Aktualności

2022-09-23 16:07

Kiedy obchodzicie rocznicę swojego ślubu, odnawiajcie ją wraz ze Mną przed sobą i w obecności kapłana – Pan Jezus

<— Powrót do czytelni

Moi małżonkowie, chcę teraz odnowić wasze małżeństwa poprzez Mojego Ducha. Niech wasze serca będą czyste. Muszą być czyste. Przebaczenie całkowite, bez żadnej, nawet najdrobniejszej urazy czy pamięci. Wszystko co było zostawcie Mi, Ja to uleczę. Oddajcie się Mojej wizji waszego życia i małżeństwa bezwarunkowo – mówi Pan Jezus w Orędziach o małżeństwie.

Spójrzcie więc teraz na siebie Moimi oczyma. Chcę, abyście dostrzegli to, co w was najbardziej kocham. Weźcie Mój wzrok i Moje Serce, aby wyznać dziś swoim współmałżonkom, za co ich kochacie i dlaczego właśnie oni zdobyli wasze serca. Dlaczego sobie nie dziękujecie za wszystko, co dla siebie robicie? Dlatego nie mówicie sobie o tym wszystkim, co w sobie cenicie i podziwiacie? Dlaczego tłumicie w sobie dobre uczucia, kiedy pragniecie tak bardzo kochać? Dlatego przedkładacie lęk i urazy nad miłość? Obnażcie swoje serca i przestańcie się bać. Ja jestem z wami. Utwórzcie rodzinę na wzór, jaki sobie wymarzyłem, tworząc wasze małżeństwo. Módlcie się wspólnie i wspólnie przystępujcie do świętych Sakramentów. Tylko Moja obecność gwarantuje wam to, że nie przestaniecie się kochać i będziecie sobie wierni. Wy jesteście słabi i grzeszni, ale Ja jestem tą częścią waszego małżeństwa, która jest zawsze zakochana, zawsze wierna i zawsze silna. Oprzyjcie się na Mnie całym ciężarem waszej słabości. Ja jestem waszą gwarancją wiernej i wspanialej miłości po grób.

Ponownie uchwycę wasze dłonie i wejdę osobowo między was. Odnówcie swoje przyrzeczenia małżeńskie świadomie i z całego serca, i zaczniemy nowe życie, bo Moja łaska odnowi was i uzdolni do doskonalszej miłości. Spłynie z Nieba jako balsam miłości i uleczę wasze stare rany. Odnowię w was chęć miłowania i życia w duchu wdzięczności wobec swojego małżonka i wynagrodzenia wobec Mnie.  Przyjdźcie. Mój stół łaski jest pełny. Chcę, abyście dziś jeszcze wyznali sobie wolę ponownego zawarcia ślubu (odnowienia). Błogosławię was teraz w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen – mówi Pan Jezus w Orędziach o małżeństwie.

Odmawiajcie różaniec w rodzinie, to piękny i przyjemny Bogu widok, gdy u schyłku dnia ognisko rodzinne rozbrzmiewa pochwałami na cześć dostojnej Królowej Niebios. Pius XII

***

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania o Orędziach małżeńskich

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny – św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

czytaj więcej...