Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

1 września 2014

Parafianin

Matko Boska Częstochowska zwracam się do Ciebie o wysłuchanie mojej prośby. Ty zawsze mnie wysłuchujesz.

30 sierpnia 2014

Twoja powiernica

Tak bardzo dziękuję Ci najdroższa Matko za to czym nas obdarzyłaś.W tak ważną dla mnie rocznicę proszę o szczególną opiekę nad nami.Doświadczaliśmy cały czas Twoją nieograniczoną troskę Mateczko.Ufamy,że będziesz opiekować się nami na każdy czas.Proszę jak zawsze

27 sierpnia 2014

JK

prosze w wiadomej sprawie....

26 sierpnia 2014

gabrysia

o łaskę uwolnienia się od kłopotów finansowych

26 sierpnia 2014

Krystyna

Matko Boża z Brzegowa w dzień Twojego święta pragnę podziękować Ci za wszystkie łaski którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę, proszę o wstawiennictwo w sprawach Tobie wiadomych .Polecamy się Twej opiece Matuchno nasza Najdroższa.

26 sierpnia 2014

Parafianin

Matko Boża Częstochowska! Kochana Pani bardzo Ci dziękuję za wszystkie łaski jakich doznałem od Ciebie i moja rodzina. Proszę Cię miej nas dalej w swojej opiece i módl się za nami do Twojego Syna. Miej w opiece wszystkich, którzy trwają przy Tobie w Tej kaplicy na Brzegu.

21 sierpnia 2014

Adam

Proszę o modlitwę o mądrą decyzję mojego Przyjaciela, by nie była pochopna, wzmocnienie przyjaźni i rozwiązanie problemów, które mi spędzają sen z powiek, przede wszystkim finansowych i zawodowych a także sukcesów w podejmowanych wyzwaniach. Z góry Bóg zapłać!

18 sierpnia 2014

Sługa

Pani Jasnogórska dziękuję Ci za szczęśliwy powrót do domu.
1 847 848 849 850 851 869

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie