Aktualności

2022-10-08 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC SPRAWIEDLIWOŚCI: Cywilizacja przyjemności

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Kiedy Mój Syn umiłowany przyjdzie do was, będzie to czas strasznego ucisku. Dzieci Moje, te cierpienia muszą przyjść na was, bo świat jest tak zbrudzony, że Boska stopa na niego wstąpić w Jego obecnym stanie nie może. Co powiedziałem, dokonać się musi, ale wiedzcie, że dzieci, które Mnie kochają, ochronię. Nie lgnijcie jednak do Mnie ze strachu przed wojną czy kataklizmem, ale wzbudźcie w sobie strach przed spojrzeniem w Moje Oblicze. Niczym są wojny, głód i najgorsza nędza w porównaniu z nędzą i niedolą, jaką człowiek czuje, stając nagi przed Moim tronem. Jeśli Matka Najświętsza Maryja nie uchroni was nie ubłagana wam ocalenia, dzieci Moje, marny jest wasz los.

 

Ja jestem Bogiem miłosiernym, ale i sprawiedliwym. Kiedy zobaczycie, jak okrutnie żeście Mnie ranili, jakie cierpienia zgotowaliście sobie nawzajem, sami będziecie chcieli w ogień skakać. Jeśli kto nie zna Mojego miłosierdzia w tej chwili, kiedy swoją nędzę w prawdzie zobaczy, nie uwierzy, że Ja mogę mu to wszystko odpuścić. A czy wiecie, jak będziecie cierpieć, widząc cierpienia, które zadaliście innym? Jak oni, bracia wasi i siostry, cierpieli przez was za życia i po śmierci? Wszystkie wasze uczynki nieczyste stanął wam przed oczami. Jak żeście zbezcześcili swoje ciała, dzieci, moje mieszkania…

 

Ja nie po to dałem wam Prawo [10 przykazań], żeby was ograniczyć, dzieci, ale aby was chronić przed cierpieniem. A wy myślicie, że Ja chcę wam zabrać przyjemności. Dzieci moje, przyjemności? Czy nie widzicie, że to są wszystko mamienia szatańskie. Te „przyjemności” kosztują was życie wieczne. Te „przyjemności” otwierają wam wrota cierpień i wszelkich udręk. Jak zaślepieni jesteście, żeby nie widzieć, że to nie wasza przyjemność, ale szatana. To robicie, co on wam każe i nie wiecie nawet, że jesteście zniewoleni i tę niewolę widzicie jako przyjemność. Wyzwólcie się z tego nałogu, a zobaczycie, jak czystej duszy łatwo jest żyć. Ile nieszczęść ściągacie sobie na głowę, tak ohydnie grzeszących.

 

Ta cywilizacja jest zniewolona grzechem nieczystości. Dzieci, idziecie prosto w łapy szatana. To on jest królem ohydy i grzechu i jemu cześć oddajecie, grzesząc nieczystością. Oddajecie swoje ciała na jego pastwę, a on dostarcza wam sposobności do bezczeszczenia Moich świątyń. Na to was stworzyłem, na świątynie Moje. Dzieci, wiedzcie jednak, że choćby grzechy wasze były najohydniejsze, nic się nie ostanie z tego brudu grzechowego, kiedy przede Mną ukorzycie się w Sakramencie pokuty. Błogosławię was, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...