Aktualności

2022-09-15 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC SZCZĘŚCIA: Uwalnianie od fałszywego bożka – uczuć

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Moje przesłania, kierowane do twojego serca, mają być przypomnieniem światu o jego misji i przeznaczeniu. Świat nie istnieje po to, aby się bawił. Jego przeznaczenie jest dalece wznioślejsze. Świat został dany pod stopy ludzkości, aby używając go, oddawał Mi chwałę.

 

Wzywam cię, wróć do Mojego łona, gdzie będziesz czerpać rozkosze, których pragnie twoja dusza. Wróć do Mnie tą drogą, którą przeszedł Mój Syn, najkrótszą, najlepszą, jedyną. Pamiętaj, że twoje życie nie jest błądzeniem bez celu i znoszeniem udręczeń bez potrzeby. Twoje życie jest czasem, który otrzymałaś na przejście tej drogi. Każdy człowiek otrzymał dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje, aby przyjść do Mnie. Każdą duszę wyposażyłem w łaski odpowiednie do jej stanu i do długości jej życia. Droga, którą idziesz, prowadzi do wnętrza Mojego łona, a więc do Raju twojej duszy, w którym poczęta, zawsze będziesz za nim tęsknić. Zmierzasz do szczęścia. Pamiętaj o tym. Musisz tylko dojść, a o resztę zadbam Ja. Tutaj nie będziesz się już o nic troszczyć i walka skończy się zwycięstwem. Pamiętaj o celu, przemierzając twoją drogę i nie zniechęcaj się z powodu trudności i zmęczenia, bo tutaj czeka cię wieczny odpoczynek.

 

Mówiłem o twoich uczuciach. Martwisz się z ich powodu, bo nie odczuwasz sensu twojej pracy, wysiłków i z poświęceń. To nic nie szkodzi. Musisz zrozumieć, że nie ty stanowisz centrum świata i twoje poczucie bezsensu nie odbiera sensu światu. Twoje poczucie beznadziei nie czyni beznadziejnym Mojego dzieła. Twoje uczucia nic nie znaczą i nie są prawdą. Prawdą jest tylko to, co czynisz z Mojej Woli, i to jest odbiciem prawdy. Nauczyłaś się żyć, służąc własnym uczuciom, przez co stały się one rodzajem bożka, któremu człowiek stara się dogodzić. Uczucia jednak nie są tego warte. Zbyt wiele dałaś im władzy i teraz, odczuwając ich brak, odczuwasz bezsens. Pamiętaj jednak, że służysz tylko Mi. To Ja jestem twoim Bogiem, nie twoje uczucia. Odbieram ci je, abyś służyła tylko Mi i tylko dla Mojej Woli ponosiła wyrzeczenia i trudy. Wkrótce przekonasz się, że nie warto się na nich opierać, a będąc od nich wolna, staniesz się bardziej oddana i wierna.

 

Serce ma być sługą Najwyższego, a nie swoim własnym. Zresztą, ludzkiego serca nie zdołasz zaspokoić niczym poza Mną samym. Ja jestem Pokarmem, którego pragnie ludzkie serce. Pozwól Mi więc odebrać ci to, na czym się opierasz, abyś opierała się tylko na Mnie. Jestem twoim Ojcem i wszystko, co ci daję, daję ci z miłości, a wszystko, co ci odbieram, odbieram ci również z miłości, dlatego nigdy się nie lękaj, bo Moje działanie ma zawsze na celu większe dobro. Błogosławię cię, Moje dziecko. Bądź posłuszna Moim natchnieniem.

 

Patrz na Krzyś jako na doskonałym wzór posłuszeństwa i przykładaj jego posłuszeństwo do twojego, aby sprawdzić, czy wielkich żądam od ciebie ofiar. To jest twoja miara, jaką masz się mierzyć. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...