Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

13 grudnia 2016

Matka

Ukochana Matko Boża, Powierniczko trudów mojego życia, moja pomocy i łaski, powierzam Tobie moje dzieci daleko od domu. Bądź z nimi w ich życiu codziennym, pomóż w trudach pracy oraz w dniu tak dawno oczekiwanym, który wreszcie nadszedł i oby pozytywnie się zakończył. Jako matka mogę się tylko modlić a przede wszystkim mogę prosić Ciebie Ukochana Matko Boża o pomoc i wstawiennictwo. Wzmocnij moją matczyną troskę Twoją Cudowną Opieką Matko Proszę oraz dziękuję za wszystko co mogłam Tobie powierzyć i znaleźć ukojenie.

13 grudnia 2016

Łucja

Przez wstawiennictwo Św. Łucji proszę Matkę Bożą Niepokalaną o potrzebne łaski na spotkania opłatkowe w grupach 16 i 17 grudnia---Bóg zapłać każdej dobrej duszy

13 grudnia 2016

Twój Sługa

Matko moja kochana, Mamusiu. Proszę Cię z całego serca niegodnego mojego o dobre wykonanie poleconego mi zadania. Ty Matko sama mnie do tego pociągnełaś więc liczę, na szczególne Twoje wstawiennictwo u Syna Twojego. Matko dobrej rady - módl się za nami!

11 grudnia 2016

Anonim

Mateńko przepraszam i prosze

11 grudnia 2016

maria

Proszę o zdrowie zgodę ,miłość, jedność i szacunek dla mnie i mojej rodziny i bliskich moich.

9 grudnia 2016

Anonim

Najukochansza Matuchno Boza wysluchaj moich prosb blagam o madrosc przemiane serc dla moich synow . Aby nawrocili sie do Boga ochron ich przed samotnoscia . Matenko blagam o Twoje milosierdzie litosc.

6 grudnia 2016

Anonim

Dziękujeza opiekę nad chora zato ze wyniki są dobre i może brac chemie ,miej ja w swojej opiece i jej synka aby dobrze się rozwijał Proszę o modlitwe.

5 grudnia 2016

Anonim

Proszę o zdrowie dla Barbary i jej synka Proszę o modlitwę
1 759 760 761 762 763 833

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie