Aktualności

2022-09-28 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC MIŁOSIERDZIA: Czas miłosierdzia

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Ja mam dla was dużo, a jak mało prosicie. Nie prosicie nawet minimum tego, co wam mogę dać. Czy wiesz o tym, dziecko? Tak kocham człowieka, że dawanie mu z Mojego niezmierzonego miłosierdzia jest dla Mnie ogromną radością. Mów wszystkim dzieciom, że teraz jest czas Mojego miłosierdzia. Jeśli chcecie Mnie prosić, to proście, a Ja spełnię wasze prośby, bo mam tak rozmiękczenie Serce, Moje dziecko, że wyprosicie wszystko. Mów im, jak jestem kochający i jak czekam na te prośby.

 

Powiedz im o Mnie. O cokolwiek prosić Mnie będą przez Mękę Mojego Syna, dostaną. Bo czas się kończy, a Ja połowy łask nie rozdałem. Co wy myślicie? Na co Mój Syn tak cierpiał? Żebym was teraz wszystkich utracił? Co wy sobie myślicie, że Ja nie spełnią prośby, za którą Mój Syn tak potwornie był umęczony? Ja chcę mieć was wszystkich u siebie, bez wyjątku. Macie Mi tu wszyscy śpiewać hymny pochwalne.

 

Jeśli kto Mnie ukochał, a wątpi w swoje Zbawienie, wątpi, że dla niego uratuję od Piekła całą jego rodzinę, to nie wie nic o Mnie! Nie wie, jak miłosierne jest Moje Serce! Ja dla jednej duszy i tysiąc od Piekła wybawię! Co wy myślicie, dzieci, że Ja nie mam litości nad wami? Że nie widzę, jak daliście się zwieść? Marne teraz wasze szarpanie, gdy jesteście w jego łapach [szatana]. Jeden jest Mocny, przed którym szatani na twarz padają, Tego błagajcie. Tego proście. Ja was nie oddam na zatracenie. Proście Mnie o pomoc, a powyrywam was wszystkich jednego po drugim i ukryję w Moim miłosiernym Sercu przed gniewem Bożym. Czy wiesz, kim jestem, córko? Czy widzisz Moją potęgę? Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...