Aktualności

2022-10-02 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC MIŁOSIERDZIA: Bóg Ojciec płacze

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Widzisz, tak dobrze jest kochać Boga, bo kochając Mnie, Doskonałość, człowiek nigdy nie zostanie odrzucony i zraniony. Ja zawsze daję człowiekowi więcej, niż on Mi ofiarowuje. Dzieci, Mnie pragniecie, choć byście szukały miłości po całym świecie, miłości doskonałej, wiedzcie, że to Mnie szukacie i Mnie jednego pragniecie. Oby nie było za późno, kiedy przekonacie się o tym.

 

Człowiek zaspokaja się teraz małym odłamkiem tego, co jest w stanie przyjąć i odczuwać. Licząc tylko na człowieka i kochając człowieka, kochacie miłością ludzką, nie doskonałą, nie stałą. Tylko Ja kocham niezmiennie i zawsze. Tylko Ja nigdy cię nie potępiam i zawsze pełen jestem tęsknoty i czułości, patrząc na ciebie. Moje dziecko, gdyby człowiek zrozumiał, chciał dojrzeć, co odrzuca, nie bałby się przyjść do Mnie. Nie chcą Mnie. Wszystko mają zaplanowane tak, że Moja obecność jako Stwórcy i Ojca jest im niewygodna. Jak stworzenie może tak bardzo pogardzać Stworzycielem? Jak oni mogą tak bardzo Mnie nie chcieć? Przecież Ja wam wszystko dałem. Syna Mojego za was wydałem. Czegóż jeszcze chcecie? Nie pozwolę wam żyć jak zwierzętom! Dzieci Moje, tego pragniecie, żyć jak one? Beztrosko? Nie będzie wasze życie beztroskim, kiedy odrzucicie Moje Prawo i Moją sprawiedliwość. Ja jestem Mądrością. Ja wiem, jakich was uczyniłem i jakimi jesteście, i powiadam wam, że żyjąc jak zwierzęta, wytracicie się powoli. Wyniszczycie swoje dusze i doprowadzicie do coraz okropniejszych anomalii, co już się dzieje. Powiadam wam, dzieci Moje, nie jesteście beze Mnie zdane na siebie i na swoje prawa, ale jesteście zdane na szatana i jego bezprawie. On was nie opuści. Nie ma zjawiska bezkrólewia na tym świecie, bo jeśli Ja nie rządzę, rządzi szatan. Przypatrzcie się na domy wasze. Kto rządzi w domach z których Mnie wyrzucają? Są domy, gdzie czczony jestem po kryjomu i prześladowane są Moje dzieci przez swoich najbliższych.

 

Ukochane dzieci, nie pozostawię was na jego pastwę [szatana] i dlatego wciąż wołam do was z miłością. Nie opuszczę was i póki mogę jeszcze wołać, wołam. Póki Serce Moje nie pęknie, dzieci, z bólu przez was zadanego, wołam. Kiedy to Serce Boże pęknie, na nic będą wasze błagania, bo nie pokażę wam już Mojego miłosierdzia, którym teraz jestem. Wiele wycierpiałem przez te wszystkie lata, kiedyście Mnie prześladowali. Mnie, waszego Dobroczyńcę i Wybawcę. Moje dzieci, jak Bóg ukochał człowieka… Przez te wszystkie wieki wolałem do was, nawróćcie się, bo Ja powrócę, aby osądzić Mój lud, ale wy nie słuchacie. Teraz, kiedy Moje nadejście jest tak bliskie, patrzę na was i widzę, jak spoganieni jesteście. Jak przetrzebione jest Moje stado… Ile Mi was szatan powyrywał. Wielu z was nie uratuje się już. Za głęboko weszliście we współpracę ze złym duchem, aby otrzymać Moją łaskę. Nie abym jej wam nie dał, daję wam, dzieci, do końca, ale wasze oczy i uszy pełne są już jego naleciałości, jego mułu, nie przejrzycie, nie posłyszycie. Skamieniałe serca, zatracone dusze. Boli Mnie ten widok. Tyle was cierpiałem, na nic. Nie poprawiłeś się, Mój ludu. Nie poprawiłeś się. Odeszliście ode Mnie jeszcze dalej niż ojcowie wasi. Zostałem sam z nieliczną tylko garstką prześladowanych.

 

Moi nieliczni, wytrwajcie. Widzę czyny wasze, nie twórzcie się, bo Ja was widzę, owce Moje policzone, znam was, znam wasze czyny. Przyjdę i zbiorę was jak żniwo Moje, ale teraz trwajcie jeszcze, dla tych braci waszych, których serca nie są jeszcze z kamienia. Tych możecie jeszcze wyrwać z paszczy złego. Módlcie się i pokutujcie za nich. Ofiarujcie się za grzeszników, za niedowiarków i za pozbawionych łaski odczuwania Moich znaków. Ja do was mówię cały czas, wy jednak głusi jesteście.

 

Moje dzieci wierne… kocham was ogromnie. Nie traćcie nadziei. Ja znam wasze dramaty. Wiem, jak opuszczeni jesteście, ale kiedy przyjdę do was, razem będziemy świętować i nie będzie wśród was nikogo, kto by Mi chwały nie śpiewał, a między wami będzie wesołość i radość wielka. Wszystko już postanowiłem. Módlcie się za grzeszników, a uświęcę was. Ratujcie Mi Moje dzieci. Każdy kto Mi Zbawienie dla chociaż jednej duszy wymodli, jest Mi umiłowanym dzieckiem i tego Ja szczególnie ukochałem, bo pomaga Mi w Moim dziele Zbawienia. Wszystkich was odkupiłem, a teraz wy pomóżcie Mi, aby ta łaska mogła spłynąć na jak największą ilość Moich dzieci.

 

Módl się codziennie za te duszę, co do Piekła idą, żeby jeszcze i te Mi ratować [MODLITWA ZA KONAJĄCYCH W GRZECHU CIĘŻKIM]. Dziecko Moje, wiesz, jak jestem dobry, ale ile mam was prosić? Jeśli oni nie wierzą we Mnie, jak uwierzą, że jestem dobry? Dzieci Moje, jak dałyście się uwieść. Usłysz płacz Boga, dziecko, poczuj gorzki płacz Boga nad tym światem. Jak cierpię, patrząc na was, niewdzięcznicy, jak tęsknię za wami, kiedy do Mnie wrócicie? Ileż mam czekać? Czy muszę spuszczać na was takie kary? Nie chcę patrzeć na wasze cierpienie, nie chce krzywdy niewinnych, ale czyja krew obmyje winy tego pokolenia? Dzieci, wróć się do Mnie, wróćcie do Mnie jeszcze. Przebaczę wam wszystko i nie wspomnę więcej, jak żeście Mnie ranili. Ja, Bóg, zapomnę wam wszystko, tylko chodźcie do Mnie póki czas. Uratujcie się. Błogosławię was, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...