Aktualności

2022-08-12 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC ŁASKI: Nie szukaj innych pocieszycieli

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Córko, nie lękaj się. Nigdy cię nie opuszczę i nie porzucę na twojej drodze. Pracuj dla Mojej chwały i nie troszcz się o nic innego, bo wszystko inne sam włożę w twoje ręce. Również cnoty i zasługi dam ci Ja sam, abyś miała czym Mnie obdarować, kiedy staniesz przede Mną twarzą w twarz. Niczego ci nie zabraknie.

 

Kochaj Mnie w twojej ciemności i dbaj o Moje Serce, aby zawsze znajdowało w tobie upodobanie poprzez pociechę i miłość, jaką będziesz mu okazywać. Nie dbaj o słowa, ale o ufność, z którą się do Mnie zwracasz dosłownie ze wszystkim. Tego pragnę. Zaufaj jeszcze mocniej. Ja nie spojrzę na ciebie surowo. Szukaj pomocy i wsparcia u Mnie, a zapewniam cię, że nigdy nie odejdziesz niewysłuchana. Pomogę ci natychmiast, ale nie szukaj innych pocieszycieli. Ja jestem doskonałym Pocieszycielem. Oddaj się Mnie. Całkowicie uzależnij ode Mnie. Chcę decydować za ciebie.

 

Oddaj Mi wszystko, czego nie możesz i nie potrafisz. Ja to w tobie przemienię. Nie musisz sama walczyć, Ja zawsze jestem gotowy do walki. Zdaj się we wszystkim na Mnie. Chcę być tym, któremu powierzasz najtrudniejsze sprawy. Chcę być tym, któremu mówisz rzeczy skryte, o których nikt poza nami nie będzie wiedział. Chcę być tym, któremu się zwierzasz i do którego przychodzisz, kiedy wznieca się w tobie bunt. Pozwól Mi obezwładnić w tobie te złe moce, łagodnie wyjąć broń z twojej ręki. Chcę pozbierać wszystkie wyrzucone przez ciebie cierpienia, okruchy pokut, których nie chcesz znosić. Dam ci je jeszcze raz, a ty pokornie zjesz je z Mojej ręki. Pozwól Mi złagodzić w tobie spory. Pozwól Mi wejść i wprowadzić absolutny pokój do twojego wnętrza i do każdej twojej myśli.

 

Nie obawiaj się Mnie. Ja nigdy nie będę się gorszył. Wiem o wszystkim i znam cię lepiej, niż ty sama znasz siebie. Zaufaj Mi. Nie będę cię krzywdzić. Podniosę cię za każdym razem. Nakarmię, napojem, opatrzę twoje rany, ogrzeję twoje serce, ukoję twój umysł i zaopatrzoną w nowe siły do walki poślę na Moją służbę. Będę cię wspomagał i chcę tego. Jeśli nie będziesz przychodzić po pomoc i wsparcie, nie zdołasz przetrwać. Przychodź i pokazuj Mi wszystkie twoje rany. Nawet małe zadraśnięcia nieopatrzone mogą zamienić się w gnijące rany, które trudno będzie szybko usunąć. Przychodź od razu. Licz na Mnie. Radź się Mnie we wszystkim. Chcę i jestem gotów radzić ci w każdej kwestii. Nie polegaj na sobie ani na człowieku. Jestem twój, a ty jesteś Moja. Pomogę ci i otrzymasz wszystko, czego będziesz potrzebowała. Błogosławię cię, córko, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...