Aktualności

2022-07-20 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC STWORZYCIEL: Nie zmruży oka Ten, który cię stworzył

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Moja córko, dziś ukaże ci Moją Wolę, abyś poznała, że działam jedynie z miłości i Moja Wola jest nieodłącznie związana z Moją miłością. Kiedy wezwałem twoją duszę do naśladowania Mnie, ukazałem ci, jak pragnę ją posiadać w wieczności. Wieczność oznacza zawsze. Szczęście, które ci obiecuję, nie będzie miało końca. Muszę ci wyjaśnić, że Moje życie jest nieodłącznie związane z twoim i Moje pragnienie dzielenia go z tobą jest odwieczne. Dałem ci wolną wolę, to prawda, i przyjmuję twój sprzeciw, jeśli go wyrazisz, ale nie przestanę nakłaniać cię, abyś wybrała Mnie ponad wszystko, abyś postanowiła spędzić wieczność u Mego boku. Mogę pokazywać ci prawdę o twoich wyborach, ich dobre albo złe skutki, a wszystko to po to, abyś dokonała właściwego wyboru, odpowiadając Mi „tak” na wszystko, o co cię proszę. Zawsze pozostaniesz wolna, bo Miłość potrzebuje wolności aby wzrastać. Dziękuj Mi za tę wolność, że możesz Mnie wybrać i błogosławić swój język, który wypowiedział „tak” swemu Bogu.

 

Na różnych etapach swojego życia człowiek przeżywa zwątpienia, wraca do swoich obietnic uczynionych Bogu i lęka się ich skutków w tym życiu. Wtedy Ja staję przy nim, bardzo blisko, aby podtrzymać w dobrym kuszoną duszę. Moja miłość nigdy nie ustaje, ale udziela się stworzeniu.

Wasz nieprzyjaciel (szatan) nigdy nie śpi, ale nie jesteście zdani na jego moc. Ja również nie sypiam i nie tracę was z oczu. Jestem blisko, aby każdego dnia walczyć i zabiegać o upragnioną miłość duszy i jej wieczne szczęście. Nie myślcie, że pozostawienie wolnego wyboru człowiekowi zwalnia Mnie z miłości i odpowiedzialności za duszę. Ależ nie, tym bardziej muszę czuwać i czuwam. Czekam na twój szept wyzywający Mojego ramienia i podaję ci je w chwilach twoich najcięższych pokus. Nie obawiaj się, idę tuż przy tobie. Ty możesz zasnąć. Ty możesz nie zauważyć zasadzki nieprzyjaciela, ale Ja będę ją znał, zanim powstanie na twojej drodze.

 

Mówię o Moim działaniu w twoim życiu w sposób prosty i obrazowy, aby ukazać ci, że jestem prawdziwie i wiernie obecny przy tobie. Działam jednak poprzez Moje niebieskie duchy, poprzez świętych i poprzez ludzi żyjących na Ziemi. Działam poprzez znaki Mojej obecności. Musisz zrozumieć, że nie usnę, dopóki nie będę cię trzymał mocno w ramionach tam, skąd nie możesz już odejść i gdzie nie możesz już upaść, gdzie milkną złowrogie podszepty, a droga kończy się wzlotem wprost do miejsca twojego przeznaczenia. Tam usnę i będę odpoczywał, a ty będziesz gaworzyć ogarnięta szczęściem bez miar, dziękując, dziękując i bez końca dziękując.

 

Posłuchaj, mówię o tym po to, aby człowiek zrozumiał i uwierzył, że przez całe jego życie zabiegam o niego jak zazdrosny oblubieniec. Widząc serce człowieka, znam jego zagrożenia i pragnienia. Nie stworzyłem człowieka, aby go zgubić i zabiegam o niego z zachłanną miłością przez całe jego życie. Moja córko, kochasz i Ja kocham. Biegniemy więc razem. Nie utracisz Mnie, bo Ja nigdy nie zrezygnuję z ciebie. Kiedy brak ci sił, wspomnij, że jestem przecież Bogiem, proś, abym niósł cię na rękach i nie wątp, że to uczynię. Nigdy się nie poddawaj, ale z każdą chmurną myślą natychmiast zwracaj się do Mnie. Pozwól, że będę rozwiewał twoje obawy, zanim zdążą wzburzyć twojego ducha i zakłócić jego pokój. Patrz na Mnie, a Ja odgadnę zmartwienie twojego serca. Tak, uwierz, że aż tak cię kocham, że żaden dąs na twojej twarzy nie umknie Mojemu uważnemu spojrzeniu. Pamiętaj, że wówczas patrzę, pamiętaj, że patrzę, aby odebrać ci to, co chce zmącić twój pokój. Zwracaj się do Mnie z każdą najmniejszą rzeczą, bo wszystko co cię dotyczy, dotyczy również Mnie.

 

Jestem przy tobie z miłości, aby mieć pewność, że dojdziesz tam, gdzie przygotowałem dla ciebie wielką nagrodę, nagrodę, którą przygotowywałem przez całe twoje życie i która nie jest jeszcze skończona, ale wciąż w Mojej twórczej miłości udoskonalam ją dla ciebie. Czy pamiętasz to uczucie, kiedy zrobiwszy niespodziankę komuś, kogo kochasz, czekasz już żeby mu ją pokazać i najbardziej na świecie pragniesz zobaczyć radość w jego oczach? Ja stale żyję tym uczuciem. Czekam i z miłosnej niecierpliwości udoskonalam Moje doskonałe dzieło, powiększając je na miarę twojej wzrastającej duszy. Czy sądzisz, że mógłbym odejść i zaryzykować to, że nie znajdziesz tak misternie skonstruowanej dla ciebie niespodzianki, niespodzianki która ucieszy cię radością, która już nigdy się nie skończy? Nie usunę i nie odwrócę spojrzenia, ale będę czuwał nad każdym twoim krokiem, aż dojdziesz tam, gdzie połączy nas wieczny śmiech. Kocham cię bardziej niż mogę to wyrazić. Ale tego dnia, wyrażę to w pełni. Błogosławię cię, córko. Błogosławię was wszystkich, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...