Aktualności

2022-10-11 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC SPRAWIEDLIWOŚCI: Czynię nieprzyjaźń między żywiołami

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Nie ustawaj w modlitwie, bo Ziemia zmarznięta i jałowa wzywa Mnie, abym powrócił i przywrócił jej pierwotną świętość. Dlaczego Bóg nie może przemówić i wezwać swoich poddanych? Dlaczego nikt nie usłyszał, kiedy was ostrzegałem? Dlaczego świat podąża ku zagładzie, nie próbując nawet chwycić rąbka Mojego płaszcza? Dlaczego nie próbujecie się zbawić? Sami ochoczo skaczecie w czeluści Piekła, sami potępiajcie swoje duszę na wieki, wybierając męki, które będą was trawić po wieczne czasy. Nie pragnę waszej zguby. Jestem najmiłosierniejszy. Nie trzeba wiele, abym wspomógł duszę. Trzeba jednak swoim sercem dotknąć dna swojej nędzy. Położyć je u Moich stóp, na ziemi, na brudnej, skalnej grzechem ziemi, bo tam należy, tak, pośród robactwa i zgnilizny odnajdzie swoje miejsce, gdyż nie różni się niczym od tych najgorszych obrzydliwości, jakimi się brzydzi. Och dzieci, nie wiecie nawet, jak wyglądają wasze serca… takimi je widzę, takimi się stały [dusze gniją, rozkładają się i cuchną].

 

Uznajcie więc tę prawdę, przypominając sobie i rozważając w duszy wszystkie wasze przewinienia, wszystkie wasze grzechy i ohydę, jaką sprowadziliście do swoich domów. Spójrzcie Moimi oczyma na siebie, jakim jesteście wobec Mnie, spójrzcie w swoje wnętrza. Jak mógłbym znajdować w nich upodobanie? Obrzydzenie Mnie bierze, kiedy patrzę na Ziemię. Moje stopy nie mogą zstąpić na Ziemię w jej obecnym stanie. Będę stąpał tylko po złożonych Mi ofiarach. Będę stawiał stopy tylko na miejscach godnych, uświęconych krwią niewinną, na miejscach uczczonych miłością czystą i prawdziwą. Nie dotknę ziemi oddanej innym bogom i składającej ofiary złemu [szatanowi].

 

Zawiodłaś Mnie, Ziemio, zawiodłeś Mnie, słońce, zawiodłeś Mnie, księżycu! Całe dzieło rąk Moich oddało się na służbę człowiekowi, który je zgubił. Twoje promienie ogrzewamy złe uczynki ludzkości! W twoim świetle obrażali Mnie, używając swoich ciał dla swej zagłady! Swoim ciepłem sprzyjałeś ich uczynkom, że zapomnieli Mnie, a pokochali ciebie! Przeklinam was, gwiazdy, bo stałyście się Moim rywalem, stałyście się im bogami zamiast Mnie! Do was przychodzą po radę. Dlaczego całe Moje stworzenie odwróciło się ode Mnie, kiedy Ja was stworzyłem z miłości? Dlaczego wszystko, co stworzyłem, sprzymierzyło się przeciwko Mnie, Ojcu całego stworzenia? Dlaczego wydaliście się sami pod sąd, jedni przeciwko drugim?

 

Oto Ja pomieszam wasze plany, nie będziecie więcej używać gwiazd przeciwko Mnie! Czynię je wam nieposłusznymi! Czynię je wam złowrogimi! Czynię je poddanymi Moim rozkazom, abyście poznali, że Ja mam moc i władzę! Czynię nieprzyjaźń między żywiołami! Zwalczać się będą wszystkie narody! Odbieram wam błogosławieństwo wzrostu! Niech ziemia i słońce nie będą więcej przyjaciółmi! Niech woda i ogień nie będą więcej na służbie człowieka! Chcę aby wszystko, co stworzyłem, powstało przeciwko sobie! Chcę aby wszyscy, którzy Mnie obrażali, ujrzeli Moją potęgę! Chcę, aby wasze łzy obmywały Moje stopy! Chcę wielkiego zadośćuczynienia! Postanowiłem rozprawić się z Ziemią i jej ludem! Powstałem, aby zapanować i odebrać Mój plon! Lękajcie się, bo oto bliskie jest Moje Królestwo! Nie chcieliście go przyjąć łagodnie, w pokoju, przyjmijcie je więc pod przymusem! Nie będę więcej ukrywał swej mocy, ale zrzucę ją na Ziemię, aby zapanowała nad wszystkim! Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...