaj się, że ubiegnę złego ducha i nie będziesz kuszona światem.

 

Daj Mi szansę udowodnienia ci, jak bardzo Mi na tobie zależy. Daj Mi szansę udowodnienia ci, że cię znam i wiem, jak przywrócić ci pokój i jak przynieść ukojenie twojej duszy i odpocznienie ciała. Cierpisz z powodu chaosu, jaki zostawia w tobie świat, w tobie – twojej duszy i w twoim ciele. Od dziś próbuj walczyć z pokusami, ale nie na siłę woli, jak to próbujesz robić dotychczas, tylko potęgą twojego najwierniejszego Przyjaciela. Zasłaniaj się Mną i szukaj oparcia we Mnie. Wzywaj Mnie do walki, a będę zwyciężał za ciebie. Jestem odpowiedzią miłości na twoją słabość. Nie zasmuca Mnie twoja słabość, ale upór, z jakim zmagasz się ze wszystkimi przeciwnościami w pojedynkę.

 

Mówię ci to powtórnie, zaufaj Mi i złóż ten ciężar na Mnie. Wtedy twoje życie się zmieni i będziesz w stanie coś zmienić. Własnymi siłami niczego nie dokonasz. Diabeł jest silniejszy od ciebie i w połączeniu z twoja słabością zawsze cię pokona. Musisz wziąć do pomocy silniejszego od niego. Wtedy nie stanowi dla ciebie żadnego zagrożenia. Bądź tylko całym ciężarem wsparta o Mnie, najbliżej jak się tylko da, a nie będzie pokusy, której mogłabyś ulec. Zacznij tak żyć. Będę cię pouczał, jak masz to czynić. Zacznij jednak liczyć na Mnie. Zobaczysz, że wszystko się zmieni na lepsze. Amen. Błogosławię cię, Moje dziecko.

 

Modlitwa do Ducha Świętego o światło w rozumieniu tekstu

Duchu Święty, przyjdź, prosimy, Twojej łaski nam trzeba!
Niech w nauce postąpimy, objawionej nam z nieba.
Niech ją pojmiem z łatwością, utrzymamy z stałością;
A jej światłem ożywieni, w dobrem będziem utwierdzeni.

Powrót do KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

 

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

czytaj więcej...