Aktualności

2022-09-16 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC SZCZĘŚCIA: Świętym jest tylko ten, kto pełni Wolę Boga

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Słowa, które wypowiadam do ciebie przez usta kapłana, są błogosławione. Słuchaj ich. Chcę, abyś była posłuszna im bez względu na to, czy żądają od ciebie pracy czy odpoczynku. Nie chciej być święta na swój sposób, ale tylko na Mój. Będziesz święta tylko, pełniąc Moją Wolę, bo świętym nie jest ten, kto pełni dobre uczynki, ale ten, kto pełni Wolę Boga. Zasmucasz Mnie, kiedy szukasz woli ludzkiej i to ludziom pragniesz się przypodobać. Bądź złem w ich oczach, jeśli tego zapragnę, obyś tylko była dobrem w Moich.

 

Musisz to odróżnić. Choćbyś miała być potępiona w oczach ludzi i według ludzkich prawideł, przedkładaj Moją Wolę nad to wszystko. Nie zbawi cię opinia świata. Wielu było takich, którzy uchodzili za świętych w oczach świata. W Moich oczach jednak nie byli świętymi, bo szukali chwały ludzkiej, a nie Mojej. Nie dbaj o to, za co cię mają inni. Patrz na Mnie. Przeglądaj się w Mojej Woli. Oto czego pragnę. Skoro nie rozumiesz i nie umiesz rozpoznać, czego żądam, słuchaj i bądź posłuszna, bo nie dałem ci kapłanów po to, aby cię pocieszali w sprawach tego świata, ale po to, żeby przyprowadzili cię do Mnie. Słuchaj więc ich głosu tak jak Mojego, a jeśli będziesz nieposłuszna, będziesz nieszczęśliwa. Jeśli będziesz posłuszna, będziesz spokojna i szczęśliwa, nawet płacząc, córko.

 

Nie bój się. Nie szukaj siebie w niczym. Szukaj Mnie we wszystkim. Nakazuje ci słuchać i być posłuszną, a to znaczy, dbam o ciebie i w ustach twoich kapłanów jest Moja Wola, za którą idąc, osiągniesz wieczne szczęście. Uwalniam cię tym samym od podstępnego szeptu, który wprowadza niepokój do twojej duszy. Jestem głosem świata i tego, który kocha świat. Ja jestem wolny od świata i ciebie uczynię wolną. Pójdź za Mną we wszystkim, czego zarządzam. Pójść za Mną, a uczynię cię cudem w Moich oczach. Pójść za Mną, a staniesz się weselem aniołów. Uwalniam cię od woli własnej, abyś posiąść mogła Wolę Najwyższego. Spójrz, obcinam dzikie pędy twojej duszy i uwalniam cię od świata. Czynię cię szczęśliwą, choć pośród łez. Czy nie jest ci jednak obojętny cały świat i twoje własne łzy, kiedy masz Mnie po twojej stronie? Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...