Aktualności

2022-10-13 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC SPRAWIEDLIWOŚCI: Bożą sprawiedliwość można pokonać miłością

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Sprawiedliwość, która jest witana z miłością, Sprawiedliwość, która jest kochana, traci swą zapalczywość i ugina się pod ciężarem błogosławieństwa, pocałunków świętych, jakie ci składają na Jej obliczu, dziękując za udręki. Sprawiedliwość kocha być przyjmowana z pokorą. Nie bójcie się otworzyć na Moją sprawiedliwość, bo będę w niej kroczył Ja sam, Pan potężny i niezwyciężony. Miłość zdradzona, która wybuchła zapalczywym gniewem przeciwko tym, którzy Ją hańbią. Miłość ta jednak nigdy nie przestaje kochać i na Jej gniewnym obliczu pragnie odbierać uwielbienie.

 

Pamiętaj, Moja córko, kiedy ujrzysz Mnie takim, kochaj Mnie jeszcze więcej. Kiedy się strwożą władcy, ty uśmiechaj się do Mnie, ufając, ufając, że ręka, która wymierza cios, należy do twojego Ojca, który cię pieścił z miłością w dniach twojego dzieciństwa. Miłuj Mnie i błogosław, kochaj Mnie w swoim poniżeniu. Nie zadawaj Mi pytań, ale powtarzaj z miłością: „Ojcze umiłowany, bądź Wola Twoja”. Wówczas Ja uśmiechnę się do ciebie, córko, wypatrzę cię z daleka i kiedy opadnie Moja gniewna zasłona, ukaże ci Moje oblicze, jakim Mnie znasz. Ty, Moja córko, poprawisz tę zasłonę, kiedy nacieszysz się już Moim widokiem, aby nikt z niegodnych nie mógł patrzeć Mi w twarz. Dla nich pozostanę gniewnym i dla nich nie ukażę się w Mojej łagodnej postaci.

 

Kocham cię. Nigdy nie trać wiary i nadziei w zwycięstwo twego Boga. Nigdy nie trać pewności, że jesteś Moją córką. Nigdy nie pozwól się zwieść, aby sądzić, że zapomniałem o tobie. Nigdy o tobie nie zapominam, bo choćby cały świat o tobie zapomniał, Ja jestem jego zaprzeczeniem. Ja jestem wieczny i Ja jestem wierny. Zapamiętaj troszczę się o ciebie i wymierzając ciosy niewiernym, chronię cię w Moim pancerzu. Ty, najmniejsze dziecię, widzisz tylko rany zadawane niewiernym, widzisz rannych, widzisz cierpiących i pozostajesz ukryta w ciemności. Czy możesz się jednak lękać z powodu bliskości tego bólu? Czy możesz się lękać z powodu krwi i cierpienia? Czy nie odczuwasz ciepła Mojego Serca? Czy nie słyszysz Mojego oddechu, kiedy walczę z bezbożnym ludem? Czy nie odczuwasz bicia Mojego Serca tuż przy tobie? Czy nie na nim spoczywasz? Nie lękaj się więc, ale kochaj Mnie. Nie przypadkowo ułożyłem cię właśnie na Sercu. Kochaj to Serce.

 

Kiedy Ja będę walczył, ty Mnie kochaj, ty mów do Mnie z czułością, ty Mnie obłaskawiaj. Będę spoczywał w tobie. W tobie będę łagodniał. Niczego się nie bój, bo Bóg, który kocha, nie jest groźnym Bogiem. Ten Bóg może być pokonany przez najmniejsze dziecko, które powali Go swoją miłością. Czekam na tego śmiałka. Niech przyjdzie, niech Mnie zwiąże, niech Mnie obezwładni i weźmie w niewolę, abym nie czynił więcej sprawiedliwości i nie siekł jak oszalały. Zmęczy Mnie zadawanie sprawiedliwego bólu i wtedy Mnie pokonasz. Amen.

 

Idź w pokoju, Moja córko, i nieś Moje błogosławieństwo narodom i dzieciom narodów, aby świat zdążył schylić przede Mną głowę. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...