Aktualności

2022-07-21 16:16

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC STWORZYCIEL: Miłość za wszystko wystarcza

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Pisz, córko. Aby udoskonalić twoją ufność, muszę powiedzieć ci jeszcze o jednej rzeczy. Jestem twoim Ojcem, ale masz również Matkę w Niebie. Jesteś również Jej dzieckiem. Oddałem cię pod opiekę istoty, która zniewoliła Moje Serce swoim wiecznym posłuszeństwem i miłością. Nie lękam się o twoją drogę, kiedy przemierzasz ją z twoją Matką. Módl się, wzywając opieki Maryi i wiedz, że Jej prośby zostają wysłuchane natychmiast. Ofiarowałem ci Maryję za Matkę, bo najpierw stała się Matką Boga. Czy rozumiesz? Pragnę dać ci wszystko to, co sam posiadam, aby doskonale zjednoczyć cię ze Mną. Chcę, abyś dzieliła ze Mną całe Moje szczęście. Maryja jest jego częścią, której nie chcę cię pozbawić.

 

Człowiek, przyjmując rozumnie Moje dary, powoli przemienia swoją naturę i staje się zdolny radować Moją radością z darów, jakie sam daję sobie. Moją naturą jest dawanie. Sam posiadam. Ty odwrotnie. Nie posiadasz i potrzebujesz wszystkiego ode Mnie. Chcę, abyś brała, kiedy ci daję, brała absolutnie wszystko, bez najmniejszej obawy, czy to co ci daję, jest dla ciebie dobre. Musisz zaufać. Daję ci tylko to, co jest dla ciebie dobre.

 

Uspokój twoją duszę, niech nie szuka swego, ale cieszy się Moim bogactwem, które pewnego dnia będzie należało do niej. Twoja dusza nie wypracowuje cnót i zasług, ale wszystkie je czerpie ode Mnie i ze Mnie. Chcę, abyś miała udział we wszystkim, co sam posiadam. Nie gromadź własnego bogactwa, ale zdobywaj Moje. Moje zdobywasz, prosząc. A Ja, proszony, chętnie dzielę się z tobą tym, co mam, a mam nieskończoność wszelkiego bogactwa.

 

Jeżeli cię doświadczam, to po to, abyś była zdolna przyjąć więcej i pojąć więcej. Chcę mieć duszę zupełnie podobną do Mnie, abym mógł dzielić z nią to wszystko, co mam. Cel Mojego działania to miłość i zawsze miłość, nieustanny przepływ miłości. Połączę cię ze Mną, aby kochać i oddawać ci miłość, którą ty wysyłasz ku Mnie. Chcę nauczyć cię kochać coraz mocniej, abym mógł obdarowywać cię coraz więcej. Moja córko, bądź błogosławiona i pamiętaj, że stworzyłem cię, aby cię kochać i abyś ty mogła żyć miłością. Kochaj Mnie więc już teraz, miłością jaką posiadasz, a poprzez to najwięcej upodobnisz się do Mnie. Miłość daje wszystko i za wszystko wystarcza. Reszta to dzieło miłości. Kocham cię. Kochaj Mnie i o nic więcej się nie troszcz. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...